Goruntuler resim fotograflar Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun
Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 53 30.01.2019, 00:23

Morpheus'un krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun?

Gizemini açalım ve gezelimMorpheus krallığı. Kaç ilgi çekici şey var! Ancak en çekici şey, bir rüyada görülen her şeyin gerçekte bir anlam taşıdığıdır. Sonuçta, sadece birinin bir şeyler hayal etmesi değil. Şaşırtıcı bir şekilde, gerçek hayatta çok hoş bir rüya, tehlikeye, korkunç ve hoşa gitmeyen bir uyarı olarak hizmet edebilir - kar, şans ve mutluluk vaat etmek için.

Bir kadının saçlarından rüya gördü

Saç nasıl görünüyor?Hoş biriyle başlayalım. Peki saçın ne hakkında merak ediyorsun. Ve yalnız değil. Onları güzel, pürüzsüz ve ipeksi görüyorsun, uzun ve lüksler. Biliyorsun, bir gezi bekliyordun. Ve yolculuk keyifli ve olumlu duygular dolu olacak. Gezi işle ilgiliyse başarılı olursunuz ve varış evinizde promosyonu kutlayabilirsiniz. Şu an gerçek hayatta her şeye sorunsuz gelirse, böyle bir rüyadan sonra her şey düzelecekse. Ayrıca saç kesimi hakkında ne odaklanmak gerekir. Bir rüya tercümanı bunu bir gezi ya da umutları haklı çıkarmayan bir yolculuk olarak yorumluyor, planlar somutlanmıyor. Bir kadın uzun örgülerin hayalini kurursa - bu iyi bir işaret değildir. Dolayısıyla yakın gelecekte hayal kırıklığı ve aldatma beklemektedir. Belki de sevilen biri ihanet eder. Ayrıca, uzun örgüler yerine getirilmemiş umutlar olarak yorumlanır. Kötü, karışık ve çaprazlanmamış saçlar hayal edersen. Evli olmayan bir kadın için bu, başarısız bir evliliğe ve mutsuz bir yaşam sürmesine neden olur. Evli olan ruh eşine dikkat et ve daha iyi ilişki değiştir. Aksi takdirde, boşanma ve skandal rüşvet ilişkileri tehdit eder. Deri alanında tek başına büyüyen saçların hayallerini biliyor musunuz? Yakın gelecekte, kadının kendisine taciz edemeyeceği ve külfetli olacağı gerçeğine göre.

Saçlar bir adamın hayalini kurdu

Saç dökülmesi neye benziyor?Erkekler için, "ne saç rüya hakkında" rüya kitabıtamamen farklı bir yorum hazırladı. Genel olarak, daha güçlü cinsiyet için böyle bir rüya, sosyal ve maddi durum, meslek, sağlık ile ilişkilidir. Bir adam saçlarının bir rüyada büyüdüğünü görürse (sadece başında değil, vücudun herhangi bir yerinde) servet ve kazançlar için geçerlidir. Saç göğüste çok şey varsa, o zaman sağlıklıdır ve enerjiyle doludur, yaşamsal enerji. Ancak bir erkeğin saç dökülme rüyasının ne olduğu hakkında kesinlikle söyleyemezsiniz. Bir yandan, böyle bir rüya patlaması ve duygusu olmadan sakin ve hatta bir yaşam portlettirir. Taramanın hafif bir şekilde düşmesi durumunda bu yoruma bir rüya vardır. Öte yandan, tüm saçlar bir anda düşmüşse - bu, ailenin kaybı ve kargaşa, boşanma ve skandalları, hayal kırıklığını ve ihaneti sembolize eder. İyi bir değer, rüya kitabı tarafından, kel bir erkeğin aniden bir saç teli varsa, saç rüyalarının ne olduğu hakkında yorumlanır. Bu yeni hoş toplantılar, tutkulu aşk ve yeni ilişkiler içindir. Eğer bir rüyada saçlarını tararken ve düzgün bir şekilde döşenirse, saçlarını yaparken, gerçekte, tüm teşebbüslerde başarı bekleniyordu.

Kader işareti

Saç kesimi ne hakkında hayal kuruyor?Ne olduğunun bir yorumu daha var.saç rüyaları. Erkek veya kadın uyurken önemli değil. Eğer bir rüyada elinde bir saç gördüyseniz, biliniz - bu kaderin bir işaretidir. Oldukça bulanık bir yorum mu var? Nasıl derim! Yani, yeni bir hayatın eşiğinde. Ne olacağı sadece sana bağlı. Şu an kavşak noktasındasınız ve Bayan Fate kendisi tarafından yönlendiriliyoruz. Karar verirken birkaç kez düşünün ve her şeyi önceden hesaplayın. İnanın bana bir yanlış karar verin ve kader size lehte olmayacaktır. Ve sonra saçların ne hayal ettiğini okuyamazsın ve rüyanın ayrıntılarını hatırlamıyorsun. Elinde bir saç bulduysan, unutma, bu kaderli bir işarettir.

Her şey hakkında ve kısa bir süre

Gördüğünüz gibi uyuyanların saçlarını gördüğü rüya,farklı şekillerde yorumlanır. Resim, cinsiyet farklılıklarının yanı sıra önemlidir. Ve yalnızca eldeki saçların hepsi için tek bir anlamı vardır. Morpheus'dan bu ipucunu dikkatle toplamak önemlidir.

Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsunFotograf Goruntuler fotograflar galeriler resim

Related news

 • Başak Başı Yelek Modeli Video Yapılışı
 • Ahmet Mümtaz Taylan diyetsiz 15 kilo verdi
 • Çörek Otu Yağının Faydaları ve Kullanımı

 • Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 55

  Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun


  Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 96

  Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 16

  Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 8

  Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 100

  Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 37

  Morpheusun krallığını yürüyün. Neden saç rüyası görüyorsun 56