Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 2019

Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 2019

Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 55 04.02.2019, 16:13

Mum Nasıl Uygulanır "Neo-pentotrans"

Mumlar "Neo-pentotrans" bileşiminde varantibiyotik ve antifungal ajanlar içerir, bu nedenle antimikrobiyal, antiprotozoal ve mantar öldürücü etkilere sahiptirler. Metronidazol ve mikonazol, "Neo-pentotran fitil" i oluşturan başlıca bileşenlerdir. Belirtilen tıbbi ürünün analogu "Klion-D 100" dir.

Metronidazol antifungal bir etkiye sahiptir veprotozoonlara karşı etkili bir şekilde savaşır. Bu maddenin proteinlerle etkileşiminden sonra, nükleik asitlerin sentezi engellendiği için mikroorganizmaların DNA'sı yok edilir. Vajinal enfeksiyonlara neden olan protozoonların çoğunun yok edilmesinde etkilidir.

Mumlar "Neo-pentotrans" bileşiminde vemantar öldürücü bir etkiye sahip olan mikonazol. Bu bileşen, ölüme yol açan fungal hücrelerin bileşenlerinin sentezinin ihlaline neden olur. Mikonazol patojenik funguslara karşı etkilidir ve ayrıca gram pozitif mikroorganizmalara karşı bazı bakteriyostatik etkiye sahiptir.

İntravajinal uygulama sırasında, az bir metronidazol sistemik dolaşıma girer, daha sonra 7-12 saat idrarla atılır ve kandaki mikonazol saptanmaz.

Mumlar "Neo-pentotrans" - kullanım endikasyonları

Bu ilaç,trikomonazın lokal tedavisi, bakteriyel vajinit, mantar veya karma floranın neden olduğu vajinal enfeksiyonlar, bu ilacın bileşenlerine duyarlıdır.

Uygulama metodu

Tedavi süresinin yanı sıra dozlarİlacın uygulanması, her bir durumda ayrı ayrı bir uzman tarafından seçilir. Vajinaya mümkün olduğunca derin bir şekilde koymanız gerektiğinde, genellikle günde bir mum, tercihen geceleri alın. Bu ilacın tedavisi tam olarak 14 gündür.

Bazı durumlarda daha hızlı elde etmek içinDoktor, gün boyunca 2 kez "Neo-pentotrans" mumlarını reçete edebilir. Ancak, bunları kabul etmenin sadece ilgili uzmandan istişare ve incelemeden sonra gerekli olduğunu hatırlatacağız. Bu ilaç alma şekli yedi gün, 7 gün devam eder.

Ilacın tanıtımı sırasında parmak üzerine konur özel bir kapak kullanmak en iyisidir. Yaşlılar için "Neo-pentotran" süpozituvarların kullanımı dozlarda ayar gerektirmez.

"Neo-pentotrans" kullanırken yan etkiler

Belki bazı hastalarda yerel belirtileriyan etkiler, sistemik gelişim oldukça nadirdir. Yaygın reaksiyonlar arasında, perine ve vajinanın mukoza zarının yanması, kaşılması, hiperemi görünümü göz önünde bulundurulmalıdır. Vajina enfeksiyonları varsa, ilacın ilk ve üçüncü gününde irritasyon artabilir. Fakat tüm bu belirtiler çok hızlı geçiyor, ama eğer telaffuz ediliyorsa, ilacı almayı bırakın.

En sık sistemik yan etkiler arasındabaş dönmesi, baş ağrısı, ataksi, artan sinirlilik var. Bulantı ve kusma da meydana gelebilir, dışkı görülebilir, ayrıca epigastrik bölgede ağrı oluşabilir, karaciğer enzimleri daha aktif hale gelebilir veya tat bozuklukları oluşabilir.

Hamilelik için mumlar "Neo-pentotrans" uygulanırözellikle ilk üç aylık dönemde tavsiye edilmez, ileride sadece aşırı zorunluluk durumunda reçete edilir ve resepsiyon sadece doktor gözetiminde gerçekleştirilir. Emzirme döneminde "Neo-pentotrana" nın alımı ile emzirme, ilacın alındığı tarihten sadece iki gün sonra durdurulmalı ve restore edilmelidir.

Epilepsi, şiddetli karaciğer hastalığı ve çocukların tedavisi için "Neo-pentotrans" kullanımını kontrendikedir.

Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 2019

Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 2019

Related news

 • Evcen ve Özçivit Eskişehire yerleşti
 • Modası geçmeyen saç modelleri
 • Etiket: abiyeler
 • Pratik Etli Ekmek
 • Kulak tıkanıklığı durumunda ne zaman doktora danışılmalıdır
 • Siyah noktaları kaldırmak için araç: nasıl kullanılır

 • Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 10

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans


  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 86

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 39

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 49

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 85

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 57

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 75

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 9

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 60

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 79

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 95

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 17

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 77

  Mum Nasıl Uygulanır Neo-pentotrans 12