Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 2019

Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 2019

Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 34 19.02.2019, 13:51

Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik

Dünyada çok ilginç insanlar var. Birisi yeteneklerini açığa çıkarabilir, bazıları yapamaz. Mikhail Zhvanetsky, yaşamı boyunca bile, hemen hemen Rusça konuşan ülkelerde mizah efsanesi haline gelen eşsiz bir kişidir. Onun teklifleri bir iğne gibi ince ve keskin. Ama aynı zamanda, herkes için çok yakın ve anlaşılabilir.

çocukluk

6 Mart 1934'te Odessa'daki bir doktor, cerrah Emmanuil Moiseevich ve dişçi Raisa Yakovlevna uzun süredir beklenen neşeye geldi - çift bir çocuk doğdu.

Çocuk yıllarının çoğu Zhvanetsky Mikhail Mihayloviç, Vinnytsia bölgesinde Tomashpol'da gerçekleşti. 1944'te aile kendi Odessa'larına geri döndü.

Yerel 118. okuldan mezun olan Mikhail ZhvanetskyOdessa Enstitüsü'ne gider. 1956'da "Güney Palmyra" limanı, değerli bir çalışan - "mühendis - mekanik ekipman" alır. Hayatının bu döneminde Mikhail Zhvanetsky, hendekini liman vinçlerine verdi.

Ve boş zamanlarında Odessa öğrenci tiyatrosu "Parnas" ın çalışmalarına katıldı.

Keskin değişim

Makineler, en minnettar dinleyiciler değildi ve hicivci sahnede sürekli olarak öğrenci performanslarını hatırlatarak, seyirciler arasında gerçek bir kahkaha uyandırdı.

Michael Zhvanetsky

Mikhail Zhvanetsky'nin bildiği gibi, 1963'teOdessa turnesinde bulunan Arkady Raikin ile tanışmak gerekiyor. Toplantı fırtınalı bir işbirliğine dönüştü. 1964 yılında, liman çok üzüldü - Zhvanetsky, Raikin Tiyatrosu ile uzun ve ilginç bir baskınla yola çıktı.

Ne sadece ortaklaşa iki usta ile gelmediçalışma yılı. Yakında Mikhail Zhvanetsky'nin aktif bir rol aldığı tek bir gösteri yoktu. Sıcak pasta olarak "ayrıştırılmış" alıntılar, "insanlara gitti."

Hicivcinin ortakları Roman Kartsev, Viktor Ilchenko oldu. Mikhail Zhvanetsky tarafından üç yüzden fazla tamamlanmış monolog hazırlandı.

kariyer

Mizah, gölgelerde uzun süre kalamazdı. Zaten yakında o memleketi Odessa, Moskova, St. Petersburg bağımsız tam konserler vermeye başladı. Halk kalabalığa şovlara koştu. Nakit masalarda çok büyük kuyruklar vardı. Biletler anında satın alındı.

Michael Zhvanetsky fiyatları

1988, hiciv hayatının anahtarlarından biridir. Bu dönemde, sanat yönetmeni Mihail Manievich olan Moskova Minyatür Tiyatrosu kuruldu.

Mavi ekran ve baskı

Tabii ki, televizyon sahnede üstadı aramaya yardım edemedi. Filmdeki aktif rolüyle.

Ve 2002 yılında, hicivci, sürekli olarak yüksek reytinge sahip olan "Ülkede Görevli" nin önde gelen esprili şovu oldu.

Televizyona ek olarak, Mikhail elini yazılı olarak deniyor. En büyük çalışma 2001 yılında "Collected Works" başlığı altında yayınlandı.

Başarı nedenleri

Genellikle gerçek çok sevilmez. Ama bu böyle değil - düzgün bir şekilde "teslim" edebilmelidir. Toplumun bir bütün olarak kusurları ve bireysel bireylerin kusurları, hicvazist için mükemmel bir materyal olabilir. Buna renkli bir Odessa mizahı ve izleyicinin neye ihtiyacı olduğunu görme yeteneği ekleyin - Zhvanetsky'nin başarısı için reçete edinin.

onur

Tabii ki, Michael'ın etkinliği farkedilemezdi. Çeşitli zamanlarda, çok sayıda ödül alındı. Bunlar arasında en önemli ve akılda kalanlar var.

zhvanetskiy mikhail mikhailovich

In1994 Zhvanetsky onur ödülü aldı. Zafer. Ayrıca bu yıl Halkların Dostluk Düzeni verildi.

1999 yılında, inanılmaz başarıları için, "Ukrayna Halk Sanatçısı" onur ödülü aldı.

Büyük popülaritesi göz önüne alındığında, 2012 yılında, benzer bir unvanı ve Rus yetkililerden aldı.

Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 2019

Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 2019

Related news

  • Yeni Volkswagen Caddy. genel bakış
  • Çok İzlenen Videolar
  • Kadınlar Erkeklerde Neye Dikkat Eder
  • HAROŞA KELEBEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

  • Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 63

    Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik


    Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 55

    Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 76

    Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 61

    Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 62

    Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 87

    Mikhail Zhvanetsky - mizah klasik 80