Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 2019

Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 2019
22.09.2019

Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 62

Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi.

Elde edilen istatistiksel verilere dayanarakGeçen yüzyılın 70-80'lerinde mastopatili kadınların en çok meme kanserinden etkilendiği ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, daha önce bir prekanser statüsüne sahipti. Şu anda bu hastalık hakkında birçok görüş var. Günümüzde bu hastalığın prevalansı önemli ölçüde artmıştır ve kadın nüfusun çoğunu bir öncü durumunda bulunan insanlarla ilişkilendirmek açık değildir. Bu nedenle şu anda mastopatiye prekanseröz bir hastalık olarak kabul edilmez ve onkolojik dönüşümün aşamalarından biri olarak kabul edilmez.

Yine de, dikkatsiz bırakılmamalıdırMalign bir tümörün gelişiminde hala önemli bir rol oynar. Yani, birçok kanser vakasının olduğu ülkelerde, mastopatinin yayılma derecesi de oldukça yüksektir. Tersine, daha az kanser insidansı olan ülkelerde, bu hastalık daha az yaygındır. Bu yüzden mastopatiyi gecikmeden tedavi etmeniz gerekiyor. Tedavisi ertelenen mastopati, geri dönüşümsüz sonuçlara yol açabilir. Her yıl Rusya'da 45.000'den fazla kadında böyle bir malign tümör tespit edilir. Aynı zamanda yıllık insidans oranı yaklaşık% 4 oranında artmaktadır.

Kanserin ortaya çıkması ve gelişmesi için risk faktörlerinin çoğunun mastopatinin nedenleri ile ilişkili olduğu da unutulmamalıdır. Aşağıdaki risk faktörleri grupları ayırt edilir:

Grup 1 - genetik faktörler. Kötü huylu bir tümörün riski, akrabaları benzer kanserli akraba olan kadınlarda daha yüksektir. Bazı durumlarda sözde aile biçimleri ortaya çıkar, bu gibi durumlarda ailede tüm kadınlar meme kanserinden muzdariptir. Ek olarak, tıbbi genetik çalışmaların sonuçlarına dayanarak, 70 yaşın- da, olguların% 70'inde, BRCA geninin taşıyıcıları olan kadınlarda malign neoplazmların oluştuğu bulunmuştur.

2 grup - üreme faktörleri. Bunlar: Zaten sonra 50 yıl içinde bir 11 yaşından önce ilk adet döneminin tarihini, hem de menopoz setleri, 30 yaş ve üzeri daha çok geç yaşta ilk doğumu, hayatı veya infertilite boyunca gebeliğin yokluğunu, emzirme kısa dönem (5 ay), ya da yokluğu ve düşük (spontan veya yapay).

Grup 3 - hormonal ve metabolik faktörler. Östrojen ve prolaktin gibi hormon üretiminin yanı sıra düşük düzeyde tiroid hormonları, düzensiz adet döngüsü, diyabet, aşırı kilo - tüm bunlar malign tümör riskini artırır.

4 grup - dış ortamın ve özgünlüğün etkisihayatın yolu. Kanser riski, iyonize edici radyasyon, çeşitli karsinojenler, alkol kötüye kullanımı, aşırı yağ ve hayvansal kaynaklı proteinler, sebze ve meyve eksikliği, bitkisel lif; kronik stres, depresyon ve uyku eksikliği gibi.

Yani, katkıda bulunan faktörleri karşılaştırırsakBu tür kanserin gelişimi ve mastopatinin nedenleri, o zaman bir çok tesadüfleri tanımlayabilirsiniz. Bu nedenle, hem iç hem de dış gövdeyi etkileyen tüm faktörlerin sadece bu kadın hastalığın ortaya çıkmasına yol açmayacağı, aynı zamanda kötü huylu bir göğüs tümörü oluşma riskini de önemli ölçüde arttıracağı söylenebilir. Bununla birlikte, bir prekanser, mastopati, tedavi, tanı ve önleme geciktirici olmak çok kötü sonuçlanabilir.

Bu durumda, bunun tedavisi ve önlenmesiHastalıklar karmaşık süreçler değildir, hatta evde de kullanılabilirler.Bu nedenle mastopatiyi lahana ile tedavi etmek mümkündür. Lahana muamelesi, bir mutfak çekiçinden bir boğaz sandığına bir lahana kesilmesinden oluşur. Faydalı ve yaygın, aynı zamanda otlar ile mastopatinin tedavisidir. Bu durumda, bazı bitkilerin infüzyonları dahili olarak alınır. Bu otlar - Ortilia lopsided ve Rhodiola soğuk, ve votka ile karıştırılmış ve izin verdiler, sonuçta oluşan infüzyon gerçekten hayat veren olacaktır. Bu hastalık, tedavi şekli, taburcu bir şekilde, tabanda, geleneksel tıptan daha hızlı tedavi edilir. Bununla birlikte, en iyi sonuçlar tıbbi, tıbbi ve bitkisel tedavileri birleştirerek elde edilebilir.

Yukarıdakilerin tümünü özetleyerek, şunları yapabilirsiniz:Mastopatinin tanımlanması ve teşhis edilmesi gerektiği sonucuna varmak için tedavi, meme kanseri oluşumunu önlemeyi amaçlayan koruyucu bir önlemdir.

Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 2019

Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 2019

Related news

 • Fırında Mis Gibi Koksun, Yemek Sonrası Çayla Masalara Buyursun Dedirten 12 Kek Tarifi
 • PI raporlaması nedir (kurallar ve belgeler)
 • Kalp Ağrısı 14.Bölüm Final Fragmanı izle
 • Dondurma Çubuklarından Minyatür Masa Sandalye Yapımı
 • Mangalda muz tarifi ile Etiketlenen Konular

 • Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 13

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi


  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 87

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 8

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 56

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 16

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 37

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 92

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 43

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 25

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 58

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 60

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 86

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 81

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 73

  Meme kanseri ve mastopati. Mastopatinin tedavisi 39