Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 2019

Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 2019
23.08.2019

Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 80

Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama

Buzdolabı LG son derece kaliteli ve kullanışlı fonksiyonları sayesinde, özellikle sağlığına dikkat etmeyi ihmal etmeyenler için vazgeçilmez hale geliyor.

Buzdolabı LG GA E409SLRA LG firmasından bir cetvelin parlak ve şüphesiz çekici bir temsilcisi.

görünüm

Modelin görünüşü oldukça kısıtlıdır.İki renk çözümde yapılır: standart beyaz renk ve simli. Buzdolabı LG GA E409SLRA, son derece olumlu olan incelemeler, herhangi bir iç mekana mükemmel uyum sağlayacak ve sahibini memnun edecektir.

Buzdolabı LG GA E409SLRA. yorumlar

karakteristikleri

Bu modelin boyutu olmadan yerleştirmek için izin verirKüçük bir odada bile, özellikle boş alan için zarar. Kapıları asmak için bir mekanizmanın varlığı, LG GA E409SLRA buzdolabının monte edileceği yere bağlı olarak, kapıyı açmak için en iyi seçeneği seçmenizi sağlar. Bu modelin incelemeleri, inanılmaz genişliğini ve kapıyı asmak sistemini kullanma rahatlığını doğrulamaktadır.

Ekran ile kontrol edebilirsinizDondurucu ve soğuk depolarda sıcaklık ayrı ayrı. Düğmeler en uygun ve basılması kolay. bir girintili cep yatay şeklinde yapılmış özel bir çekim modeli ekli bir sap.Buzdolabı LG GA E409SLRA. Müşteri Yorumları

Bu buzdolabının avantajıBuzdolabının buzunun çözülmesine gerek olmadığı için her iki odada NO FROST'un bulunması. "Hızlı dondurma" tuşu taze yiyecekleri anında dondurmanızı sağlar. "Tatil" fonksiyonu, uzun bir süre boyunca optimum sıcaklığı korumanıza izin verir, bu da küf veya hoş olmayan kokunun dışlanmasını engeller.

Soğutma odası üç cam ile donatılmıştırraflar ve sebze ve meyveler için özel bir bölme. Üniform bir hava akışı dağılımı sistemi sayesinde, belirli bir ürünü hangi rafın üzerine koyacağınızı düşünmenize gerek yoktur, çünkü sıcaklık tam olarak aynıdır. Toplam hacim 230 litredir. Bu modelin kendine özgü özelliği, ürünlerin görünürlüğünü ve besin özelliklerini korurken, ambalajlamadan bile ürünlerin daha uzun süre depolanmasına izin veren "Vitamin +" sisteminin mevcudiyetidir.

Sebzeler için kutudaürünün özelliği üzerinde olumlu etkisi olan nem dengesi. Toplam hacmi 124 litre olan dondurucu, dört şeffaf kutu ile donatılmıştır.

LED lamba tüm ses seviyesini aydınlatırbuzdolabı ve geleneksel akkor lambadan çok daha uzun sürer, ancak ısınmaz. Özel kapı contası, kesinlikle herhangi bir mikropa nüfuz etmesine izin vermeyen antibakteriyel kaplamadan yapılmıştır.

Buzdolabı LG GA E409SLRA

Buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar

Çeşitli duyarlı hassasinsanların sesleri, çünkü kesinlikle gürültüsüz. Herhangi bir iç mekanda mükemmel görünüyor. Sette bir buz kalıbı ve bir yumurta standı bulunur.

İdeal ve en uygun çözümLG GA E409SLRA buzdolabı gibi bir modelin satın alınması, kendileriyle ilgili konuştuğu müşteri referansları. Buzdolabı çok çekicidir. Kontrol dışarıda ve sezgisel olarak anlaşılabilir. Bu veya bu ürünü soğutmanız veya dondurmanız gerektiğinde, hızlı dondurma işleminin inanılmaz kullanışlılığı.

Kaliteli ve oldukça çekici bir görünümbuzdolabı LG GA E409SLRA başarılı bir satın alma olacak. Müşteri geri bildirimi, seçimin kendi lehine doğru olduğunu teyit eder. Buzdolabı LG - uygun fiyata mükemmel kalite.

Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 2019

Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 2019

Related news

 • 3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Kotların rengi nasıl korunur
 • Mükemmel Bir Pasta Süslemesi
 • İğne Oyası Yaprak Üstünde Çiçek Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Dumanlı Gözler İle Makyajın Mucizevi Sırları

 • Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 86

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama


  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 96

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 22

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 68

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 61

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 56

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 70

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 68

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 97

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 73

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 71

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 22

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 31

  Modern buzdolabı LG GA E409SLRA: yorumlar ve açıklama 89