Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 2019

Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 2019
18.08.2019

Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 94

Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü)

Görüntünüzü göz açıp kapayıncaya değiştirin, yeniden canlandırınparlak bir renk sıçramasına sahip bir donuk kıyafet, boynuna dikkat çekmek veya tam tersine, onun eksikliklerini gizlemek - tüm bu, moda yaka kolayca başa çıkabilir. Onlar evrenseldir ve her durumda yardımcı olacaktır. Ancak, onları giymeden önce bilezikleriyle ne giyeceğinizi iyi bilmelisiniz.

ne giymek ile yakaBu kıyafet parçasının tarihi köklerigeçen yüzyılın başında. Daha sonra nüfusun orta tabakaları, bir takım elbise için pahalı bir gömlek satın alamadı, ama uygar ve görünebilir görünmek için, özel çıkarılabilir yakalar satın aldı. En ucuz olanlar kağıttı. Daha pahalı olanları selülozdan yapılmıştır. Tekrar temizlenebilir ve giyilebilirlerdi. Bugün, çıkarılabilir yakalılar yine modada. Bu, önde gelen tasarımcıların koleksiyonlarındaki retro tarzı popülerliğinden kaynaklanmaktadır.

Şu anda, bu aksesuarlar kumaş, deri, plastikten yapılmıştır. Özellikle orjinal boncuk yakaları. Akşam seçenekleri inciler, rhinestones, tüyler ile dekore edilebilir.

Gardırobun bu kısmının şekli de farklıdır. Bir yay, bir jabot veya sıkı yaka-raflar şeklinde, bir toka ile, çok katmanlı, çok katmanlı olabilirler.

Pek çoğu zarif aksesuarı kesin olarak reddeder çünkü yakaların ne giyileceğini ve nasıl doğru bir şekilde yapılacağını bilmezler. Bu konuda karmaşık bir şey yok, ama bazı kurallar hala dikkate değer.Moda yaka

 1. Bu eleman, herhangi bir fazlalık ve süslemeden yoksun kesilmiş basit kıyafetlerle birleştirilmelidir.
 2. Yakalar, herhangi bir kesite (V şekilli, O-şekilli, bot) uyar.
 3. Giysilerin zaten bir yakası varsa, çıkarılabilir kapağı tamamen kapsamalıdır. Aksi takdirde, hiçbir etkisi olmayacaktır.

Yakalık giymekle ilgileniyorsanızHangi kıyafetler onlarla en karlı görünecek, o zaman cevap basit: herhangi bir modele tam anlamıyla uyuyorlar. Asıl mesele bu aksesuarın doğru şeklini seçmektir. Böylelikle, bluzlar ve balıkçı yakaları için yaka rafı yaklaşacaktır. Yazlık elbise, özellikle bir kayış veya el çantası tonunda olacaksa zarif dantelleri süsleyecektir. Rhinestones ile yakalar, sıkı oturan herhangi bir kıyafeti mükemmel şekilde tamamlar. Sevilen, ama zaten oldukça sinirlenmiş, bu giysi detaylarıyla bir kazak moda bir hırka dönüşebilir. Ve görüntünüz yeni renkler ile oynayacak. Aşırı açık, seksi elbise yakası, örneğin öğleden sonra giyilmesi gerekiyorsa daha mütevazi ve iri yapacaktır.

Bazen kadınlar kendilerine şunu soruyor: boncuklu bilezikler giyebilir misin? Elbette, böyle bir aksesuar gündelik elbise için uygun değildir. Derin bir boyun çizgisi veya açık sırtlı gece elbiseleri seçmesi daha iyidir. İyi bir seçenek kokteyl elbisesi olabilir. Bu, konuşmak için bir yakalı yardımıyla yaratılmış romantik bir imge.

boncuk tasmalarıAma başka bir tane yaratabilirsiniz: küstah, atletik, gençlik. Bu görev ile çok iyi sivri yakalarla başa çıkacak. Koho, kot pantolon ve kayışlarla tamamlanmış monofonik elbiseler için idealdir. Yaka aynı tarzda bir bilezik eklerse harikadır.

Ek olarak, bu aksesuarı seçerken yapmamalısınız.sadece yaka giymek için ne ile bilmek, aynı zamanda hangi modelin özelliklerine göre seçmek daha iyidir. Eğer mükemmel yüz oval ile övünebilirseniz, o zaman bir üçgen şekilli yaka yakalayacaksınız. Dikdörtgen özellikleri olanlar için yuvarlak yakalı veya sıraları seçmek daha iyidir.

Bu giyim eşyası için moda artık yokbir sezon. Tasarımcılar böyle bir popülerliğin yakında gerçekleşmeyeceğini söylüyor. Belki de hoş bir çıkarılabilir aksesuar almak için zamanı. Özellikle de yaka takabileceğiniz şeylerle zaten biliyorsunuz.

Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 2019

Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 2019

Related news

 • Yaz tarifleri: evde dondurma nasıl pişirilir
 • Uzun Postiş Nasıl Takılır
 • Kaşlardaki İnanılmaz Değişim
 • Ayıcık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • TIĞLA MOTİFLER İLE ÖRÜLEN KOLAY DANTEL BEBEK ŞAPKASI

 • Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 15

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü)


  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 26

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 34

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 8

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 31

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 57

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 30

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 45

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 54

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 46

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 85

  Ne giymeli yakalarla (modern modacının günlüğü) 2