Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 2019

Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 2019
23.08.2019

Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 100

Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik

Muz uzun zamandır merak değilegzotik meyve Birçok insan bu besleyici meyveyi sever ve büyük miktarlarda satın alır, çiğ yiyin ve ondan çeşitli tatlılar pişirin. Bu besleyici meyvenin bir hayranıysanız, ancak olgun bir formda sevmiyorsanız, lezzetli bir kek için bir dolgu olarak koyu bir meyve kullanmanızı öneririz.Multivark'ta Muzlu KekMuz iştah açıcı aroması ve zengin tadı verir ve çok işlevli bir multivar bir fırından daha kötü olmayan bir incelikle başa çıkacaktır.

Çok değişkenli bir muzlu kek için en kolay tarif

Kokulu pişirme hazırlanması içinBir bardak şeker ve 150 gr tereyağı ile 2 yumurta ve bir çatal veya mikser ile 2 olgun muz eziyet. Yumurta karışımında 10 g soda (hidratlanmamış) muz kütlesi ekleyin, karıştırın ve hamurun kıvamı kalın ekşi krema gibi görünmeyene kadar unun içine dökün. Multivark yağını doğrayın, hamuru buraya dökün. Program "Pişirme" (Kek) kullanın. Bu malzeme miktarı 4,5-5 litre kapasiteli bir kase için tasarlanmıştır ve pişirme süresi cihazın gücüne göre ayarlanır: 700 W'a kadar 1 saat 10 dakika ve 800 watt'tan fazla - 50 dakika.

Çok değişkenli bir muzlu kek tarifiBu tarif en kolay olanıdır çünkü bir multivarktaki muz keki her zaman iyi yükselir ve eşit olarak pişirilir. Ana şey, cihaz çalışırken kapağı açmak değildir.

Maya için Kek tarifi

Muzun kendisi yeterli olduğundanyumuşak, havadar ve gözenekli pişirme yapmak için yoğun doku, bazıları sadece soda değil, aynı zamanda maya da tarifi eklemek için tercih ederim. Bu yemyeşil muz keki bir multivarkta hazırlamak için 4 muz soyulmalı ve çatalla püre haline getirilmelidir. Beyaz bir köpük oluşana kadar 4 yumurta ve 250 gram toz şeker. 200 g'lık bir kütleye sahip bir tereyağı paketinde bir mikrodalgada eriyerek yumurtaları ekleyin. 300 gr un, 10 gr kuru maya, 20 gram tuz ve soda, sıvı bir sıvıya dökülür ve iyice karıştırılır. Sonunda, muzları muzdan ekleyin. Hamuru çok kanallının yağlanmış kabına dökün. "Pişirme" modunda, zamanı 85 dakikaya ayarlayın. Program sinyalinin sesi duyulduğunda kapağı açın ve kağıdın içine biraz soğumasını bekleyin. Bir vapur kabı kullanımı ile kullanmak daha uygundur.

Fındık eklenmesi ile Cupcake

Çok değişkenli bir muzlu börek pişirmek için2.5 litre, 2 çırpılmış yumurta çırpıcı, süt ürünleri (100 mi yoğurt ya da ekşi süt) eklenir bir kapasiteye sahip olan "Redmond," ezilmiş muz 2 ve tereyağı 50 g, karıştırılır.

Redmond multivark Muzlu Kek

Ayrı bir kapta, 250 g un, 100 gŞeker, 10 gr vanilya şekeri, 10 gr kabartma tozu, 5 gr soda, 5 gr tuz ve 180 gr fındık. Her iki karışım birleştirilir ve kalın bir viskoz hamur elde edilene kadar bir kaşıkla karıştırılır. Multivarquet'teki muzlu kek, bu tarife göre 80 dakika "Pişirme" modunda hazırlanır. Sonra çıkarırlar ve ızgarada soğuturlar. 5 litrelik bir hacme sahip multivarka için, içeriğin miktarı 1.5 kat arttırılır.

Alışkanlık tadı nasıl çeşitlendirilir

En kolay seçenek - pişirme şekerini serpintoz. Ve tadı gölgeleyebilir ve çeşitli meyveler veya meyve parçalarını mutfak başyapıtlarına ekleyebilirsiniz. Ayrıca üst kısmı bir çikolata tepesi ile de dekore edebilirsiniz. Bunu yapmak için 1 çorba kaşığı eritmeniz gerekecek. l. Kakao tozu ve şeker, karışıma 70 ml süt dökün. Bir multivarkta hazır bir muzlu kek, bir pasta için mükemmel bir temel olacaktır. Çeşitli keklere kesilir ve kremayla bulaşır. Hazırlamak için, ihtiyacınız var:

 • 150 gr şeker
 • 50 gr tereyağı
 • 3 yumurta
 • 1 muz
 • 1/3 fincan limon suyu.

Multivark'ta çikolatalı muzlu kekŞeker yumurtalarla dövülür, erimiş halde dökülürtereyağı ve limon suyu. Muzlar bir blender ile öğütülür, böylece topaklar yoktur, kremaya ekleyin ve karıştırın. Daha sonra kütleyi (küçük bir ateşte) soba üzerine koyun ve sürekli karıştırarak kalınlaşana kadar pişirin. Bu yaklaşık 5 dakika sürecek, yangın artırılmamalıdır. Krem tabakalar arasına bulaşır ve kekin üzerine girer, eğer yüzeyi kuru bırakırsanız, pastaları da sakızla süsleyebilirsiniz.

Çikolata severler için

Yıllarca süren yemek deneyimi olan metrelerçeşitli tatlılar favori tarifleri çeşitlendirmek veya zevkinize göre uyarlamaya çalışır. Yeni malzemeler ekleyerek ve ekleyerek, bir çikolata-muz keki de çıktı. Bir multivarkta mükemmel şekilde pişirir. 2 muz (yaklaşık 250 gr ağırlığında) soyulmalı ve bir çatalla ezilmeli ve meyveler koyulaştırılmış cilt ile birlikte kullanılmalıdır. 100 g tereyağı, yumuşatın, bir bardak şekerle yendi, tekrar 1 yumurta ve köpüğü ekleyin. 100 g ekşi krema, 10 g soda, elenmiş unu (200 g) ve tuzu (3 g) malzemelerin geri kalanına kadar. Muz ve büyük rendelenmiş çikolata üzerine kıyılmış (100 g) hamur ekleyerek karıştırın. Bir kase yağla pişirin, içine çikolata-muz kütlesi koyun, yüzeyi pürüzsüz hale getirin. "Pişirme" modunu seçin ve zamanlayıcıyı 65 dakikaya ayarlayın. Çikolata yerine kuru üzüm (yarım bardak) kullanabilirsiniz, yıkanması, kurutulması ve hamur haline getirilmesi gerekir.

Kolayca pişirin, akrabalarınızı ve misafirlerinizi lezzetli ve hoş kokulu ikramlarla karşılayın!

Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 2019

Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 2019

Related news

 • Tim için hesaplaşma vakti
 • Türkan Dizisi Tanıtım Fragmanı izle
 • 2019 Yeni Tasarım Güzel İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Jeneratör cihazı - DC makineler
 • Leylak rengi hangi renkle eşleşir

 • Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 51

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik


  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 37

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 9

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 99

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 35

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 65

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 9

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 72

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 79

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 42

  Muzlu kurabiyeleri multivarette hazırlıyoruz: muhteşem ve şaşırtıcı derecede nazik 2