01.04.2019

Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 73

Multivark'ta Borsch. "Redmond", "Polaris" ve mutfaktaki diğer asistanlar

Mutfakta hostesin bugün yaptığı iş hiçbir sır değil.sayısız yardımcıları kolaylaştırmak. Multivarka artık nadir bir şey değil ve bu kadar harika yemekleri pişirmek mümkündür. Tüm pişirme işlemini kontrol ederek zaman kazandırır. Kullanışlı tüm maddeleri muhafaza ederken birçok bulaşık daha lezzetli olur. Örneğin, çoklu gökkuşağı "Redmond" daki borscht çok hızlı ve sorunsuz hazırlanır.

Borscht, Redmond çoklu oyunda

"Için" argümanları

Bu ev aletinin satışı boşa harcamıyorharcanan para. Herhangi bir hostes çoklu eşyanın vazgeçilmezliğini takdir edecektir. Soba yakınında durmayın, tüm pişirme işlemini kontrol edin. "Redmond" adlı çoklu gövde filmindeki Borscht lezzetli ve aromatiktir ve hazır olması bir sinyalle gösterilir, bundan sonra çanağı plakalara dökmeniz yeterlidir. Her çoklu canlandırma için, doğru orantıları gösteren tarifler eklenmiştir. Malzemelerin sayısı kasenin boyutuna ve bu ev aletinin hacmine bağlıdır.

Redmond'da çok değişkenli pişirme

Borsch hazırlıyoruz

Yemek yapmak için, 300 gram domuz etine ihtiyacınız var.pirzola, lahana 200 gram, orta büyüklükte iki pancar, su iki litre, havuç ve soğan, iki patates, eritilmiş tereyağı bir kaşık, iki taze domates, şeker küçük kaşık, iki diş sarımsak, tüm baharat, otlar, limon suyu ve tuz. Başlamak için sebze ve et hazırlıyoruz. Havuç, pancar, soğan ve patates soyun. Havuçlu pancar bir öğütücü üzerinde, bir yay çok ince bıçakla kesilir. Domatesleri ince çubuklarla kesip, sarımsağı herhangi bir şekilde kesiyoruz. Lahana çok küçük parçalandı. Şimdi borsch yapmaya başlıyoruz. Çok değişkenli "Redmond" da yemek yaparız. Soğanları bir tencere, havuç ve tereyle yayın. "Sıcak" ve "Sebzeler" modunu 5 dakika boyunca ayarladık. Kapağı açmayın ve sürekli spatula ile karıştırın. Şimdi kaburgaları ve domatesleri koyup 5 dakika daha kızartın. Sonra patates, şeker, lahana ve yarım pancar gelir. Tuzun tadını çıkarın ve sıcak su dökün.Polaris Çok Değişkenli Borsch"Susturma" modunu ayarladık ve kapağı kapattık. Pişirme süresi 1 saattir. Kalan pancar kaynar suyla (bir cam) dökülür, yarım limon suyu ilave edilir ve kaynatılır. "Redmond" adlı çok oyunculu filmdeki Borscht, soyulmuş et suyu ile tamamlanmaktadır. Çanağımızda sarımsak, baharat ve yeşillik koyduk. "Isıtma" modunu 10 dakika boyunca ayarladık. Eti borsaydan alıp kemiklerden ayırıyoruz. Eti borsaya koyduk ve kemikleri attıracağız. Borshch için ekşi krema servis ediyoruz.

Fasulye ile Borsch

Birçok insan, çok oyunculu "Redmond" aşçısında borscht severfasulye ile. Etin yerini alabilir. Bazen yeşil bezelyeler kullanıyorlar. Fasulye önceden kaynatılmalıdır. Hazırlanma süreci bir önceki süreçten farklı değildir. Ev aletlerinin seçimi de bir ilke değildir. Örneğin, çok amaçlı "Polaris" de borscht çok lezzetli. Önemli olan pişirme teknolojisini gözlemlemektir. Tüm sebzeler, kapak açıkken çoklu bir salkımda kesip kızartılır. Sonra suyu veya suyu, tuzu ve baharatları tadına ekleyin. Kapak kapatılır ve söndürme modunda pişirilir. Şu anda, diğer ev eşyalarını da yapabilir ve çok amaçlı bir kişi sizin için her şeyi yapar. Servis yaparken, ekşi krema eklemek ve otlar serpmek gerekir.Related news

 • Teslimat için çoraplar - ihtiyaçları var mı
 • Yetişkinler ve çocuklar için bir termometrenin nasıl tutulacağını öğrenin
 • Cevizli Ve Havuçlu Kek Tarifi
 • KALEM OYA MODELİNDE YELPAZE YAPIMI
 • 15-16 yaş ergenler için vitaminler. Bir genç için ne tür vitaminler

 • Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 69

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar


  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 35

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 6

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 85

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 99

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 1

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 31

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 69

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 5

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 52

  Multivarkta Borsch. Redmond, Polaris ve mutfaktaki diğer asistanlar 97