Michael Lohan Jr.: Biyografi 2019

Michael Lohan Jr.: Biyografi 2019

Michael Lohan Jr.: Biyografi 43 18.02.2019, 14:21

Michael Lohan Jr.: Biyografi

Michael Douglas Lohan Jr. - New Yorkgirişimci, eski aktör ve TV sunucusu. Lindsay Lohan kardeşi olmak, kız kardeşi ile birlikte filmi "Tuzak" ve reality show "Yaşayan Lohan" ortaya çıktı.

Michael Lohan Jr.

aile

Michael Lohan, Jr., ünlü Amerikalıların oğluişadamı ve aktör Michael Lohan ve Donata Milina Nicolette "Dina" Lohan, 1987 yılında doğdu. Ablası Lindsay Lohan'ın yanı sıra küçük kız kardeşi ve erkek kardeşi Ali Lohan ve Dakota "Cody" Lohan var. Hepsi daha büyük ya da daha az ölçüde televizyon ve oyunculuk mesleği ile ilgilidir.

Michael Douglas Lohan Jr.

Kariyer ve kişisel yaşam

Michael'ın ilk aktör rolü1998'de "Ebeveynler için Tuzak" filmi. Kayıp çocuğu oynadı, rolü, kız kardeşi Lindsay'in bu filmindeki ana rol ile kıyaslandığında ikincil olmaktan öte, ama oyunculuk deneyimi yaşadı.

2012'de Michael Lohan, "Büyüyen" filminde oynadıküstahlık. "O babası ile karıştırılmamalıdır olma yorgun olduğunu söyledi ve. Yeni filmde, adam takma adıyla daha sonra ortaya planlıyordu Michael Cameron ismini değiştirmek için gidiyordu. Ancak bu. Film olmadı" Büyüyen cüret "anne tarafından üretildi Michael 5280000.

Aynı yıl, eğlence kulüplerinde pazarlama için yardımcı başkan yardımcısı olarak çalıştı. Bir süre Ford modelleri için çalıştı.

29 Ekim 2009, Michael Lohan, Jr.Park ücretini ödememek için arabasını Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin sahte bir tabletine yerleştirmek için tutuklandı. Böylece, adam ailesindeki tutuklama dizisini sürdürdü.

formasyon

Michael Lohan Jr., Sanford H'yi ziyaret etti. New York eyaletindeki küçük Merikke kasabasında Calhoun Lisesi. Okulda okurken basketbol ve lakros çaldı ve aynı zamanda yüzme ve dalış takımının da üyesiydi. Lacrosse'de olağanüstü başarı elde etmek için, adam iki çeşit mektup aldı (okul ceketi üzerine dikilmiş büyük harfler, bu, öğrencinin yüksek durumunu yansıtan ders dışı başarılar için bir çeşit ödül). Adam, basketbol ve yüzme alanındaki başarısı için de böyle mektuplar aldı. Böylece, okulun sonunda, Michael bu tür yamalar vardı.

Michael Lohan Jr.

2019 yılında Michael Lohan Jr. Ithaca'dan mezun olduIthaca'daki üniversite, New York şehir merkezi. Üniversitede, adam finans ve ekonomi üzerine odaklanarak işletme yönetimi okudu. Ayrıca 2007, 2009 ve 2019 yıllarında Lacrosse yarışmalarında yer aldı. Bir sezon Michael, bir bilek yaralanmasından dolayı kaçırdı. Kolejde, 19 numarada bir orta saha oyuncusuydu. Aile üyelerinden sadece annesi, dekanı ve kızkardeşi Ali, Michael'ın mezuniyetine geldi.

Michael Lohan Jr.: Biyografi 2019

Michael Lohan Jr.: Biyografi 2019

Related news

 • Kadınlarda flora üzerindeki bulguları analiz etme
 • Hayat, doğru cevapları olmayan bir sınavdır. Karne gününe ithafen
 • 6-9 Aylık Kulaklı Bebek Bere Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Fındıklı Kurabiye
 • Beyin egzersizi-beyin jimnastigi-beyin oyunlar-beyin egzersizleri
 • Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri

 • Michael Lohan Jr.: Biyografi 34

  Michael Lohan Jr.: Biyografi


  Michael Lohan Jr.: Biyografi 65

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 55

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 81

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 32

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 2

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 22

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 21

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 79

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 23

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 49

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 37

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 92

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 100

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 52

  Michael Lohan Jr.: Biyografi 12