Goruntuler resim Fotograf Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim
Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 59 10.01.2019, 07:10

Muhterem Nur: 'Keşke onu hastaneye götürmeseydim...'

Arabesk müziğin usta isimlerinden Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Muhterem Nur, 2013'te yaşamını yitiren eşi Müslüm Gürses'e olan özlemini Posta magazin muhabirlerine anlattı.

"Kendimi yarım hissediyorum. Onun gibi muhteşem bir insanla rüyalarımda bile göremeyeceğim kadar mutlu bir hayat sürdüm ama şimdi burada, bu çukurun içinde yatıyor. Onu çok seviyorum. Müslüm bedenen öldü ama benim içimde hâlâ yaşıyor. Kocaları öldükten sonra evlenen kadınları hiç anlayamıyorum. Nasıl yapıyorlar? Bazen diyorum ki; Allahım, keşke onu tamamen alacağına başka bir kadını sevip ona gitseydi, içim bu kadar yanmazdı."diyerek sözlerine devam etti.

KEŞKE ONU HASTANEYE GÖTÜRMESEYDİM

"Hiç değilse hayatta olurdu. Onu görebilirdim. Bu kadar acı çekmezdim belki. Çünkü Müslüm en güzel zamanlarımızda gitti. Tam bütün zorlukları aştık, artık hayatın sefasını süreceğiz derken gitti. Evimizden gülerek çıktı, hastaneye gülerek girdik ve dört ay içinde kayboldu, buharlaştı gitti. Tek tesellim herkesin hayran olduğu o adamla yıllarımı geçirmiş olmam. Kimsenin ulaşamadığı adamın karısı oldum. Ve ölünce yanına gömüleceğim." 

"Müslüm’süz bir hayat daha korkutucu. Ben ölümden korkmam. Düşünmedim de değil. Günahtan korkmasam intihar ederim. Burada, şu gördüğünüz çiçeklerin altında onunla uyurum. Yalnızlığım, onsuzluğum daha kötü. O benim en değerli varlığımdı..."

"Keşke onu hastaneye götürmeseydim de evde, yanımda ölseydi. Mezarına gelince, “Madem gidecektin, beni neden yanına almadın?” diyorum her seferinde. Sanki beni duyuyor, görüyor gibi... Yanına gelirken muhakkak süsleniyorum. “Bizi ancak ölüm ayırır” diyorduk. Öyle de oldu. Ama hep kalbimde. Evim yine onun evi. Her an kapıyı açıp içeri girecek gibi. Ruhumu onunla aldatıyorum. Bazen rüyalarımda görüyorum, fotoğraflarıyla konuşuyorum. Sonra takdiriilahi deyip kavuşacağımız günü bekliyorum.

Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydimgaleriler resim fotograflar Fotograf

Related news

 • Çocuklara İlaç İçirme Yolları Nasıl Kolay İçirebiliriz
 • A101 Market İndirimli Ürünler
 • İstanbullu Gelin70

 • Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 40

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim


  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 59

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 32

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 95

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 52

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 49

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 4

  Muhterem Nur: Keşke onu hastaneye götürmeseydim 4