Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 2019

Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 2019

Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 87 06.02.2019, 17:18

Merhem "Propolis Heliant" Farmakolojik etki ve incelemeler

Merhem "Propolis Geliant" - bir terapötik ilaç, bir bakteri öldürücü, bir anti-inflamatuar, antioksidan, kaşıntı önleyici, anestetik, antiviral ve mantar öldürücü etkileri vardır.

propolis heliantİçindekiler: arı propolis, annuus Helianthus yağı, doğal koyu mum fraksiyonları. Elli (bir poşet) ve yüz (iki poşet) mililitre paketinde üretilmiştir.

Preparatın farmakolojik etkisi "Propolis Heliant"

propolis heliant incelemeleriBu ilacın anestezi,anti-inflamatuar, antipruritik, antifungal, bakterisit, antioksidan, antiviral etki. Anti-enflamatuar etki, prostaglandinsentetata yönelik inhibe edici aktiviteden kaynaklanmaktadır. Bu, prostaglandinlerin sentezinde bir yavaşlamayla sonuçlanır, bu da enflamatuar cevabın önemli bir parçasıdır.

Antialerjik ve antipruritik etkilerflavonoidlerin mast hücrelerindeki kalsiyum kanallarını bloke etme kabiliyetine sahip oldukları gerçeği ile açıklanmaktadır. Bu, çoğu durumda hemen bir kaşıntılı reaksiyona neden olan histamin salınmasını engeller.

Antifungal etki fungusidal etkiye dayalıdır. Buna ek olarak, "Propolis Heliant" ajan hücrelerin bağışıklık tepkisini aktive eder, makrofajların fagositozunu teşvik eder.

Bu ilacın antiviral etkisikompozisyonuna dahil olan flavonoidler nedeniyle mümkün olur. İlacın antiviral etkisi diğer bileşenlerle sağlanır - chrysin, kahve asidi esterleri ve kempfer.

propolis heliantAntiprotozoal ve antibakteriyel aktivitemerhemler "Propolis Gelian", kahverengi asidin, çoğu flavonoidlerin, propolis özütünün ve aromatik moleküllerin etkisiyle mümkün hale gelir. Propolis ekstraktı hücrelerin kontrolsüz bölünmesini ve mikrop üremesini engeller. En belirgin aktivite gram pozitif mikroplara karşı bulunur.

"Propolis" ilacının antioksidan etkisibağlı lipitler, toksik maddelerin aşırı üretiminin oksidasyon sürecini önlemek otuz sekiz tespit flavonoidler, varlığına bağlı olarak Geliant".

Lokal anestezi etkisinovokain grubunun anestezisine benzer yapıdaki propolis aroma esterlerinin aktivitesi. Klinik ve deneysel çalışmalar propolisin lokal analjezik etkisinin novokaine göre beş kat daha yüksek olduğunu göstermektedir.

İlaç "Propolis" şifa etkisiHeliant, "ekli olan talimat, granülasyon dokusunun olgunlaşmasını ve büyümesini ve yara yüzeyinin epitelleşmesini hızlandırma yeteneğiyle mümkün kılınmıştır.

Buna ek olarak, merhem "Propolis Heliant", flavonoidler ve kahve asit türevlerinin varlığı ile açıklanır bir anti-kanserojen ve immüno-modüle edici etkiye sahiptir.

Ajan "Propolis Heliant": yorumlar

Merhem çeşitli iltihapları ortadan kaldırır, eklem hastalıklarında yardımcı olur, selülit masajında ​​etkilidir, çürük ve kesiklere yardımcı olur, çatlakları giderir.

Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 2019

Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 2019

Related news

 • Büyük Kesme Şeker Örneğinde Çiçek Süslemeli Çocuk Yeleği Yapımı. 2 Yaş
 • Obamasceptics should be aware that it takes two to tango
 • FULAR OYASI YAPIMI
 • Erik Dalı Gevrektir Örgü Yelek Motifleri

 • Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 75

  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler


  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 12

  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 16

  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 76

  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 28

  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 38

  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 81

  Merhem Propolis Heliant Farmakolojik etki ve incelemeler 44