Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 2019

Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 2019

Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 80 20.01.2019, 21:28

Moskova'da suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi

Moskova'da suşi barı nasıl seçilir? Bu şehirde çok iyi yerler var. Bugün, popüler kurumları gözden geçireceğiz, küçük bir derece yapacağız. Başkentin suşi barlarının ana özellikleri anlatılacaktır.

1. "İki sopa"

Bu kurum, Moskova'daki en iyi Japon restoranlarının derecelendirmesinde beşinci sırayı alıyor. İç mekan şehir tarzında yapılır. Sadece Japonları değil, Pan-Asya ve İtalyan mutfağını da sunuyor.

Moskova'daki suşi barı

Restoran leziz yemekler servis etmektedir. Menüde yirmi çeşit soğuk rulo bulunur. Sıcak olanlar da var. Onlardan sekiz tane var. Ayrıca suşi (27 tür) vardır. Ortalama olarak ruloların maliyeti 360 ruble ve suşi - 98 ruble / parça. Ayrıca teslimat servisi de çalışıyor. Bir sipariş verebilirsiniz, ve suşi, rulo veya doğrudan ev ya da ofise getireceğiniz ayarlar. Burada teslimat ücretsizdir.

Moskova'daki kurumların adresleri:

 • Myasnitskaya Caddesi, 24;
 • Novy Arbat, ev 19;
 • Zemlyanoi Val, ev 33, alışveriş ve eğlence kompleksi "Atrium";
 • Maroseika caddesi, 6/8.

suşi barı Moskova derecelendirmesi

Bu restoran hakkında değerlendirmeleri farklıdır. Böyle bir kurumdan gelen birçok insan özür dilemekle birlikte, aksine bazıları "İki Yol" 'u beğenmedi. Bazı yemekler ve hizmet gibi değildi. Diğerleri bu kurumu birkaç yıl üst üste ziyaret ettiler, hem servis hem de yemekten hoşlanıyorlardı.

2. Sushi bar "Tanuki" (Moskova)

Dördüncüsü buradadır. Bunun bir kurum olmadığını, ancak Moskova'da suşi barlarının bir ağ olduğunu belirtmek isterim. Başkentte yaklaşık 50 tane var, kurum içi hoş. Burada yalnızca birlikte değil aynı zamanda bir kutlamayı kutlayan arkadaşlarınızla birlikte yiyebilirsiniz. Salondaki yumuşak pelerinli sağlam ahşap kanepeler var. Dekoratif bölümler tablolara bölünmüştür.

Her ziyaretçiye hediye olarak, Moskova'da bir suşi barı, bir bardak kırmızı çay sunuyor. Bir demlik musluğuyla bir demlikten dökün.

Garsonlar telaşsız, mütevazi.

Restorandaki yemekler tadı standarttır. Rulolar düzgün ve sıkı bir şekilde bükülmüş durumdadır.

Menü, 23 çeşit suşi ve 49 çeşit rulo içerir (yedi tanesi sıcaktır). Hizmet başına ortalama maliyet 315 ruble'dir. Suşi için her parça için 101 ruble ödemeniz gerekiyor.

moskova açıklaması ve fotoğraf fiyatları merkezinde popüler suşi barlar

Bu ağın kuruluşlarının adresleri:

 • Bolshaya Yakimanka Caddesi 58;
 • Tverskaya Caddesi, 6, bina 1.

Genel olarak, ziyaretçiler bu ağdan memnunsuşi barları. Garsonların servisini ve yiyecekleri (özellikle rulolar) severler. Konukların da belirttiği gibi, bir başka mutlu, ağdaki suşi barlarının çoğunun ya gecenin geç saatlerine kadar ya da günün her saatinde işe yarayacak olmasıdır.

3. Restoran "Gin-no Taki"

Bu kurum derecelendirmede üçüncü sırada yer alır. Moskova'daki bu suşi bar, en eskilerden biridir. Tasarım geleneksel tarzda yapılır. Salondaki tablolar küçüktür, en büyüğü altı kişiliktir. Büyük şirketler için tabloları değiştirmek zorunda kalacaklar.

Yemek pişirmek için ürünler seçildidikkatlice. En güzel tasarımlı setler. Menüde 34 çeşit rulo bulunuyor (bunların dokuz tanesi sıcaktır). Ayrıca suşi (on dokuz başlık) vardır. Ruloların ortalama maliyeti 350-360 ruble.

Bu kurum oldukça popüler.Çoğu zaman olumludur, ancak bazen insanlar da negatif olanları bırakır. Konuklar mutfağı, garsonların işlerini sever. Bazı ziyaretçiler çok vasıflı personel ile karşılaşmamış olsa da. Diğerleri restoranda küçük porsiyonlar, biraz kuru rulolar olduğu gerçeğini beğenmedi.

4. Yakitoria Restoranı

Son zamanlarda hem yemek hem de servis kalitesiBu ağın kurumları gelişiyor. Bu nedenle, "Yakitoria" haklı sıralamasında ikinci sırada yer alıyor. Bu ağın suşi barlarının iç kısmı geleneksel Japon tarzında yapılmıştır. Tesisin konukları hem yumuşak kanepeler hem de ahşap sandalyeler için uygundur.

Moskova'da bir suşi barları ağı

Moskova'nın merkezinde suşi barları ile ilgileniyorsanız, o zamanBu kuruma dikkat edebilirsiniz. Sadece başkentin merkezinde. Genellikle boş koltuk yok. Bu nedenle, özellikle tatillerde masalar için önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Buradaki servis oldukça hızlı, işinin profesyonelleri çalışıyor.

Buradaki yemekler iyi, yemekler lezzetli, merdaneler iyi kıvrılmış. Restoranda ayrıca bir iş yemeği yemeği de vardır.

Menüsünde 76 madde var, on tanesisıcak rulolar, 37 çeşit soğuk. Kalan suşi tarafından işgal edilmiştir. Ortalama rulo maliyeti 315 ruble. Suşi için bir parça yüz ruble ödemeniz gerekiyor.

Popüler restoran "Yakitoria" adresi - Nizhny Novgorod Caddesi, ev 2, bina 1.

suşi bar tanuki moskova

Bu yer hakkında neredeyse tüm yorumlarPozitif. Moskova'daki bu suşi bar gibi misafirler. Burada, birçok ziyaretçi dediği gibi, en lezzetli ruloları servis ediyorlar. Kurumun bir başka yanı da garsonu aramak için düğmeye basıyor. Bu işlev sayesinde, misafirlerin de not ettiği gibi, salonun çalışanları ile iletişim kurmak, sipariş vermek, onları desteklemek çok daha kolaydır.

5. Restaurant "Niyama"

Bu ağ sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Toplam lokanta - 21. Kurumdaki iç mekan ilginç, dikkatli bir şekilde düşünülmüş. Canlı yeşiller, şelaleler ve yumuşak kanepeler rahat bir atmosfer yaratır. Konukların girişinde hostes karşılar. Kurumdaki tablolar birbirinden yeterince büyük bir mesafede bulunmaktadır. Garsonlar genellikle siparişleri hızlıca alırlar.

Yemekler sadece lezzetli değil, aynı zamanda güzel servis edilir. Yemek pişirmek için sadece taze ürünler kullanılır. Burada sos o, hala lezzetli ve kalın seyreltilir olmasına rağmen çok iyi.

Moskova'nın merkezinde suşi barları

Menü, soğuk ruloların kırk pozisyonunu sunar. Ayrıca sıcak türler de vardır. Menüde dokuz tane var. Ayrıca suşi (24 tür) vardır. Ruloların ortalama maliyeti üç yüz ruble.

Restoranın adresi -sokak Pyatnitskaya, 3/4.

Bu kurum ana bölümde kaldıolumlu geribildirim. Ziyaretçilerin dediği gibi, iyi bir atmosfer ve güzel personel var. Birçok kişi bu suşi barımızı lezzetli rulolarda hatırlıyor. Onlara özel diyorlar. Diğer insanlar, aksine, yemeklerini beğenmekten hoşlanmasa da. Ama her insanın kendi tercihleri ​​vardır. Bu nedenle, tadı yargılamak için mutlaka yemeği denemelisiniz.

Küçük bir sonuç

Eğer bir suşi bar (Moskova) seçmek için bilmiyorsanız, makalede sunulan derece size yardımcı olacaktır. İşletmelerin açıklamalarının doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 2019

Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 2019

Related news

 • Miranda kerr bacak egzersizleri ile Etiketlenen Konular
 • Aracılık hesabı - nedir ve nasıl açılır
 • Orta saha oyuncusu Ivan Soloviev: futbolcunun biyografisi

 • Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 43

  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi


  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 1

  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 51

  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 35

  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 57

  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 64

  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 55

  Moskovada suşi barı: en iyisinin derecelendirmesi 87