Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 2019

Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 2019
18.08.2019

Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 17

Metro "Buninskaya Alleya", yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar

Başkentin modern sakinleri, para biriktirmek isteyen vePlanlanan bütçeyi koruyun, giderek Moskova Çevre Yolu'nun dışında bulunan mükemmel konut komplekslerine dikkat edin. Örneğin, "Buninskaya Alleya" metro istasyonuna binin. Geniş daireler, pencerelerden muhteşem manzaralar ve mükemmel altyapıya sahip yeni binalar bugün, sermaye gökdelenlerinden daha popüler.

Buninskaya sokak - geliştirici PIK yeni binalar

Bölge hakkında

Gelişmiş ulaştırma ağı, kendialtyapı, zararlı endüstrilerin yokluğu ve konutların demokratik maliyeti - modern alıcıları cezbeden bir şey. Modern konut kompleksleri tüm gereksinimleri karşılar, iç altyapılar ve çevre düzenlemeleri nedeniyle geliştiriciler mükemmel yaşam koşulları yaratır. Bu materyalde konuşacağımız şeylerle ilgili.

LCD "Buninsky çayırları"

Sermayeye erişimi kaybetmeye hazır değilsenizaltyapı, ama aynı zamanda sessizlik, sakinlik, temiz hava sayma, kesinlikle LCD "Buninsky meadows" gibi (m. Buninskaya Alley, yeni binalar). "PIC" Moskova'da mükemmel konut kompleksleri inşa eden en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Geliştirici, Moskova ve bölgedeki pek çok mükemmel projeyi gerçekleştirmeyi başardı, hayranlarını kazanmayı başardı, finişe sahip ve hoş bir bedel olmadan güzel daireler sunmayı başardı. Burada gayrimenkul sahiplerinin belirttiği gibi, uygun fiyat, onları çekti. Böyle bir para - bir rüya için Büyük Moskova ekolojik temiz bir alanda metro istasyonu yakınında bir daire satın alın.

Buninsky caddeleri: yeni bir bina (PIK)

Kendi ile entegre gelişimaltyapısı. Konut binalarının birkaç bloku, otomobillerden kapalı ve izole bir alan, sakinlerin ve çocukların oyunlarının rekabeti için en güvenli alan oluşturur. Yürüme mesafesinde "Buninskaya Alleya" metro istasyonu var. "PIC" geliştiricisinin yeni binaları, planlama çözümlerinin çeşitliliği ile etkiliyor, bu kompleks bir istisna değildi. Bugüne kadar "odnushku" burada sadece 4.9 milyon ruble için satın alabilirsiniz.

LCD "Yaşam-Lazarevskoye"

Bir daire satın almak için yeterli paranız yoksaMoskova Çevre Yolu'nun içinde mükemmel bir seçenek Butovo microdistrict kompleksleri olacak. Buradaki yeni binada bulunan daire ("Buninskaya Alley") gerçekten önemli tasarruflarla satın alınabilir. LC "Hayat-Lazarevski" nedir? Bu, gelişmiş altyapısı ve gelişmiş bölgeleri olan, yürüyüş ve eğlence için ideal olan 690 dairedir. Gerçek ortak yatırımcılar kompleksin Pioneer şirketi tarafından inşa edildiğini teyit ediyorlar, Buninskaya Alleya metro istasyonundan sadece 10 dakika yürüyün. Yeni binalar, herkes için kendileri için özel bir şeyler bulabilecekleri planlama çözümlerinin çeşitliliği ile oldukça göz alıcı, yüksek kaliteli ve zevkli bir şekilde ortaya çıktı.

Daireler (Buninskaya Alley): yeni binalar

Bugüne kadar, 35 metrekarelik bir tek odalı daire 5,5 milyon ruble için satın alınabilir.

LCD "Moskvichka"

Konut kompleksleri, istasyondan biraz uzakmetro, daha az popüler değil, çünkü ailede bir otomobilin bulunmasıyla uzaklığı telafi etmek mümkün, bu yüzden sessizlik, dinginlik ve saf hava aldı. Araba sahibi olmayanlar bile toplu taşıma araçlarını sorunsuz kullanıyorlar. Sakinlere göre, 30 dakika içinde başkente ulaşabilirsiniz.

Buninskaya Alley - yeni binalar

LCD "Москвичка" sadece bu tür projeleri ifade eder. İnşaat için şu anda aktif olarak inşa edilen Kommunarka köyü seçildi. Yeşilliklerin bolluğu, zararlı endüstrilerin yokluğu, ulaşım erişilebilirliği ve gelişmiş altyapı - alıcıların seçimini etkiledi. Bu proje giderek kendileri için küçük çocuklu bir aile seçiyor. Proje, değişen sayıda kattan oluşan beş konut yapısının, iç altyapı ve çevre düzenlemesinin oluşturulmasını öngörmektedir. Rahat bir yaşam için gerekli olan her şey var: bir anaokulu, bir spor okulu, dükkanlar ve eczaneler, bir kafe, servis organizasyonları. Hafta sonu ve akşamları sakinler iyi donanımlı rekreasyon alanları için harcarlar.

Kompleks sınırlı olanlar için çekicianlamına gelir. Bugüne kadar, 27 metrekarelik bir daire-stüdyo alanı sadece 2.3 milyon ruble için satın alabilecek. Planlama çözümleri çeşitliliği sayesinde herkes kendileri için en iyi seçeneği bulacak.

LCD "Potapovo Lite"

LCD "Potapovo Lite" başka bir projedir.Yeni Moskova'nın ekolojik temiz bir bölgesinde yer almaktadır. En yakın metro istasyonu Buninskaya Alley'dir. Proje belgelerine göre yeni binalar, Kaluga otoyolunun yakınındaki Voskresenskoye köyünde inşa ediliyor. Ulaşılabilirlik, başkentin merkezine ulaşmak için herhangi bir zamanda fırsat, oldukça iyi gelişmiş bir altyapı, apartmanların demokratik maliyeti ile birlikte - birçok alıcı tarafından takdir edilen bir şey.

Yeni metro istasyonları "Buninskaya Alley"

Zaten sunulan komplekslerin aksine, bu -iş sınıfı kompleksi. Mimarinin eşsizliği hemen gözünüze çarpar. Geliştiricinin projesinin oluşturulması, lüks malzemelerin kullanıldığı dekorasyonda Avrupa mahallelerinden ilham aldı. Mermer süslemeli geniş salonlar, konsiyerj odası, korunan ve bakımlı altyapı hepsi burada. Ayrı bir girişe sahip iki katlı daireler, projenin bir özelliği haline gelmiştir. Bugüne kadar, metrekare başına 97 000 bir fiyata bir daire satın alabilirsiniz, bir ekolojik olarak temiz bir alanda bir daire için bir kadere - kader armağanı.

Doğru seçim nasıl yapılır

Şu anda, oldukça çekici, yargılamakmetro istasyonu "Buninskaya Alleya" yaşam alanı için değerlendirmeleri. Buradaki yeni binalar, Moskova'nın en büyük geliştiricileri tarafından temsil edilmektedir. En iyi seçeneği seçerken, tercihlerinizi ve mali yeteneklerinizi geliştirmelisiniz. Sunulan tüm seçenekler sakinlerine gerekli konforu sağlar, kendi altyapısına sahiptir, bazıları metro istasyonundan "Buninskaya Alleya" ya yürüme mesafesindedir.

En büyük bankalarla işbirliği sağlaruygun koşullarda ipotek vermek. Gayrimenkul yatırımcıları, inşaat aşamasında bir daire satın alarak, değerinin% 30'una kadar tasarruf edebileceğini belirtiyor. Evet, kendini kanıtlamış inşaat şirketleri söz konusu olduğunda, onlarca projeyi başarıyla uygulayan projeler, böyle bir riski karşılayabilir.

Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 2019

Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 2019

Related news

 • Livonian War, Ivanın Korkunç Kişiliğinin bir yansıması olarak
 • Botox dan sonra ne kadar alkol içemezsiniz - özellikler ve öneriler
 • Kısa Saç Modelleri Bayan 2019 ve Kısa Saçlı olmak
 • Kuru Börülce Yemeği Tarifi
 • Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış

 • Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 53

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar


  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 42

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 85

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 32

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 4

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 11

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 93

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 38

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 46

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 62

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 44

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 49

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 13

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 6

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 13

  Metro Buninskaya Alleya, yeni binalar: değerlendirme, açıklama ve yorumlar 95