Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 2019

Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 2019
20.10.2019

Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 15

Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için

Scanwords'leri yalnızca bu kişiler için çözmek zor.mantıkla kesinlikle arkadaş değil. Geride kalanların en az bir bulmaca, scanwords veya başka bir bulmaca bir gün çözmek için tavsiye edilir, çünkü sorulara cevap aramak düşünmeyi geliştirmeye yardımcı olur.

Her tür mantıksal görevin yalnızca belirli bir şekilde çözülmesi gerektiği gerçeği ile başlamalıdır.nasıl yapboz çözmek içinBir ilk sınıf öğrencisi bile, bulmacaları nasıl çözeceğini biliyor,çünkü onlardan karmaşıklığın ötesinde hiçbir şey yoktur. Bulmaca bulmacalarını doldurmak daha zor bir iş, en azından bilimsel ve yaşamın farklı alanlarında yüzeysel bilgiye sahip olmanız gerekir. Bugün 15 yaşındaki bir kişinin, SSCB dönemlerinden gelen ve mantıksal eğlence yetişkin bir Amerikalı hakkında söylenemeyen soruların cevaplarını bulmaca çözmek mümkün olmadığı söylenebilir.

Ve eğer tarayıcıları da çözmek istersen,oldukça büyük erudition. Ancak bu açıklama, tabii ki, yalnızca hücrelere kelimeleri yazmanız gereken geleneksel tarayıcılar için de geçerlidir. Şaşkın olabilirsiniz, ancak cevaplar içerdiği resimler olan scanwords'ler var. Japon skanvordy - sadece böyle bir örnek.

Rahimlerin nasıl çözüleceğini unutun, çünküJaponca yapbozlar, çok saygınlığı matematik becerileri kadar zorlamak zorunda kalacaklar, çünkü çok saymak zorunda kalacaksınız. Japon caz dünyasına çok sıradışı bak: Bir hücre alanı ve kenarlarındaki rakamların anlaşılmaz sütunları. Yeni gelenler ilk kaybolacak ve bu bulmacaları çözmekten korkmayacaklar. Yaygın bir Japon jQuery çok basit çözülmüştür. Sütunlardaki sayılar, boyalı hücrelerin belirli bir çizgide düzenlenmesi gereken dizilerini gösterir.scanwords çözmekZorluk, onu alırönceden başkalarıyla bazı diziler gölgeli hücrelerin geçtikten olasılığını hesaplamak için, hem de Japon çapraz bulmaca oyunu "Battleship" olmak için onsuz boşluklar, yer bırakmak için.

Japonya'dan bahsediyoruz, bu gereksiz olmayacakhatırlayın ve sudoku. Bu tür bulmaca nasıl çözüleceksin, şimdi size açıklayacağım, ancak önce ortaya çıktıklarının geçmişi hakkında biraz bilgi vermelisin. Birçok kişi bu bulmacanın doğum yerinin Güneş'in Günü olduğunu düşünüyor. Bu açıklama, aslında, yanlış bilinen bir matematikçi L. Euler, Japon değildi, Sudoku ile çıktı. Genel olarak oyun ilk önce oldukça tuhaf bir isim olan "numerus" olarak adlandırıldı ve akademisyenler arasında özellikle popüler değildi. Ancak Japonya'ya girdikten sonra otobüsler çok ilginçleşti ve şu anki adı var.

Bunu daha önce hiç yapmadıysanız, bulmacalar "Sudoku" nasıl çözülür?tarayıcıları çözmekSizi temin ederim, özellikle de zorluk yaşamayacaksınız.İlk önce düşük karmaşıklık bir bulmaca al. Oyunun özü, 3 ila 3 karelere ek olarak bölünmüş 9 x 9 kare bir kare verilmiş olmasıdır. Her küçük kare, büyük kare çizgileri yanı sıra, 1 ila 9 sayıları içermelidir. Bu durumda, çizgi ve küçük karelerdeki sayılar tekrarlanmamalıdır. Bu sudoku uzun kış akşamları yardımcı olacaktır.

Tabii ki, bu zaten tüm bulmacalar değilinsan tarafından icat edilmiştir. Kakuro, keyworms, Rubik'in topu var ... Ama onlarla mücadele etmeden önce, ilk önce kendi zekanızı geliştirmenin ilk adımı olan bulmacaları, merdaneleri ve sudokuları çabucak çözmeyi öğrenmelisin.

Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 2019

Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 2019

Related news

 • Putin Güvenlik Konseyi ile Suriyedeki durumu görüştü
 • Haşhaşlı Tatlı Videosu
 • Yuvarlak Yüz Saç Modelleri
 • ACEM KÖFTESİ
 • Ünlü mucize çalışma simgesi Skoroposlushnitsa

 • Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 98

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için


  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 97

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 15

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 5

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 47

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 94

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 11

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 6

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 95

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 28

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 59

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 13

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 90

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 9

  Nasıl yapbozlar, scanwords ve diğer bulmaca çözmek için 36