Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileriNe kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri


Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 83 06.02.2019, 09:08

Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri

Birçok kadın (ve erkekleri gizlemek için günahtır)bronzlaşmış bir vücut gibi. Ne yazık ki, Rus ikliminde, güneşi çok sık görmüyoruz ve sadece denizde tatile çıkıyoruz, bu da yılda en fazla iki hafta. Elbette vücudumuzun güneş ışınları ve D vitamini eksikliği vardır. Kendinizi neşelendirmek, cildinize zarar vermeden güzel ve hatta bronzlaşmak nasıldır? Solaryumu ziyaret et!

Birçok cahil insan kendine soruyor: "Solaryuma ne sıklıkla gidebilirim?" Ultraviyole ışınlarının fazlalığının vücudumuza zararlı olduğu biliniyor, ancak cildimizi güneş yanıklarından ve vitaminlerden aldığı için ışınların etkilerinden uyarıyoruz. Uzmanlarımız bu konuda bize yardımcı olacaklar.

Profesyoneller dediği gibi, istersentan, daha sonra bir hafta sonra bir gün sonra bir solaryuma gitmek için ilk kez. Güneş yanığı 3-5 seanstan sonra kendini gösterecektir, ancak istikrarlı bir gölge elde etmek için ortalama 10 ziyaret gereklidir. Ancak, en önemlisi - bir solaryuma ne kadar sıklıkla gidebileceğinizi değil, UV ışınlarının olumsuz etkilerine karşı kendinizi nasıl uyarılacağınızı öğrenmek.

Her şeyden önce, ziyaret etmeden önceCilt problemleriniz varsa dermatologa danışınız. Ayrıca, alerjik reaksiyonlar için, akne alevlenme döneminin sonuna kadar solaryuma bir gezi ile gecikmeli olmalıdır. Bir sıcaklıkta güneşlenmeye ve düşük basınçta gitmeyin. Bir ay içinde, dövme yapan insanlar için solaryum kontrendikedir. Diğer tüm durumlarda, ışınların cilt üzerindeki etkileri daha az tehlikelidir.

Eğer güneşlenecekseniz ve ne kadar sıklıkla solaryuma gidebileceğinizi biliyorsanız, cildinizi önceden hazırlamanızı öneririz.

1) Her şeyden önce, evde veya salonda pilling prosedüründe (kuru cildin çıkarılması) geçirin.

2) Solaryumu ziyaret etmeden önce, bir banyoda veya duşta deterjanla yıkamayın. Bu tahrişe neden olabilir.

3) Solaryumda her zaman vücudun saçlarını, gözlerini ve yakın kısımlarını korumalı. Hassas cilt ve saçlar, ışınlara güçlü maruz kalmaktan muzdariptir.

4) Bronzlaşma stüdyolarında satılan koruyucu kremleri kullanın. Ciltte ve özel yağda iyi çalışır.

5) Kurumadan korunacak dudak balsamını unutmayınız.

6) Solaryuma gitmeden önce tüm dekoratif kozmetik ürünlerini yıkayın.

7) Yanık, tahriş ve çirkin beyaz izler almak istemiyorsanız tüm süsleri çıkarın.

Bu kurallar bronzlaşmanıza yardımcı olacakgüvenli ve salon yöneticisi size solaryumda ne kadar güneşleneceğinizi anlatacak ve yardımcı olacaktır. Kural olarak, lambalar yeniyse (lambaların ne zaman değiştiğini belirtin), ilk prosedür, bir dahaki sefere artacağınız zaman 8 dakikayı geçmemelidir. Bir seferde 15 dakikadan fazla bronzlaşmayın. Bu sadece yanmaya değil, aynı zamanda cildin hızlı yaşlanmasına da yol açabilir.

Ayrıca hangi solaryumda olduğunuza karar verin.güneşlenmek için tercih: dikey veya yatay? Dikey bir bronzlaşma yatağındaki güneş yanığı daha uzun sürer, ten daha parlak görünür, ancak aşağı doğru olan ayakların ayakları daha yavaş güneşlenir. Yatay solaryumda, bronzlaşma süreci daha yavaştır, lambalar daha az güçlüdür, bu yüzden seans süresi neredeyse 2 kat artar. Yatay bir solaryumda bronzlaşma, parlak, ancak uzun süre dayanmayan koyu bir gölgeye sahip olacaksınız.

Bronzlaşma salonuna bronzluk yapmak ne kadar sürer?

Kural olarak, kızlar solaryumu ziyaret etmeye başlarÖnemli bir olaydan önce: Yeni Yıl, Doğum Günü, Mezuniyet Balosu veya Düğün. Kalıcı koyu renk tonu elde etmek istiyorsanız, bronzlaşma işlemini 1,5 ayda başlatın. Bir aylık düzenli seanslardan sonra gerçek bir çikolata olacağını garanti ediyoruz. İstenilen rengi satın alarak, haftada en az bir kez bronzlaşma stüdyosunu ziyaret ederek destekleyebilirsiniz.

Yani, umarım herşeye cevap verdiksorular ve şimdi size cildinizi korumak ve sağlığına zarar vermeden istenen gölge elde etmek için nasıl da solaryum ilgilenen yürümek, ama ne sıklıkta sadece biliyoruz.

Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileriNe kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri

Related news

 • Esenyurtta 3 fabrikada yangın
 • Kartları ile odaklanın. Sürpriz olmanın en kolay yolu
 • NEHİR ÇİÇEĞİ VE KATLARI LİF MODELİ AÇIKLAMALI

 • Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 29

  Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri


  Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 94

  Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 63

  Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 50

  Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 2

  Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 77

  Ne kadar sıklıkla solaryuma gidebilirsin. Uzmanların önerileri 3