Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 11 17.01.2019, 10:12

Moskova'daki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek

Moskova'daki teleferik yakında başarıylakentsel ulaşım altyapısını tamamlamak. Bugün, Vorobyovy Hills bölgesinde füniküler ağırlıklı kayak okula sadece öğrencilere kullanılır. Yetkililer futbol Dünya Kupasını 2019'de açarak durumu kökten değiştirme sözü veriyorlar.

Moskova'da teleferik

Cableway (Moskova, Vorobyovy Gory)

Moskova teleferiklerinin geçmişi 1953'te başlıyoryıl, ne zaman kayak atlama hizmet etmek için inşa edildi. Onunla altmış yılı aşkın turist manzara manzarasının keyfini çıkarıyor. Sparrow Hills park alanının iki parçasına sahiptir - üst ve alt. Aşağıda, tepelerin ve nehir setinin güzel manzarası vardır. Üst katta giderken panoramik gözlem güvertesine ulaşabilirsiniz. Üste tırmanmanın iki yolu vardır: yürüyerek veya fünikülerle.

Moskova'daki teleferiğin düşük noktası varmetro istasyonunun yakınında iniş "Vorobyovy Gory". Üstü Moskova Devlet Üniversitesi'nin görüntüleme platformudur, kayak atlamanın yanında. İlginç bir yürüyüşün ardından bu inşaatla inip metroya geçmek çok uygun. Buna ek olarak, Moskova'daki teleferik, havanın iyi olduğu ortamlarda uzaya gitmek için mükemmel bir seçenek olabilir, çünkü aşağıdan yukarıya on dakikadan kısa sürede ulaşılabilir. Ayrıca, yolculuğunuz boyunca, unutulmaz bir zevk alabilir, başkentimizin muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

teleferik Moskova Sparrow Hills

Füniküllerin ek özellikleri

Güncelleştirilmiş "teleferik" olacaktırulaşım, gezi ve spor işlevleri. Üst ve alt iniş noktasına yaklaşırken, daima gülümsemelisiniz. Bu durumda, varıştan sonra alacağınız ilginç fotoğrafınızın sahibi olacaksınız.

Kendi fotoğraf makinenize sahip olmak,harika manzara füniküler mükemmel çerçeveleri üzerinde hareket sırasında olun. Gelecekte Moskova panoramasının fotoğraflarına uzun süre hayran kalacaksınız. Elbette, turistler bundan çok olumlu duygular alacak. Bu arada, füniküler alanın ekolojik durumunu ihlal etmiyor. Korunan alanlarda kullanım için mükemmeldir. Yapımı nispeten kolaydır ve hem yazın hem de kış bakımları minimum maliyet gerektirir.

Moskova'da teleferik

Olası planlar

Gelecekte, Moskova'daki teleferikdaha uzatılmış ve mükemmel. Bunun başlangıcı, şimdi olduğu yerde, sıçrama tahtasının solunda kalacak. Rota, nehir yatağına yaklaşacak ve Moskova Nehri boyunca "Luzhniki" stadına ulaşacak. Teleferik uzunluğu 340 metreden 737'ye yükselecek. Ranza kapanacak. 10-15 kişiyi ağırlayacak.

Rotada iki durak yapmak planlanmaktadır: Biri kubbe üzerinde, ikincisi - "Luzhniki" stadyumunun yanında. Moskova Nehri yakınlarındaki ara istasyonun kayak ekipmanı kiralamanın mümkün olacağı bir noktaya sahip olacak. Ayrıca müze binasını da yapmayı planlıyorlar. Yatırımcı firma teleferonun yeniden inşasını beş yıllık bir süre içinde tamamen tamamlayacağına söz verdi.

Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecekGoruntuler resim Fotograf galeriler

Related news

 • Kendi ellerinizle sürgülü bir kapı nasıl yapılır
 • Renkli Motifli Erkek Kazağı
 • Türkiye Cumhurbaşkanlığı
 • Açlık Otu Neye İyi Gelir

 • Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 64

  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek


  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 92

  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 69

  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 48

  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 48

  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 51

  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 72

  Moskovadaki teleferik yakında ulaşım altyapısını genişletecek 37