Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 2019

Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 2019
21.08.2019

Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 76

Mermer köpek, zorlanamaz Apollo'dur

Kusursuz, görkemli, karşı konulmaz,olağandışı - tam olarak anlatılacak yeterli kelime yok, mermer köpeğin ne kadar güzel olduğu. Köpeklerin arasında yer alan bu Apollo fotoğrafları, sadece hayvan severler için değil, dergilerin kapaklarını da süslüyor. Ayın rengindeki yünlü devler haklı olarak efendilerinin zenginliğine bir vesair lüks olarak kabul edilir. Birçoğu, olağandışı rengin bu köpeği ayrı bir ırka ayırdığına inanıyor. Bununla birlikte, cynologists onu "Büyük Dane Harlequin" olarak sınıflandırır.

Mermer köpek fotoğrafı

Köpek mermerdir ve renk de olmalıdırUygun. Ana kıyafet mutlaka beyaz olmalı (krem değil mavi değil), küçük boyutlu, tercihen bulanık bulanık kenarlara sahip düzensiz siyah noktalarla kesilmelidir. Bu dağılmalar büyükse, köpek rengi siyah olarak sınıflandırılır. Kahverengi, brindle, mavi, derin siyah lekeler dışında, takıma "Porfora" denir. Ana gümüş arka plan mavi veya gri lekeler ise o zaman böyle yakışıklı bir adama gri mermer denir. Renk dehşetinden dolayı kesinlikle beyaz köpeği gösteriyor, albinolar da kural olarak sağır.

Büyük Dane Mermeri

Mermer bir köpek kimden geldi? Almanya'da, ırkın gösterdiği gibi onu türettiler. Ancak kaynak kodları "ithal edilmiş" İrlandalı tazı ve İngiliz mastıflarıydı. İlk başta "mastiff" kelimesi, boyutu, rengi ve kökenine bakılmaksızın tüm köpekleri belirttiği ilginçtir. İngilizce olarak "köpek" = "köpek" kaldı. Fakat Almanya'da sözler sadece bu hayvanların büyük temsilcileri için belirlendi. Daha sonra aralarında İngilizce, Almanca, Ulm, av ve büyük harfler ayırmaya başladı. 1878 yılında, Yedi Yedi Komitesi, yukarıdaki tüm ırkları birine - Büyük Dane'ye - birleştirmeye karar verdi. Ve iki yıl sonra aynı Komite bir standart geliştirdi.

Zamanla cins için gereksinimler değişti,Birleşik standart F.C.I kadar. Ona göre, mermer köpek muhteşem bir fiziksel, orantılılık ve uyum sağlamalıdır. Tüm görüntüsü soylu ve zarif olmalıdır. Tek kelimeyle, bir köpek değil, eski bir tanrının mermer heykeli. Bu köpekler "devler" kategorisine dahil edildiğinden, özel şartlar büyütülür. Cins temsilcisinin başında mastıf benzemez - kovaladı çizgiler, uzun, dar bir kafatası zorunludur. Kulaklar ayrıca kırışıklardan uzak olmalıdır.

Mermer Köpek

Mermer mastiff huzur vericidir. Bununla birlikte, bölgenin korunması için geri çekildiğinden beri, yabancılardan daha ihtiyatlı davranıyor. Ona arkadaşlarınızı düzgün tanıtmanız gerekiyor, sonra hiçbir problem olmayacak. Ailelerine ve özellikle bu ırkın çocuklarına aşırı hassasiyet ve sevgi ile muamele edilir. Aynı zamanda korkusuzdur, ancak agresif değildirler. Balonlu olabilirler, ancak olağanüstü zekaları sayesinde komutaları kolayca öğrenirler, çok itaatkar olurlar.

Mermer bir köpek çok fazla yaşam gerekiyoralanı. Böyle bir köpeği sıkışık bir apartmanda tutmak kabul edilemez, Khrushchevka. Fakat bunun evcil bir köpek olmadığını ve her zaman soğuk ve sıcak havalarda bulunamayacağı dikkate alınmalıdır. Bir kır evi veya büyük bir şehir daire tam olarak Harlequin'in ihtiyaç duyduğu şeydir. Böyle bir köpeğin sahibi, evcil hayvanının üniforma yüklerine dikkat etmeli, aksi halde kusurlu oluşu aşırı kiloya yol açabilir.

Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 2019

Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 2019

Related news

 • Zumba nedir ile Etiketlenen Konular
 • Devlet memurları belli hukuki ilişkilerin konularını oluşturuyor
 • Mehmet akif ersoy ne zaman öldü ile Etiketlenen Konular
 • Rüyada Yerden Bozuk Para Toplamak Görmek Neye İşarettir
 • Konut sektörü, kârları sıfırladı

 • Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 24

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur


  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 34

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 22

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 44

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 99

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 20

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 42

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 35

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 13

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 68

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 96

  Mermer köpek, zorlanamaz Apollodur 83