Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 2019

Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 2019

Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 55 19.02.2019, 14:36

Muhterem Nur: 'Keşke onu hastaneye götürmeseydim...'

Arabesk müziğin usta isimlerinden Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Muhterem Nur, 2013'te yaşamını yitiren eşi Müslüm Gürses'e olan özlemini Posta magazin muhabirlerine anlattı.

"Kendimi yarım hissediyorum. Onun gibi muhteşem bir insanla rüyalarımda bile göremeyeceğim kadar mutlu bir hayat sürdüm ama şimdi burada, bu çukurun içinde yatıyor. Onu çok seviyorum. Müslüm bedenen öldü ama benim içimde hâlâ yaşıyor. Kocaları öldükten sonra evlenen kadınları hiç anlayamıyorum. Nasıl yapıyorlar? Bazen diyorum ki; Allahım, keşke onu tamamen alacağına başka bir kadını sevip ona gitseydi, içim bu kadar yanmazdı."diyerek sözlerine devam etti.

KEŞKE ONU HASTANEYE GÖTÜRMESEYDİM

"Hiç değilse hayatta olurdu. Onu görebilirdim. Bu kadar acı çekmezdim belki. Çünkü Müslüm en güzel zamanlarımızda gitti. Tam bütün zorlukları aştık, artık hayatın sefasını süreceğiz derken gitti. Evimizden gülerek çıktı, hastaneye gülerek girdik ve dört ay içinde kayboldu, buharlaştı gitti. Tek tesellim herkesin hayran olduğu o adamla yıllarımı geçirmiş olmam. Kimsenin ulaşamadığı adamın karısı oldum. Ve ölünce yanına gömüleceğim." 

"Müslüm’süz bir hayat daha korkutucu. Ben ölümden korkmam. Düşünmedim de değil. Günahtan korkmasam intihar ederim. Burada, şu gördüğünüz çiçeklerin altında onunla uyurum. Yalnızlığım, onsuzluğum daha kötü. O benim en değerli varlığımdı..."

"Keşke onu hastaneye götürmeseydim de evde, yanımda ölseydi. Mezarına gelince, “Madem gidecektin, beni neden yanına almadın?” diyorum her seferinde. Sanki beni duyuyor, görüyor gibi... Yanına gelirken muhakkak süsleniyorum. “Bizi ancak ölüm ayırır” diyorduk. Öyle de oldu. Ama hep kalbimde. Evim yine onun evi. Her an kapıyı açıp içeri girecek gibi. Ruhumu onunla aldatıyorum. Bazen rüyalarımda görüyorum, fotoğraflarıyla konuşuyorum. Sonra takdiriilahi deyip kavuşacağımız günü bekliyorum.

Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 2019

Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 2019

Related news

 • Nikah İçin Elbise Modelleri 2019
 • Bir emmeyi temizleme hakkında birkaç ipucu
 • Retina: fonksiyonlar ve yapı. Retinanın fonksiyonları
 • Bir bilim olarak sosyal pedagoji - dün ve bugün

 • Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 23

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim


  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 44

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 32

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 33

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 44

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 86

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 51