Michael Meskhi: aktörün filmografisi

Michael Meskhi: aktörün filmografisi


Michael Meskhi: aktörün filmografisi 23 10.02.2019, 10:18

Michael Meskhi: aktörün filmografisi

Mikhail Meskhi'nin biyografisi 1982'de başladı.Georgia. Doğum günü aktörü - 11 Mayıs. Ekranda Michael, ilk olarak 2005'te ortaya çıktı ve Levan Tutberidze'nin "A Karanlığa Yürüyüş" filminde oynadı. Film yapımcıları izleyiciyi 1990'da - Gürcistan'daki iç savaş dönemi ve Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki anlaşmazlığı geri getiriyorlardı. Resmin ana karakterleri iki arkadaştır (Mikhail Meskhi bunlardan birini oynadı), Azerbaycan'a giderken, uyuşturucu alacakları yer. Yolun dışına çıkan iki kişi, hem Ermeniler hem de Azerbaycanlılar tarafından ele geçirildi.

"Mandarins" filmindeki aktör

Askeri melodram "Mandarins" in serbest bırakıldı2013 yılında film dağıtımı. Zaza Urushadzhe yönettiği bu filmde, içinde tatil sezonu ortasında Kafkasya göç ve 1992 yılında oldu (Gürcistan Ulusal Muhafız askerlerinin Abhazya toprakları, 14 Ağustos girdi) ve 413 gün süren Gürcüler ve Abhazlar arasındaki savaşta, karşı kasıtsız tanık olmuştur Estonyalı göçmenlerin hikayesini anlatır. Filmde karakterlerden biri - çözünmeyen sorunu çözmeye çalıştığı Estonca,: kim haklı? Kim savaştı, kanın ne amaçla yapıldığı anlaşılıyor mu?

Michael Meskhi

Mikhail Meskhi'nin filmografisi etkileyici değilçekilen fotoğrafların sayısı, ancak her birinin küçük bir yaşamdır. Sanal sinema ziyaretçi sinemaseverlerin yalnızca daha eski nesil değerlendirebilir güçlü film olarak sinema "Mandalina" (aktör şekilde ilgili olduğu son filmlerinden biri) tanımladı. Son birkaç yıl boyunca film dağıtımında yayınlanan filmlerden çok daha fazla yiyecek düşünen sinema.

Kullanıcıya göre Mandarins'in yaratıcılarıDünya Ağı, tüm savaşların, kavgaların, dinlerin ve insan doğasının taşlarını ortaya çıkardı. "Mandarinler", Mikhail Meskhi'nin dahil olduğu son film projesidir.

"Çatışma bölgesi"

Filmin temeli olaylardı.gerçek hayatta meydana geldi. Vano Burduli'nin yönettiği filmin eylemi, geçtiğimiz yüzyılın 90'ında Gürcistan'da ortaya çıkıyor. Sovyetler Birliği dünya haritasından kaybolduğunda, Kafkasyalılar etnik gruplar arası savaşa sürüklendi. Gelişen topraklar parladıktan sonra, refah yoksulluğa dönüştü ve arkadaşlar düşman oldular.

Filmin ana karakterleri bir Tiflis yerliGogliko (Mikhail Meskhi tarafından oynanır) ve Sukhumi'den bir keskin nişancı olan Spartak. Kader bu adamları Dağlık Karabağ'a getirdi. çok farklı bu iki amacı (bir kumar borcunu geri getirmek için evini terk ve karara uymak için diğer istekli) olmasına rağmen, yeni arkadaşlar ikisi hedefe ulaşmak daha kolay olacaktır biliyoruz. Karabağ, her iki partinin kaderini değiştirmenin ötesinde değiştiren bu çelişki bölgesidir. 2009 yılında "Çatışma Bölgesi" tablosunun prömiyeri yapıldı.

Mishael Meskhi aktörü

Filmde aktör Mihail Meskhi "Bablo"

Konstantin Buslov'un filmi 2011'de piyasaya sürüldüyıl. Yaratıcıları tarafından anlatılan hikaye, 1991 yılında, vatandaşların çoğunluğunun daha önce parasız ve neredeyse hiç düşünmeden yaşadıklarını anlamaya başladıklarında başladı. Ve yirmi yıl sonra Sovyet halkının yaşamı tanıma ötesine geçti.

Filmin kahramanı çok varlıklı bir adamdır.Vergi ödemek istemeyen Rus milyoner Grigory. Bir keresinde, arabasından hemen sonra, bir milyon avroluk bir çanta ortadan kayboldu ve bu andan itibaren hızlı bir "kabarcık döngüsü" başladı, bir "şanslı" nın eline düştü, sonra bir diğeri.

Başka bir aktörün çalışması

Mishael Meskhi Filmografisi

"Accent Aşk" filminde Mikhail Meskhikahramanlardan birini oynuyor - Michael. Yönetmen Rezo Gigineishvili'nin filmi, gerçek aşkla ilgili birkaç romandan oluşuyor, bu da gündelik hayatın monotonluğunu parlak renklerle parlatıyor ve olgun insanlar, yalnızca gençlerin karar verebileceği romantik eylemler yapıyorlar.

Resmin kahramanlarının düştüğü durumlar,ne yasaları ne de engelleri tanıyan sınırsız bir hisin inanılmaz mizahi bir kronolojisi içinde iç içe. 2012'de "Bir aksanla aşk" film projesinin prömiyeri gösterildi.

Michael Meskhi: aktörün filmografisi

Michael Meskhi: aktörün filmografisi

Related news

 • Altıncı Çocukları Dünyaya Geldi
 • Çabuk Poğaça Tarifi
 • Karadut Şerbeti
 • Kıymalı Patlıcanlı Spagetti
 • Yeni doğan bebekler için bebekler: bebeğe yarar mı yoksa zarar mı

 • Michael Meskhi: aktörün filmografisi 36

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi


  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 19

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 20

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 57

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 37

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 11

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 14

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 88

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 29

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 70

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 31

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 99

  Michael Meskhi: aktörün filmografisi 62