Montaj braketi - vazgeçilmez donanım

Montaj braketi - vazgeçilmez donanım

21.04.2019

Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 11

Montaj braketi - vazgeçilmez donanım

Çeşitli yapıları yaparken, onarırken, inşa ederken, çoğu zaman işin çoğunu basitleştiren donanımın biçim ve amacında çeşitli olmadan yapmamak imkansızdır.

Montaj braketi (donanım)

Montaj braketiGenel anlamda, bu ürünler birerfarklı kaldırma sistemlerinin unsurlarından. Konfigürasyonlarında ve montaj köşebentlerinde çok farklılıklar var. Kabloları, halatları, zincirleri ve çıkarılabilir bir bağlantı olarak tutturmak için kullanılırlar. Bu ürün, her iki tarafı bir parmak / pim (çapraz eleman) ile bağlanan bir metal halka biçiminde yapılır. Böyle bir montaj braketi aşağıdaki kritere göre değişir:

 • Forma göre: Düz çizgiler, D ve U şeklinde bir donanım var. Ayrıca, Yunan mektubu "omega" şeklinde ürünler nadir değildir. Rusya'da, bu tür donanıma "omegoobraznye" denir ve "SI" harfleri ile gösterilir. Düz zımbalamalar "CA" sembolü ile gösterilir.
 • Markaya bağlı randevu alarakkullanılmış çelik. Bu nedenle, genel amaçlı donanım için 2. sınıf çelik kullanılmaktadır. Yük kaldırma dirsekleri, 8 ve 10 sınıf metal haddeleme yapar. Bunlar malların taşınması ve kaldırılması, kaldırma cihazlarının yapılması için kullanılır.
 • Parmak tırnağına (pim) göre, vidalı çapraz elemanlara sahip zımba ve güvenlik cıvatası ve somunu ayırt edilir.

Çoğu zaman bu donanımın yüzeyiçinko ve pim boyandı. Montaj braketi, kesit çapıyla aynı ebattadır. Donanım ürünlerinin bu tür çeşitliliğini anlamak çok zordur ancak neredeyse herkesi tanıyan türlerinden bazıları vardır.

Üniversal ayraç

GOST (Montaj braketleri)Bu donanım ürünü için tasarlanmamıştıryükün kaldırılması. Uzunlamasına bir at nalı biçiminde yapılır, uçları enine bir eleman ile bağlanır. Bu kelepçe, farklı boyutlarda olabilir (5 ila 38 mm). Bu donanım, büyüklüğüne bağlı olarak, kilogram cinsinden ifade edilen farklı bir tahrip yüküne sahiptir. Böylelikle, en küçük montaj braketi 0,4 kg'lık bir yüke dayanamaz ve en büyükleri 25 kg'a kadar dayanabilir.

kelepçe

Genellikle kelepçe olarak adlandırılan başka bir montaj braketi vardır. AnaMontaj braketi (fiyat)Fonksiyon, hava kanallarındaki flanşları sıkmaktır. Uygulamanın asıl amacı, derzlerin hareketsizliğinin yanı sıra tam bir hermetik sızdırmazlık elde etmektir. Donanımın büyüklüğüne ve yapımında harcanan malzemeye bağlı olan bu montaj aparatı 3 boyutta: M8, 10, 12. Profilleri kanallara (tavan kirişleri) kaynak ve delme olmadan sabitlemek için kullanılır. Bu kelepçeler kiriş üzerine kelepçelenir ve bir dişli çubuk vasıtasıyla asılı yapılara bağlanır. Çoğu zaman, daha fazla güvenlik için bağlantılar bir sabitleme şeridi ile de kullanılır. M8 kelepçesinin fiyatı 50 adettir. pakette ortalama 1,5 Euro. Bu tipin en büyük donanımı zaten 3 Euro'ya mal olacak.

GOST "Staples ereksiyon" en çok temsil ederBu tür basit donanım - SMM-25. İç çaplarına karşılık gelen çeşitli boru ve kabloların farklı yüzeylerine yapışacak şekilde tasarlanmıştır.

Montaj braketi - vazgeçilmez donanım

Montaj braketi - vazgeçilmez donanım

Related news

 • İKİ RENKLE BEBEK HIRKA ÖRNEĞİ TARİFİ
 • Tatlı Bayramlar Videosu
 • Sanatsal ifade gücü yaratan stil oluşturma
 • Çalışma ve ahşap üzerine kendi elleriyle garaja burzhuyka fırın. Garajım için nasıl garaj yapabilirim
 • Cevizli Elma Tatlısı Videosu

 • Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 26

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım


  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 94

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 82

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 78

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 7

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 8

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 76

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 61

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 45

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 40

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 100

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 52

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 72

  Montaj braketi - vazgeçilmez donanım 77