Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 2019

Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 2019
22.09.2019

Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 15

Metro istasyonu "Kotelniki" (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak

Rusya Federasyonu'nun başkenti birçok sakinleri,Tugunrog-Krasnopresnenskaya hattını kullanan Kotelniki metrosunun çıkışlarının nerede olacağını merak ediyor. Geçen yıl Eylül ayında mikro bölge "Deneysel Alan" da aynı adla kentte açıldı.

Nüfus için önemi

Kotelniki metro istasyonunun çıkış yeri hakkında endişe duyan herkes artık Vykhino-Zhulebin'e ve Lyubertsy Bölgesi'ndeki Gorodka B'ye geçişi kullanabilir.

Bu öğenin gelişimi çok önemli bir adımdı.bölgenin bütünü için bir bütün olarak. Yüksek teknoloji taşıma merkezi "Kotelniki" dir. Moskova'yı doğrudan Moskova dışında işleten ikinci istasyonla kenti zenginleştiren metro (ayrıca "Mayakinino" da var), insanların yaşamlarını büyük ölçüde kolaylaştırdı. Banliyölerin çoğunun merkeze gitmesi gerekiyor. Buna ek olarak, Kotelniki metro istasyonunun çıkışlarının nerede olacağını bilerek, başkent ve banliyölere bir bağlantı olduğunu görüyoruz. Benzer işlevler Novokosino tarafından gerçekleştirilir. Ancak en önemli nokta, metro istasyonuna "Kotelniki" tedarik eden taşımacılığa çarpmanın, kendinizi bu üç şehirden birinde bulabileceğinizdir.

Metro kotelniki çıkışları nerede

Proje

Mayıs 2012'de bir kararname yayınlandışehir başkanı tarafından imzalanan büyükşehir hükümeti. Buna uygun olarak, Kotelniki metro istasyonunun inşaatı ve start-up planlandı. Şehir planlama işleriyle ilgilenen Belediye Başkan Yardımcısı M. Khusnullin, bu planın ne kadar çabuk uygulandığını denetledi.

Aynı yılın Ekim ayında başlayarak, konuOperasyonun gelecekte "Kotelniki" metro istasyonuna girmesi beklenen proje, SK MOST şirketinin bölümlerinden birini ele aldı. Hattın bir kısmının inşası üzerinde çalışmaya başladılar. Bunun bir parçası, "Zhulebino" dan "Kotelniki" metro istasyonunun çıkışlarının olacağı noktalara uzanan bir gelişme olmaktı. 900 metrelik bir yol inşa edilmesi planlanmış, istasyon açık tipte inşa edilmiştir. Karmaşık 374 m almak gerekiyordu. Güncel kilitlenmeleri 246 m düzenlemek için tasarlanmış. tüneller koridorun her iki tarafında, projenin doğru çalışmasını araştırdık özel bir kompleks, yardımı ile.

Böyle büyük çaplı eserler hakkında bilgi sahibi olan insanlar "Kotelniki" yi ziyaret etmeye hevesliydi. Eylül 2015'te açılan Metro, çok sayıda yolcu topladı.

metro istasyonu kotelniki

karakteristikleri

Bu istasyonda iki açıklıklı sütunlar var. Derin gömülü değil. Yeryüzünün derinliklerine sadece 15 m gider, Zhulebino'ya benzer, ama tamamen farklıdır.

Yolcuların görünümü yerellerin parlak renkleri ile teşvik edilirkompozisyon unsurları yuvarlak formları vardır. Tavan düz ve hatta. Ayakların altında kırmızı bir granit göreceksin. 2019-2013 yıllarında, geliştiriciler "Zhubelino" inşa edilen bir plan gördü. Yeşil ve mavi tonlarının duvarlarını ve başka bir sütun biçimini yapmak istediler.

Şimdi istasyonun dekorasyonu mermer ve granit unsurları içerir. Burada sakin yumuşak ve açık renkler hakimdir. Orijinal eklerin yapıldığı paslanmaz çelik kullanır.

Burada "Kotelniki" metro istasyonunun yer aldığı yeraltı önlüklerinden birine ulaşabilirsiniz. Metrodan çıkışlar sadece bu odaların her birinde.

açılış metro yavruları

Nereden alabilirim

Kuzey-batıda uzanan yolZhulebino bölge numarası 6. Ayrıca buradan "City B" alabilirsiniz. Doğuya giderken, kendinizi Novoryazanskogo otoyolunda bulabilirsiniz. Gelecekte de erişilecek bir TPU olacak.

Inşaatta biraz ilginçGelecekte diğer Moskova metro istasyonlarında kullanılabilen yenilikler. Lobide bir kez otomatlardan birine gidebilir ve beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Temel olarak hoş kokulu bir kahve, besleyici aperatifler, lezzetli dondurma.

En ilginç yenilik şemsiyeyi polietilenden geçirebileceğiniz cihazdır. Giriş turnikesini geçtikten sonra, banka kartınızdan verileri okuyabilirsiniz.

Yetkili makamların planları arasında, yerelNokta ve Novoryazansky Otoyolu, uzak noktalarda duran otobüslerin durabileceği yer. Buna ek olarak, proje, aracı kapama araçları için park yeri var. Bunun için iki taraf, iki ekstra girişin inşa edilebileceği ücretsiz rezervler bırakacaktır.

Metro kotelniki Metrodan çıkışlar

İlginç ayrıntılar

Ayrıca burada iki makine kuruldu.Bu süre için en uygun şekilde deşarj edilirse, herkes mobil cihazlarını şarj edebilir. Ancak, bu yeniliği algılayan insanlar çok minnettar değillerdi, bu nedenle geçen yılın Kasım ayı başlarında vandalizm eylemlerinin ardından cihazın sökülmesi gerekiyordu. Ancak, otomatik makineler, farklı portlar ve kablo bağlantılarının dört soketi kullanmak çok kolaydı.

En başından beri iki tip belirtiler vardı: yeni ve yaşlı. Bununla birlikte, ilk plan bugün bu alandakilerden temel olarak farklıdır. Yani sadece eski işaretler vardı.

Gecikme sebebi

İlk olarak bu ürünü 2013 yılında başlatmak istedikyıl, ama bazı problemler vardı. Bu, yakınlardaki arazi sahiplerine bağlıydı. 2014 sonbaharında da bitirmeye karar verdi. Ancak, anlaşmazlıklar kendilerini tüketmiyordu, bu yüzden gecikmek gerekiyordu.

metro istasyonunun lansmanıArazi sahiplerinden biri planlamayı planladıBu istasyonun üstünde, kesinlikle geliştiricilerin planlarıyla uyuşmayan bir alışveriş merkezi var. İş adamı ve devlet yetkilileri arasındaki çekişmeden sonra, burada çalışma yapma fırsatı elde etti.

Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 2019

Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 2019

Related news

 • Burgu Süslemeli Çocuk AtkıBoyunluk Yapımı 3 .4 yaş
 • Kadın Hastalıklarından Nasıl Korunuruz
 • Bir Kavgada Aldığı Yumruk Darbesinden Sonra Gözünde Yıldız Şekli Beliren Adam
 • Moskovada bir kadın ceketinin nereden satın alınacağı: modellerin ve fiyatın açıklaması
 • Real Madrid, FIFA Dünya Kulüpler Kupası şampiyonu oldu

 • Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 25

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak


  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 4

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 40

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 38

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 74

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 74

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 84

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 74

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 62

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 20

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 40

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 53

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 71

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 33

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 78

  Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak 97