Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 2019

Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 2019
20.08.2019

Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 42

Modem "MTS Connect": modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon

Hepimiz mobil operatörlerinGenellikle, temel telekomünikasyon hizmetlerine ek olarak, teknolojik ürünler de teşvik edilmektedir. Örneğin operatör firma tarafından verilen ve logosuyla donatılmış cep telefonları veya iletişim modemleri olabilir.

Günümüzde anlatacağımız böyle bir ders örneği hakkındamakale. Biz modemi yapılandırmak ve onunla internette sörf nasıl özellikleri nelerdir bir paket anlaşma avantajları, ne modem "MTS Connect" ne bahsedeceğiz.

MTS'den Mobil İnternet

modem "MTS Bağlantı"

Başlangıç ​​olarak hemen hemen tüm operatörler3G veya 4G bağlantı biçiminde sinyali iletmek için özel frekansları kullanarak kendi ağları vasıtasıyla mobil İnternet hizmetleri sunun. MTS de bir istisna değildir. Aynı zamanda şirket zaten gelişmiş bir ağ tarifeleri, başarılı ve abonelerin milyonlarca insan tarafından kullanılan uzun süre alır.

Sağlayıcıdan alınan sinyalin mükemmel olması gerçeğine ek olarakkapsama alanı boyunca yayılır, şirket, ayrıca, çoğu İnternet kullanıcısına uygun bir fiyata mobil İnternet bağlantısının olanaklarını kullanabilmeniz sayesinde, hizmetlerin yüksek kaliteli tarife edilmesinden dolayı övgüyle bahsedilebilir.

İnternet + modem

Şirketten bir başka avantajlı teklif,Mevcut tarifelere ek olarak, MTS şebekesine bağlı bir sinyal (modem) almak için bir cihaz içeren kapsamlı bir paket paketi. Şirketin, modem alıcısı ile birlikte hizmetiyle daimi bir kullanıcı aldığı gerçeği nedeniyle, böyle bir modem maliyeti önemli ölçüde azaltılır. Özellikle, şimdi 1 ruble fiyatla özelleştirilmiş bir pakette bir modem satın almanızı sağlayan sabit bir indirim bile var. Açıkçası, bu ancak kullanıcıları cezbetemez ve onları MTS Connect modemini satın almaya zorlamaz. Bu tür abonelere mobil İnternet hizmetlerinin hangi şartlarda sunulduğunu daha ayrıntılı anlatacağız.

modem kurulumu "MTS Connect"

3G veya 4G oranları

Setteki şirket MTS birkaç tarife sahipBir veya daha fazla cihaz için tasarlanmış planlar. Bunlar, telefonda, tablet PC'de çalışmanın yanı sıra, sinyali diğer cihazlara aktaracak bir Wi-Fi yönlendirici üzerinde paylaşım yapan tarifelerdir. Planların her biri, ücretli olarak mobil İnternet ağı üzerinde harcama yapmak için kullanıcıya sunulan belirli miktarda verinin kullanılabileceğini varsaymaktadır.

modem "MTS Connect" tarifeleri

Tarife "MTS Bağlantısı"

Hizmet veren tarife planlarından birişirket MTS Connect. Bu, evrensel bir çözümdür, çünkü her abone tarafından kullanılabilecek çeşitli seçenekler içerir. Buna göre, bu planların her birinin katılımcının ücreti ve yetenekleri farklıdır. Tarifeler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şimdi tarife planı 4G ağlarında çalışma yeteneği ile sağlanır. Böylece, bağlantı, kullanıcı sadece en uygun servis koşullarına güvenebilir.

MTS operatörü ayrıca,Bir modem satın almak istiyor "MTS Connect", ikramiye dönüşü için bir sistem tanıttı. Her kullanıcı kendi mobil hesabı için bir ay boyunca onun tarafından tüketilen iletişim hizmetlerinin maliyetinin yüzde 20'sini alır. Böylece, küçük bir tasarruf hakkında konuşabiliriz.

modem mts 3g bağlayın

«Bir Gün İçin», Mini, Maxi, VIP

Şimdi daha ayrıntılı seçenekleri göz önünde bulundurun.tarife içerisinde sunulmaktadır. Bunlardan dördü var, ilki "Günün İnternet'i". Adından da anlaşılacağı gibi, modeminizle birlikte "MTS Connect", günde 50 ruble için ağa erişim sağlayacaktır. İnternet erişimini seyrek olarak kullananlar için tarifeler yararlı olacaktır, çünkü o günlerde çalışmadığınız zamanlarda ödeme yapmanız gerekmez.

İkinci plan "İnternet Mini" dir. Buradaki koşullar son derece basittir: kullanım ayda 350 ruble ödeme ve karşılığında hız sınırı olmaksızın 3 GB Internet trafiği alırsınız. Bu limit tükendikten sonra, hız önemli ölçüde düşer.

MTS Connect modem için sürücüler

Ardından "İnternet-Maxi" ve "İnternet-VIP". İlk abone içinde gece ve gündüz, ayda ayrı olarak 700 ruble için 12 GB trafik alıyor. Tarife, saatte kullanacak olanlar için hesaplanır, çünkü bunu yapmak en karlı olanıdır. VIP seçeneğine gelince, maliyeti aylık kullanım başına 1200 ruble. Bu planın bir parçası olarak, aboneye günlük çalışma için sınırsız gece ve 30 GB trafik alıyor.

1 Ruble için Modem

Özel bir teklif olarak, operatöraboneler 4G formatında bir sinyal alan bir kablosuz USB modem satın almak için sunuyor. Son hesaba göre, değeri 1 ruble olacak. Bu durumda, aslında, modem MTS 3G "Bağlan" 949 ruble ödemek zorunda kalacak. Bunlardan 948, "14 gün (VIP)" hizmeti için bir ödeme olarak yazılacaktır. Bu, sonraki 14 gün boyunca abonenin cihazı ek ücret ödemeden kullanabileceği anlamına gelir. Gelecekte, uygun bir tarife planına geçme hakkına sahiptir (yukarıda tarif ettiğimiz her birinin özellikleri).

Şimdi satın aldıktan hemen sonra kullanmaya başlamak için MTS Connect modeminin hangi ayarlarının çalıştırılması gerektiğini anlamaya çalışalım.

ayarlama

Modem için "MTS Connect" programı

Cihazla çalışmak için modemde bir sürücüye ihtiyacınız varMTS Connect. Cihazın modelini ve markasını önceden seçerek bunları MTS'nin resmi web sitesinde indirebilirsiniz. Modemlerin her birinin ayrı bir yazılıma sahip olması nedeniyle.

Sürücüler yüklendikten sonraAyrıca modem için MTS Connect ile uyumlu bir program gereklidir. Bununla birlikte, ağa erişimi kontrol edecek ve cihazı bağlayıp çıkararak, modemin çalışması için gerekli olan bazı ayarları değiştirebilirsiniz.

Ürün yazılımının yeni sürümleri piyasaya sürüldüğünde cihazın güncellenmesi gerekliliğini unutmamak önemlidir. Bu, MTS web sitesinde bulunabilen yazılımın yardımıyla da yapılır.

fırsatlar

Modeminizi "MTS" kullanabilirsiniz"Bağlayın. Tarifeler buna sabit ağ erişimi için gelen olursa, tamamen normal çalışmasını sağlayacak dizüstü bilgisayarınızda Internet bağlantısı, aktif hale getirmek için sadece mümkün olduğunu göstermektedir.

modem "MTS Connect" ayarları

İlk olarak, bu iletim formatından kaynaklanmaktadır4G veri. Üçüncü nesil iletişimden farklı olarak, daha hızlı cihaz çalışması sağlar. Örneğin, bu modem 100 Mb / s hızda veri iletme kapasitesine sahiptir. Bu gösterge sayesinde filmleri ve dizileri dakikalar içinde indirebilir, daha az hantal video izlemekten bahsetmezsiniz.

İkincisi, tarife planının büyük avantajıCihazın satın alınmasından hemen sonra 14 gün bağlanan VIP, gece sınırsız İnternet ve günde 30 GB trafiğin kullanımı. Bu, 4G garantisinin devasa hızıyla büyük dosya indirme işlemlerini uyku sırasında bırakmanıza olanak tanır.

Üçüncü olarak, ek bir satın alabilirsinizWi-Fi yönlendirici ve İnternet'i aynı anda birkaç cihaza dağıtın. Örneğin, kişisel bir bilgisayara ek olarak, telefonun ve tabletin çalışmasını senkronize edebilirsiniz.

«MTS Tablet»

Açıkladığımız bir USB modemi ile birlikteBu makalede, kullanıcılar başka bir tarife planı alma şansına sahip - "MTS Tablet". Bununla birlikte, kullanıcı 4 GB mobil trafik ve ayda 400 ruble televizyona sınırsız erişim elde ediyor.

Bu seçeneği kullanmak içinMTS Connect modeminin kurulumu. Bu tür bir hizmetin diğer tarife planlarında bulunma olasılığını dışladığı da unutulmamalıdır. Ve bir tablet bilgisayar ile çalışmak için bir mobil İnternet olduğu için, onun hacmi tam bir kullanıcının çalışması için yeterli olmayabilir. Yine, koşulları altında, geceleri sınırsız internet yoktur.

SIM kart bağlama

Bir modem satın alırken önemli bir nüans "MTS Connect"operatör MTS'nin kartlarına sert bir bağlama cihazıdır. Bunu satın alarak, yalnızca bu sağlayıcı ile çalışabilirsiniz - modem, diğer şebekelerden gelen sinyali almak için bloke edilmiştir, çünkü operatör için kârlı değildir.

Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 2019

Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 2019

Related news

 • Ayva Tatlısı Tarifi
 • Elmalı Tatlı Tarifi
 • Tuzun Zararları Nelerdir
 • Adını Sen Koy 390.Bölüm Final 19 Ekim 2019-2020-2020 izle
 • Kış Hazırlıkları ve Şok Haşlama

 • Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 37

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon


  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 16

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 95

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 6

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 63

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 86

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 85

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 23

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 49

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 21

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 79

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 72

  Modem MTS Connect: modemler, sürücüler, tarifeler, kurulum ve konfigürasyon 98