Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 2019

Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 2019

Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 88 22.02.2019, 23:57

Moskova'daki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış

"Bakü Bulvarı" restoran zinciri, Moskova ve Moskova bölgesinin farklı semtlerinde bulunan sekiz yerleşmeyi kapsamaktadır.

Bu ağın her kurumu çeşitli etkinlikler ve kutlamalar için ideal bir mekandır. Genellikle yıldönümlerini, doğum günlerini, düğünleri kutlarlar.restoran zinciri bakinsky bulvarı

menü

"Bakü Bulvarı" tüm lokantalardaŞef tarafından kişisel olarak geliştirilen bir menü. Kafkas, Rus ve Avrupa mutfaklarından yemekler içerir. Ayrı ayrı adres teslimi için bir menü var. Ziyafet müşterileri için, ızgarada pişirilen aperatif ve salataların, et ve balıkların hacmine odaklanan yemeklerin bir listesi yapılır.

"Bakü Bulvarı" restoranlarının konuklarıSadece çeşitli salata ve atıştırmalıkların yanı sıra çorbalar, sıcak ve tatlıların tadını çıkarın. Sunulan yemekler listesinde ayrı bir yer, saja ve kömürlerde pişirilen etlere tahsis edilir.

Bar kartı, şarap ve şampanya seçenekleri açısından zengindir - hem pahalı hem de bütçeli içecekler vardır. Kuruluşun konukları, diğer alkollü ve alkolsüz içecekleri sipariş edebilir.

Tatilcilerden Yorumlar

"Bakü Bulvarı" restoranlarına ziyaretçiİncelemeler genellikle kurumlardaki yüksek hizmet düzeyini ve yemek kalitesini değerlendirir. Çok sık misafirler, personelin kaliteli çalışmasını kutlarlar: onlara göre, garsonlar çok yardımsever ve özenlidirler, her zaman müşterinin bireysel tat tercihlerine göre yemek seçiminde yardımcı olabilirler. Kurumlardaki aşçılar da profesyoneldir - birçoğunun arkasında bir düzine yıl aşan mutfak uygulaması vardır. Bu tecrübe, yüksek derecede pişirilmiş yemeklerde olumlu bir şekilde yansıtılmakta, tadı nitelikleri nadiren kimseyi kayıtsız bırakmaktadır.

Yorumlarında çok sayıda ziyaretçi söz"Bakü Bulvarı" restoranlarında hüküm süren rahat ve rahat atmosfer hakkında - gün boyunca kurumun salonlarında çalan fon müziğini gerçekten seviyorlar.

Müşterilerin bireysel olumlu değerlendirmelerirestoranlar, hedeflenen yemek dağıtım hizmetinin iyi çalışmasını kutluyor. Onlara göre kuryeler çok hızlı ve sorunsuz çalışırlar. Emir siparişi, "Teslim" bölümünde kurumun resmi sitesinde tercih edilir.Bakü Bulvarı

"Bakü Bulvarı" ağının kuruluşlarının adresleri

Moskova boyunca sekiz restoran "Bakü Bulvarı" vardır. Hepsi toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, şehrin farklı bölgelerinde yer almaktadır. İşte onların listesi:

 • sokak Neverovskogo, 15 (Kutuzovsky Prospekt ile kesiştiği noktada) - metro istasyonundan çok uzak olmayan "Park Pobedy";
 • Prospect Balaklavsky, 11a - "Chertanovskaya" metro istasyonunun yakınında;
 • Andropov Caddesi, 21a - Kolomenskaya metro istasyonu;
 • Nametkina sokağı, 3 - Novy Cheryomushki metro istasyonu;
 • Startovaya Caddesi, 12 - Medvedkovo metro istasyonunun yakınında;
 • MKAD - "Alma-Ata" metro istasyonu boyunca 19.
 • Zemlyanoy Val Caddesi, 18/4 - Kurskaya metro istasyonu;
 • ul Universitetskaya, 9 (bu kurum Moskova bölgesinde - Mytishchi'de yer almaktadır).restoran bakinsky bulvarı yorumlar

24 saat açık bir ağ var.

Restoranın fiyatları ve eğlence programı

Bir restoran zincirinde faaliyet gösteren fiyat politikasına gelince, bu sermaye için oldukça düşük. Burada kişi başına ortalama fatura yaklaşık 1500-2000 ruble.

Ziyaretçiler kendi yorumlarına yazdıklarından, bu oldukçaŞirket bünyesinde sıcak ve manevi bir atmosferde geçirilen zaman için kabul edilebilir bir fiyat ile lezzetli hazırlanmış ve yüksek kaliteli bir yemek. Kurumun konukları genellikle aralarında "Shtar" grubu, Presnyakovs ve diğerlerinin ailesi olan ünlü "Bakü Bulvarı" ünlü kişilikleri duvarlarında karşılaşırlar. Akşamları, restoranlarda yetenekli dansçılar, şarkıcılar ve müzisyenlerle gösteri programı düzenleniyor.

Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 2019

Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 2019

Related news

 • Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Yiğit Kirazcı ve Kerem Bürsinin rol aldığı İyi Oyun filminin galası gerçekleşti
 • Yumurtalı Ekmek Kızartması Tarifi Videosu
 • Pencereler için ne tür yalıtım var
 • Ev enerji tasarrufu için elektrikli ısıtıcılar - en güvenli ve ekonomik. Genel Bakış, Türler

 • Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 16

  Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış


  Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 89

  Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 91

  Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 79

  Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 45

  Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 32

  Moskovadaki Bakü Bulvarı zincirine genel bakış 68