Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktrisNatalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris

26.05.2019

Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 78

Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris

Natalia Zakharova yetenekli bir oyuncu veşaşırtıcı derecede güzel bir kadın. Kader ona pek hoş olmayan sürprizlerle yaklaştı. Ancak, bu sadece karakterini yumuşattı. Ne zaman doğduğunu ve nerede okuduğunu bilmek ister misiniz? Hangi filmlerde vuruldu? Onunla ilgili bilgileri paylaşmaktan mutluluk duyarız.Natalia Zakharova

Natalia Zakharova: Biyografi

22 Mart 1955'te Boğotol şehrinde, Krasnoyarsk Bölgesi'nde doğdu. Natalia'nın babası ve annesi sıradan insanlar, sinema dünyasından uzaktır.

Erken yaştaki kahramanımıza yaratıcılık yetenekleri gösterildi. Kız evde konser ve performans düzenlemeyi severdi. Natasha mükemmel bir işitme ve bir ritim duygusu taşıyordu.

1962'de ailesi onu birinci sınıfa götürdü. Bebek, diğer erkeklerle ortak bir dil bulmuştur. Öğretmenler her zaman gayret, iyi davranış ve sınıfın hayatına aktif katılımlarından dolayı övgüler aldı. Natasha, çeşitli kupalar - danslar, çizim ve dikişler - ziyaret etti.

Sinemayla tanışmak

İlk kez kahramanımız 1973'te ekranda belirdi.yıl. Oldukça kazara oldu. Daha sonra Natalia Zakharova iki anaokulda çalıştı - bir psikolog ve bir eğitimci. Kız, uzun süredir devam eden ünlü aktris olma rüyasını bırakmak istemedi.

Yaz aylarında Zakharova ayrıldı ve Leningrad'a gitti. LGITMik'e girecekti. Nevsky Prospekt'teki yürüyüş sırasında tanıdık olmayan bir kız Natasha'ya yaklaştı. Bunun yönetmenin Viktor Okuntsov'un asistanı olduğu ortaya çıktı. "Ormanın Ardında Dağların Ardında" boyama testlerine kahramanımızın davet etmesi için davet edildi. Zakharova böyle bir şansı kaçırmak istemedi. Kız test edildi ve bir peri rolü için onaylandı.

Filmde çekimler Natasha'ya çok değerli bir deneyim getirdi. Ancak LGITMiK'de sınavlara girmeyi başaramadı. Memleketine geri dönüp anaokulunda tekrar çalışmak zorunda kaldı.

Yeni hayat

Leningrad, Natalia gezisinin ardından bir yıloyunculuk eğitimi almaya karar verir. Bunun için Moskova'ya gidiyor. Azim ve iyi hazırlıkları sayesinde VTU öğrencisi oldu. Shchukin. Beş yıl sonra, Natalia Zakharova'ya üniversiteden mezuniyet diploması verildi. Rüyası gerçek oldu. Şimdi o profesyonel bir oyuncu.

Bizim kahraman Tez çalışması üretiminde Zhenya Shulzhenko rolü oldu "Factory Girl". Khudruk oyunu ve yaratıcılığı takdir etti.Natalia Zakharova bir oyuncu

Tiyatro ve sinema

Natalia Zakharova dünyanın her yerinden,Ciddiyet, ona verilen görevleri ifade eder. Birkaç yıl boyunca Gorki kentindeki Drama Tiyatrosu (şu an Nizhny Novgorod), Riga Gençlik Tiyatrosu ve Moskova Sanat Tiyatrosu gibi çeşitli işleri değiştirdi. Gorki.

Genç ve yetenekli bir oyuncuçeşitli performanslar O zekice benzeri "Duel" ve Olivia "Yaz Gecesi Rüyası," Şura yönettiği "Vanya Dayı" Elena Andreevna ve Sonya oynamayı başardı.

Kahramanımız tiyatroda değil, aynı zamandafilmde oynadı. 1980'de, ekranda "Bilinmeyen Bir Adamın Hikayesi" filmi çıktı. Natasha, Darya Mikhailovna'nın imajına alıştı. Daha sonraki yıllarda "Saygılarımla", "Denizde Kadın", "Müzayede" ve diğerleri gibi filmlerde rol aldı. Ancak bunlar sadece epizodik rollerdi.

İyi görünüyor ve saptırıcı rakam Natalia Zakharova modelleri olarak başarılı bir kariyer yapmak izin verdi. Moda şovlarına davet edildi ve reklamlarda yer aldı.

1989'da kendisini bir lider olarak çalıştı. Rus TV kanallarından birinde "Müzikal Tahmin" programı yayınlandı. Zakharova onu Alexei Mitrofanov'la birlikte götürdü.

değişiklikler

1993'te Natasha, Fransa'da daimi ikamet etmek üzere ayrıldı. Orada sarışın Sorbonne'dan mezun oldu ve Rusça konuşan nüfusuyla popüler olan birkaç edebi ve müzik salonunu açtı. Aktris, sanatçılar, şairler ve besteciler için etkinlikler düzenledi.Natalia Zakharova'nın kızı

Kişisel hayat

1994'te Natalia Zakharova evlendi. Seçtiği kişi zengin Fransız Patrick Wari idi. Bir yıl sonra, oyuncu ona sevimli bir kız verdi. Bebeğe Rus - Maria seçildi. İlk başta, çiftin ilişkisi idealdi. Fakat zamanla skandallar ve skandallar sıklaşmaya başladı. 1997'de Patrick ve Natasha resmen boşandı. Fransız mahkemesi karar verdi - kız babasıyla kalmalı.

Rus aktris buna katlanmayacaktı. Sadece kurumlar ve insan hakları fonları Natalia Zakharova ile iletişime geçmedi. Kızım bu sefer Fransız papalıyla yaşadı. Ve 2008'de onu kapalı bir yatılı okula götürdü.Natalia Zakharova biyografisi

Zor Zamanlar

Eski kocası kızı Natasha'ya geri dönmeyecekti. 2006 yılında polise başvurdu. Patrick, eski eşini dairesine ateş etmeye çalışmakla suçladı. Barların arkasına saklanmamak için Natalia Zakharova, Rusya'ya döndü. Ama onu kurtarmadı.

2011 yılında oyuncu başka bir Paris'e geldi.mahkeme oturumu. Tutuklandı ve kadın cezaevi "Fleury-Merozhis" e gönderildi. Orada bir kadın sağlığını zayıflattı. Sadece birkaç ay sonra Rusya'ya iade edildi. Sorun, bildiğiniz gibi, yalnız gelmiyor. Zakharova başarısız bir şekilde düştü ve omurgasına zarar verdi. İki ay boyunca kadın kolonisinde, korkunç koşullarda ve tıbbi yardım almadan kaldı.

5 Ağustos 2011 tarihinde, Cumhurbaşkanı Dmitry Medvedev, aktris N. Zakharova'yı affetmesi hakkında bir kararname imzaladı. Hayatında bir problem daha azdı.

Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktrisNatalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris

Related news

 • Fenerbahçeden son dakika transfer haberleri (5 Ağustos 2018)
 • Kendi Pedikürünüzü Kendiniz Yapın
 • Çakıl Taşı Çikolata Nasıl Yapılır
 • Da Vincinin tablosuna el konuldu
 • Biberon Çürüğü Nedir Biberon Çürüğü Nasıl Önlenir

 • Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 95

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris


  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 74

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 69

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 81

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 40

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 13

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 31

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 71

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 66

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 88

  Natalia Zakharova: biyografi ve kişisel hayatını aktris 15