Meleklerin Aşkı11 2019

Meleklerin Aşkı11 2019
23.08.2019

Meleklerin Aşkı11 40

Tüm Haberler

Meleklerin Aşkı

11. Bölüm Fotoğrafları

Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Meleklerin Aşkı

 

 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

10. Bölüm: Mutlu son...
Necmettin’le Melike suçüstü yakalanmış, karakola getirilmiştir. Bu da yetmezmiş gibi olay, basına yansımış, Çekilmezler aile boyu ekranlara, gazetelere çıkmışlardır. Başları gerçekten büyük derttedir. Çünkü karıştıkları, çok büyük çaplı bir iş, büyük bir vurgundur. O yüzden şimdilik kurtulmaları imkansız gibidir. Necmettin, bunu anladığında kendisini, karısı için feda eder ve tüm suçu üstlenir. Melike özgür kalırken Necmettin, cezaevinin yolunu tutar.

Ekrem, Necmettin’in de yokluğunu fırsat bilip Yağmur’a daha fazla baskı yapmaya çalışır. Ama Yağmur da Melek de birbirlerine öylesine aşıklardır ki Ekrem’in yaptığı hiçbir şey onları rahatsız etmez. İki aşık çiftlikte, ahırda, evde, bahçede, yalnız kaldıkları her an aşk yaşamaktadırlar.

Çekilmezlerin evinde yine her türlü duygu aynı anda yaşanmaktadır. Rukiye, damadının cezaevinde olmasından gayet memnun; Melek’le Yağmur heyecanlı, Melike ise kocasından ayrı olduğu için çok üzgündür. Öyle üzgündür ki bu yüzden Teo’nun teklifini önce kabul etmez. Daha sonra ikna olduğundaysa her şeyin fitilini istemeden ateşlemiş olur. Çünkü Necmettin, Melike’nin Teo ile baş başa bir otelde olduğunu duyduğu an cezaevinden kaçar ve soluğu Melike’nin yanında alır. Ve yine kelepçelenip hapse yollanır.

Yıllar geçip de Necmettin, cezasını çekip evine döndüğünde gördüğü manzara karşısında şok olur. Çünkü Çekilmezlerin evi nihayet mutlu bir sona tanık olmuştur. Hem de musmutlu son.Meleklerin Aşkı11 2019

Meleklerin Aşkı11 2019

Related news

 • Sonbaharda kirazların doğru budaması
 • Dosya biçimi nasıl değiştirilir
 • Bursada bir derede daha toplu balık ölümü
 • Sebzeli Mini Kişler
 • Bisiklet nasıl temizlenir

 • Meleklerin Aşkı11 7

  Meleklerin Aşkı11


  Meleklerin Aşkı11 58

  Meleklerin Aşkı11 41

  Meleklerin Aşkı11 50

  Meleklerin Aşkı11 95

  Meleklerin Aşkı11 66

  Meleklerin Aşkı11 64

  Meleklerin Aşkı11 55

  Meleklerin Aşkı11 92

  Meleklerin Aşkı11 39

  Meleklerin Aşkı11 1