Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 2019

Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 2019
18.09.2019

Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 100

Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar

Mezoterapi bir yönetim prosedürüdürCildin ve deri hücrelerinin altında küçük dozlarda aktif ilaçlar bulunur. Güzellik ve gençliğin sözde kapsülü. Mezoterapi prosedürü, vitaminlerin, minerallerin, nükleik asit ve amino asitlerin doğrudan dermise (cildin orta tabakasına) girmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu etkiyi hiçbir krem ​​elde edemez.

Mezoterapi prosedüründen sonra, ciltPürüzsüzler, daha elastik ve elastik hale gelir. Sonuç, uzun bir süre sürecek olan birkaç günlük kullanımdan sonra gözlemlenebilir.

Mezoterapi nasıl çalışır?

Çoğu durumda cilt problemlerini çözmekAktif mineraller ve vitaminler içeren çeşitli kremler ve maskeler kullanılır. Ancak gerekli besinlerin çoğunun yukarıda olduğu ve sorunun var olduğu deri tabakasına tam olarak ulaşamadığı kanıtlanmıştır. Vücudun çevreden herhangi bir şey elde etmesini önlemek için ciltten oluştuğu için, bunun içinden nüfuz etmesi neredeyse imkansız olan deri altı yağının varlığından kaynaklanır. Cilt çalışır ve korur.

Gerekli ilaçları tanıtmak içinuzmanlar ilaçtan gerekli vitaminleri enjeksiyonla tanıtma yönteminden ödünç aldılar. Mezoterapi, biyolojik olarak aktif maddelerin, üst tabakada kalmak yerine, cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmasını sağlamak için geliştirilmiştir.

Mezoterapi için iğneler

Prosedür üç şekilde çalışır:

 1. Deri reflekslerini uyarmak için enfeksiyonların tanıtılması.
 2. Cildin daha fazla değişmesi için bazı yerlerde kozmetik preparatların tanıtılması.
 3. Cildin koruyucu işlevini amaçlayan bağışıklık sisteminin uyarılması ile.

Mezoterapi için iğnenin özellikleri

Bir iğne için en önemli ve ayırt edici özellikçapıdır. Müşterinin, küçük bir kalınlığa sahip olacak bir iğne ile enjeksiyondan daha az ağrı hissedeceği açıktır. 0.26 mm, 27G (0.4 mm) ve 30G (0.3 mm) olan bir 32G çapı vardır.

Ne yazık ki, tüm gerekli ilaçlarKüçük çaplı bir iğne takın. Maddeyi sulandırmanız veya daha büyük çapta almanız gerekir. Fakat her zaman dokuya çok fazla ilacın girmesi ihtimali vardır ki bu da iyi bir sonuç vermez. İlacın gerekli miktarını tanıtmak için uzmanın, cildin tüm özelliklerini ve kalınlığını ve hastanın bireyselliğini bilmesi gerekir.

Prosedür tipi hangi çapa bağlıdırbir doktor seçer. Sterilizasyon, oksijen ve etilen akışı ile tedavi edilen bir imalat işleminde boyutu İğneler ve mezoterapi işletme 30G bunları bir elmas substratı olan öğütün. Genellikle belirgin kırışıklıkların düzeltilmesi için tavsiye edilir. iz bırakmaz bir ilaç tanıtmak hızla kolayca ağrısız prosedür olunuz.

Mezoterapi için iğneler 32g

Mezoterapi için iğneler 32G çoğunlukla viskoz ilaçların kullanılması için kullanılır. Doktorlar küçük kırışıklıkları ve dudak düzeltmelerini önlemek için bu formu kullanırlar.

Iğne kolayca içine almak için kısa olmalıdırDoğru yer, aynı zamanda çok sayıda enjeksiyona girmez. Fakat uzunluk, çap gibi, farklı olabilir. Minimum uzunluk 4 mm ve maksimum uzunluk 24 mm'dir. Deneyimli bir mezoterapist, standart olarak kabul edildiğinden 12 mm'lik bir iğne kullanarak çeşitli prosedürler gerçekleştirebilmelidir.

Yürütmek için tasarlanmış kısa (uzunluk 4 mm)derinlik sınırlaması ile işlemler. Bu aynı zamanda, klasik girişten mezoterapi (boyutlar) için iğneleri ayırır, bu da enjeksiyon girdisini daha az ağrılı hale getirir. Bununla birlikte, dezavantaj, kanül üzerindeki itme alanının küçük cilt kusurlarına doğru girişi engellemesidir.

Kesme açısı, cilde nüfuz etme direncini en aza indirmek için mümkün olduğunca keskin olmalıdır.

Baş mezoterapi için iğneler

RI şirketinin yüz mezoterapisi için iğnelerin gözden geçirilmesi. MOS Mesoram

İğne üreten farklı şirketler, çeşitli şekil, boyut, uzunluk, renk ve ilaçların çapını sunmaktadır. En ünlüleri düşünün.

İtalyan cildinin altına enjeksiyon için iğnelerşirket RI. MOS Mesoram, mezoterapinin başarılı prosedürü için kozmetolojide çok yaygındır. İlk kez şirket ürünlerini 1985'te piyasaya sürdü.

Seçim için tek seferlik ve tek seferlikyeniden kullanılabilir iğneler. En son teknoloji ile paslanmaz çelik şerit. Çelik ultrasonik bir yöntemle cilalanır. Bu, iğnenin pürüzsüz bir yüzeyini sağlar, herhangi bir kusur içermez. Tüm ürünlerin sertifikaları ve kayıt numaraları vardır. Avrupa standartlarına uygundurlar.

Şirket, 27G, 30G, 32G, 33G çaplı iğneler sunmaktadır.

Mezoterapi boyutları için iğneler

İncelemelere göre, Mesoram iğneleri kalite veUltra inceliklerinden dolayı müşterilere rahatsızlık vermeyin. Doktorlar, Mesoram iğnelerinin çok kullanışlı ve kullanımı kolay olduğunu söylüyor, müşterilerin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kozmetoloji mezoterapi şirketi BD Microlance için iğnelerin gözden geçirilmesi

Mezoterapi için iğne verileriİspanya, İrlanda ve prosedürler için gerekli tüm boyutlara sahip. İğneyi gerçekleştirmek için, ağrıyı azaltmak üzere üç açılı bilenmiş krom-nikel paslanmaz çelik kullanılır. İğneler, cilde daha az hasar verecek şekilde silikondan yapılmış özel bir yağlayıcı ile kaplanır. Kapak ve taban bakır polipropilenden yapılmıştır. İğneler tek kullanım için sağlanmıştır. Luer (Luer-Slip), Luer-Lock ile şırıngalar için uygundur. ISO standartlarına uygundur.

şirket iğne çapı 16G, 18G, 19G, 20G, 21G, 22G, 23G, 25G, 26G, 27G, 30G, 32G sunmaktadır.

Baş mezoterapi için iğneler

Doktorların yorumları iğnelerin yardımıyla olduğunu gösteriyor.Mikroselans iyi bir şekilde skleroterapi, Botoksun uygulanması ve başın mezoterapisine girer. Müşterilerin geri bildirimleri de% 95 olumludur: ağrı en azdır ve rahatsızlık hissetmez.

Moskova'da mezoterapi için iğneler nerede bulabilirim?

Tanınmış üretim şirketlerinin yurt dışında olmasına rağmen, Moskova'daki mezoterapi iğnesiBu bir merak değil ve satın alınmayacaközel çalışma. Gerekli tüm ilaçları satan yeterli sayıda firma ve şirket var. Hemen hemen tüm şirketler toptan ve perakende ürünleri satın alabilirsiniz.

Moskova'da mezoterapi için iğneler

İşte bazı firmaların isimleri:

 • Firma Forsalon;
 • Kenek pekiştirmek;
 • Güzellik YAŞAMI;
 • Marlena güzellik merkezidir.

Yukarıdaki noktalarda hemen hepsini satın alabilirsinizkozmetoloji mezoterapisi için bir iğne tıbbi ilaçlara kadar. Ayrıca, çeşitli çevrimiçi mağazalar ürünlerini satmak için kendi hizmetlerini sunmaktadır. İğnenin maliyeti parametrelere bağlıdır ve 2 ruble (en basit) olabilir ve 40 ruble ulaşabilir.

Kafanın mezoterapisi için iğneler: Özel nedir?

Bir kişinin görünüşü bağlıdırsaçlarının durumu. Lüks bir saç modelinin birçok hayali, ancak genellikle saçlar stresli ve insan vücudundaki vitamin eksikliği ile birlikte sıkıcı ve cansız görünüyor. Besinler saç folikülüne ulaştığında, saçlar sağlıksız görünüyor. Bu bir kişinin kan akışındaki değişikliklerden kaynaklanabilir. Saç derisi tüm saç köklerini besleyemez, böylece saçlar dökülür ve incelir.

İlaç kafa derisine iki şekilde enjekte edilebilir:

 • Donanım.
 • Manuel.

Manuel yöntem tutmak için tasarlanmıştırbaşın hassas bölgesi ile ilgili prosedürler. Doktor, başın mezoterapisi için gerekli derinliğe ayarladığı özel bir iğneye sahip bir şırınga kullanarak ilaca elle girer.

Donanım metodu ilacın farklı olmasıözel bir tabanca tarafından tanıtılmaktadır. Bu yöntemin avantajları, başın büyük bir kısmının hızlı ve ekonomik bir şekilde işlenmesidir. Burada derinliği düzenlemek ve kontrol etmek zordur, ancak gözden geçirmelere göre donanım yöntemi daha az ağrılıdır.

Kozmetoloji mezoterapisi için iğneler

Saç mezoterapi için iğne çapı ve boyutuKapak, bu prosedür için standart iğnelerden farklı değildir. Bununla birlikte, her mezoterapist, iğneyi istemcinin bireyselliğine uygun olarak doğru bir şekilde seçmelidir.

Saç mezoterapisi için kontrendikasyonlar

Kozmetolojide her prosedürün avantajları vardır.ve eksileri Bozukluğun nedeni bir uzmanın saç restorasyon prosedürünü yerine getirmesini reddetmesidir. Doktora gitmeden önce mezoterapi saçlarının kontrendikasyonlarını okuyun:

 1. Hamilelik ve emzirme. Hamilelik sırasında saç dökülmeye ve sağlıklı bir görünüm kaybetmeye başlar, ancak herhangi bir ilacı tanıtmak kesinlikle kontrendikedir.
 2. Kafa derisi tahriş ve yaralar olduğunda.
 3. Bir hasta biber ile hızlandırılmış saç büyümesi için maskeler uygulandığında.
 4. Enjekte edilebilir ilaçlara karşı alerji.

Prosedürün istenen sonucu getirip getirmeyeceğini veya problemin mezoterapi ile çözülemeyeceğini öğrenmek için bir trichologist'e danışın.

Iğnelerin kullanımı

Ders almış olan müşterilerin referanslarıMezoterapi ve mezoterapide kozmetoloji için kendileri üzerinde çalıştı, açıkça aynı değil. Çoğu durumda, hastalar özellikle küçük çaplı iğneler kullanıldığında ve ekleme derinliği küçük olduğunda ağrısız ilaç uygulamasına işaret etmiştir. Bu, belirtilen tüm prosedürlere tabi tutulan hastaların% 97'si tarafından gözlenmiştir.

Negatif değerlendirmeler sadece enjeksiyon sürecinden korkan hastalardan oluşmaktaydı, ancak daha ağrısız bir yöntemle değiştirilemedi.

Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 2019

Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Kuru Fasulye Dolapta Kaç Gün Saklanır
 • 30 Yaşına Girmeden Önce Her Kadının Bilmesi Gerekenler
 • 3Aylık Bebek Yelegi Kac İlmek Baslanır
 • Sevgililer Gününe Özel Kalpli Gök Kuşağı Kurabiyeler

 • Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 60

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar


  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 86

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 6

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 77

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 8

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 66

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 2

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 3

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 76

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 16

  Mezoterapi için iğneler: genel bakış, türler, boyutlar ve yorumlar 27