Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 2019

Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 2019
09.05.2019

Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 44

Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama

İş, bizim için oldukça büyük bir kısmı alır.hayat. Buna ek olarak, çoğumuz ofise veya üretime geçmek ve daha sonra geri dönmek için çok zaman harcıyoruz. Artı, baş veya takımla ilgili düşünce araştırma psikologların sonuçları çalışan nüfusun iyi kısmını korkutur. Elbette, ortalama istihdamdan bahsediyoruz. Ve eğer ne kadar erken kalkmanız gerektiğini hatırlarsanız, zor günlük yaşam düşüncesi sizi üzüyor. Şimdi tüm büyük popülerlik yeni bir faaliyet yönü - freelance kazanıyor. Kendiniz müşterileri arıyor, üzerinizde çalışacağınız projeyi seçip belirlenen sürede teslim ettiniz. Serbest dolaşımın en yaygın kolları programlama, web tasarımı, 3D modelleme ve kopya yazımıdır. Bugün onlardan bahsedelim. Ne olduğu söyleyecektir ve bu tür "bulantı metninde", "su" ve metin yazarları ile çalışmak diğerleri gibi kavramları dikkate alacaktır.

Metin yazarlığı nedir?

Basit bir deyişle, copywriting yazıyorbenzersiz metin. Ve burada görevler tamamen farklı olabilir. Örneğin, yeniden yazım, bitmiş materyali kendi kelimelerinizle tekrar telaffuz etmektir. Tabii ki, bu saçma "sahte" ve şartlı olarak bitmiş yayınının anlamını koruyabildiğiniz anlamına gelmez. Yüksek eşsizliği sağlamak için yazıyı değiştirmelisiniz.

Seo-copywriting ile metin yazıyoranahtar kelimeler. Bu tür makaleler, müşterinin sitesini arama motorlarında tanıtmak için gereklidir. Yeni bir metin yazın ve organik olarak "keyloggers" a ekleyin - görev basit değildir, bu yüzden "seo" oldukça iyi ödenir. Metin yazarlarının bir marka veya slogan için bir isim bulabilecek insanlar olduğuna dikkat etmek isterim. Yazılacak temalar farklı olabilir, ancak bu çoğunlukla sitelerin doldurulması: hayvanlarla ilgili makalelerden yemek pişirmeye, reklamcılıkla ilgili veya teknolojiyle ilgili bloglara kadar.

bulantı metni

Bir metin yazarlığı nasıl olur?

Serbest siparişler için bağımsız bir arama. Bir süre sonra, tecrübe kazanırsanız, belirli beceri ve bilgi biriktiğinde, müşteriler kendileri size iş teklif edebilir. TK'ı World Wide Web'in geniş alanlarında arayabilirsiniz. Ancak Internet alışveriş servislerini kullanmak daha kolaydır.

Internet üzerinde kopyalanması değişimi

Hem yeni başlayanlar hem de yeni başlayanlar için bol miktarda çalışma var.Profesyoneller için. İş planı oldukça basittir. Standart kaydı geçirdiniz ve müteakip başvuruyla siparişinizi arayın. Ayrıca, müşteri adaylığını değerlendirir ve tatmin edilirse başvuruyu kabul eder. İş, referans şartlarını (referans şartları), uygulama şartlarını ve ödeme tutarı belirtmelidir. iyi borsalarında müşterinin hesabını kabul ettikten sonra ödeme miktarını bloke ve metnin tarihi ve doğrulamadan sonra para (sizin ie) uygulamakla aktarılır. Para genellikle elektronik bir cüzdan veya diğer elektronik ödeme sistemine çekilir. İlk bakışta bunun çok basit olduğu görülüyor. Ancak tüm TK noktalarını karşılayan eşsiz bir okuryazar yazı yazmanın kolay bir işi yok. başvuru şartları baskılı karakterler, temalar veya anahtar kelimelerin sayısını değil, aynı zamanda benzersiz yüzdesini, bulantı metin, "su" ve daha miktarını sadece belirtilebilir. Temel kavramları öğrenelim.

mide bulantısı için kontrol

bulantı

Yakın zamana kadar, internetteMide bulantısının ne olduğu, ne tür olduğu, vb. hakkında bilgi bulmak zordur. Yürütücüler ne anlama geldiğini bağımsız olarak tahmin etmek ya da doğrudan müşteriye danışmak zorundaydı. Metin yazarlarının sayısının artmasıyla birlikte metinlerle çalışma hakkında bilgi daha fazla olmuştur. Bu yayında deneyimlerimizi paylaşacağız.

Genel olarak, bulantı tekrarlayan sayısıdır.metninizde kelimeler. Bazen sıradan okuyucunun bu materyalin algılamak için oldukça zor olduğunu, hiçbir şekilde ilgi çekmeyeceğini söylemediklerini söyleyen pek çokları vardır. Bir şey çok fazla olduğunda, biz zaten bundan bıktığımızı söylemek için kullanılırız. Böyle bir figüratif ifade sayesinde, düşündüğümüz terim ortaya çıktı. Okuyucu, kelimenin tam anlamıyla bir tekrar bolluğundan kusmaktadır.

metin doğrulama

Klasik ve akademik mide bulantısı

Metin Yazarları ve SEO'lar metinleri yazmak için kullanılıranahtar kelimeler. Bu tür ifadeler sayesinde, gerekli bilgiler arama motoruna sorguyu giren okuyucu için daha hızlı ve kolaydır. Sonuç olarak, metnin yerleştirildiği site, arama sorgusunun sayfalarında daha yüksek olur. İdeal olarak, ilk sayfada olabilir. Önceden, bir göstericinin bir metne daha fazla anahtar kelime eklediğinde, görevini ne kadar iyi yerine getireceğine dair bir görüş vardı. Ancak, böyle bir "coşku" çok geçmeden zalimce bir şaka oynadı ve aynı ifadelerden oluşan bir kümelenme alanı sadece reytinge düştü. Buradaki şey, ilk satırlardaki okuyucuların, bilginin "beceriksiz" olarak ifade edildiğini ve yararlı ve aranan malzemenin yerine, bir daire içinde sadece "anahtarları" okuduğunu anlamalarıdır. Metindeki kelimelerin gözünü ve gereksiz tekrarını kesin.

Zamanla bu teknik terk edildi. Günümüzde, bu yazlı oyunların kalitesinin ve değerlendirmesinin belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. Bu bir göstergedir.Metin belgesinde bir kelimenin kullanılma sıklığı. İki çeşit mide bulantısı - akademik ve klasik. Ardından, her biri biraz daha üzerinde duracağız.

metin engelleme

Akademik mide bulantıyı izler.Klasik sözcükler aynı sözcüklerin tekrarlarını ve hatta edatları dikkate alırken, bazı sözcüklerin veya cümlelerin anahtar sözcüklerden veya anahtarlardan uygun şekilde tekrarlanması. Malzemeyi çıkararak ve hangi tekrarların çıkarılabileceğini fark ederek bu bilgiyi kendiniz kontrol edebilirsiniz, böylece bilgiler kolayca algılanabilir ve okunması ilginçti. Ancak bu tür kontrollere çok fazla zaman ayırmamak için (inan bana, yazarın çalışmasında zaten bunlardan yeterince var), özel servisleri kullanabilirsiniz.

Metnin mide bulantısı nasıl kontrol edilir?

Bu konuda büyük bir yardımcı hizmet olacaktırAdvego. Kaynağı ücretsiz kullanabilirsiniz. Önünüzde, makalenizi kopyalamanız ve aşağıdaki "Kontrol Et" düğmesini tıklamanız gereken bir pencere göreceksiniz. Birkaç saniye içinde tam istatistikleri göreceksiniz, metin doğrulama işlemi yavaş İnternet ile 1-2 dakika maksimum sürüyor. Bir dizi karakter, benzersiz ve anlamlı kelimeler ve daha fazlası olacak. Son iki maddeye dikkat etmeliyiz - "klasik belge mide bulantısı" ve "akademik mide bulantısı belgesi". Daha sonra kendi TK'nizi kontrol edebilirsiniz. Ancak bu göstergenin görüşünü kaybedemezsiniz, görevde yazılmamış olsa bile. Ortalama olarak, akademik bulantı en iyi 8 ve klasik - 3-4 arasında tutulur. İkincisi, müşteriler tarafından nadiren belirtilir, ancak aynı zamanda not edilmelidir.

Metnin semantik çekirdeğini inceleyin - bu daönemlidir. Kelimenin sıklığı% 3'ü geçmezse, bu iyidir, ancak bu müşteriler tarafından ayrıca belirlenir. Sadece akademik mide bulantısını azaltmak için, tekrar sayısını azaltmanız gerekir, bu tür kelimeler listenin en üstünde listelenir. Bunları kullanmanıza gerek kalmaması için eşanlamlı olarak değiştirin veya cümleleri değiştirin. Metni tekrar kontrol et. Metnin mide bulantısı azalmalıdır. Ancak dikkati hak eden başka göstergeler var.

klasik ve akademik mide bulantısı

Metni düzenleme

Teklik için metni kontrol etme - neredeysemetin yazarı karşı karşıya ana görev. Bu prosedür, siparişi vermeden önce icracı her şeyden önce gerçekleştirmelidir. Bunu yapmak için, oldukça fazla sayıda farklı kaynak ve özel araçlar yaratılır. Her yüzdesinin teklik hesabına müşteri (örneğin, bu rakam% 90'ının altında değildi ve% 89 rağmen memnun değil olması önemlidir) ise büyük olasılıkla, o size belgeyi kontrol etmesi gerekir hizmetin ne tür yoluyla bildireceğiz. Çeşitli servislerin yardımıyla kontrollerin sonuçlarının önemli ölçüde farklı olduğu görülür.

metinde kelimeleri tekrarlamak

zaspamlennye

Böyle bir kavram hakkında"metnin hafızası", bunun aynı "mide bulantısı" ile ilgili olduğunu bilir, sadece benzer bir fenomen olarak adlandırılır. "Advego", metnin tüm hacmine kullanılan sözcük sayısının tam olarak oranını hesaplarsa, örneğin, Text.ru sitesinde bu parametre yüzde olarak hesaplanır. Metnin bulantısını veya uykusuzluk problemini kontrol etmek için, Istio.com'u da kullanabilirsiniz.

"Su"

"Su" kelimelerin, cümlelerin ve hatta hacmidir.metnin ayrı parçaları, yokluğu yukarıdakilerin anlamını etkilemez. Bunlar, yazarın "işinin" toplam hacmini artırmaya ya da istemeden yaptığı boş deyimlerdir. İyi bir metin yazarı metnindeki su en aza indirgenir. Bu göstergeyi belirlemek için, Text.ru gibi hizmetleri kullanın veya kendiniz "temizlemeyi" deneyin. Anlamsız sözcükleri ve cümleleri kaldırın ve eğer bu genel anlamayı etkilemezse, onları sonsuza dek cesaretle çarpın. Metnin böylesi bir testi, metin yazarının kendi hatalarını görmesine yardımcı olacaktır.metinde su

Sonuç olarak, bu çalışmayı söylemek istiyorumMetin yazarı oldukça ağır. Bu tür etkinlikler, azim ve belirli bilgi gerektirir. Bugün metin yazarlığında kullanılan temel terimlerle tanıştık ve hatta bulantı metinlerinin ne olduğunu öğrendik. Yani, bu tür hataları önleyebilirsiniz. Edinilen bilginin, benzersiz, okuryazar ve ilginç metinler yazmak gibi karmaşık bir işte yeni zirveleri ele geçirmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 2019

Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • 2019 aslan burcu yorumu
 • Kakaolu Çikolatalı Kek
 • Noel için Noel şarkıları
 • Bir çocuğun pastasını doğum günü için nasıl süslersiniz

 • Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 53

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama


  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 44

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 35

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 76

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 34

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 40

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 97

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 38

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 20

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 70

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 61

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 51

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 10

  Metnin klasik ve akademik mide bulantısı. Metin doğrulama 91