Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 2019

Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 2019
18.08.2019

Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 40

Megafon, abonelerine ne tür bir "Mobil Çeviri" hizmeti sunuyor?

Her insanın ona yakın insanları vardır. Ve zaman zaman yardıma ihtiyaçları var. Elbette, mümkün olduğunda insanlar birbirlerine yardım etmeye çalışırlar. Her ne kadar tüm talepler kolaylıkla karşılanamamaktadır. Ama müşterilerinin şirket "Megafon" sayesinde cebinde bir kuruş olmadan, arkadaş veya akraba para eklemek için nasıl endişe olamaz. Bunu yapmak için, onlar servisi "Mobil transferi" var.

Mobil aktarım Megafon

Megafon 5 yıldan uzun bir süredir müşterilerine sunmuştur.geri, ama bugün alaka kaybetmez. Onun sayesinde, paranızın bir kısmını başka bir MegaFon abonesinin hesabına aktarabilirsiniz. Bir terminal aramak ya da internete erişiminiz olması gerekmez. Tek ihtiyacınız olan bir cep telefonu ve hesapta biraz para. Ve servisin bağlanması gerekmez. Başka bir abonenin hesabına para almak için, * 133 * abonenin transfer miktarı * numarasını tuşlayın. Faydalanıcının hesabına bir mobil transfer geldiğinde, "Megafon" gönderen kişiye SMS kullanarak bunu bildirecektir.

Tabii ki, bu iki abonesi ile çok uygundur. Her bir transfer için, gönderenin hesabından az miktarda 5 ruble tahsil edilecektir. Ayrıca, "Mobil Çeviri" nin önceden bilmeniz gereken bazı özellikleri vardır. Başka bir MegaFon abonesi hesabına aktarılan miktar 10 ila 150 ruble arasında olabilir. Bu tür transferler günde 10'dan fazla olamaz ve 5 dakikada bir defadan daha sık olamaz. Ek olarak, transferden sonra, gönderenin hesabında en az 10 ruble kalmalıdır. Ve son şey: sadece ön ödemeli ödeme sistemi olan bireyler hizmeti kullanabilir.

Mobil aktarımFakat tüm bunlar ile kıyaslandığında önemsizdir.Bir kişinin isteğini günün herhangi bir saatinde ve herhangi bir yerde yerine getirme yeteneği. Böyle bir fırsata sahip olmak, birçok kişi, kısıtlamaları olan "Mobil transfer" servislerini çok çabuk unutur. Bunun için "Megafon" ve geliştirdi. Ancak, uzun süre endişeli aboneler için bir kısıtlama. Bu şekilde tekrar doldurmak için, sadece aynı hücresel şirketin müşterilerini hesaplayabilirsiniz. Ama bugün başka bir ağın telefonuna para transfer edebilirsiniz.

Bu durumda, bazı özellikler var.çeviri yaparken. Onun için, sabit bir miktar zaten tahsil edilir ve komisyon, operatöre bağlı olarak% 2,5 ila% 7.5 arasındadır. Ödeme miktarı zaten günde 15.000 ruble fazladan 1 ila 5000 ruble olabilir. Diğerleri de "Mobil çeviri" de uygulayabilirsiniz. "Megafon", arama kurallarını bile sınırlamaz. Bir basamak 7 veya 8 ile başlayabilir ve belki de bir önek olmadan bile olabilir.

Bu servis en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş ve bugünAboneler onunla bir hata bulmakta zorlanıyor. Bununla birlikte, bazen para transferi yaparken, alıcının yanlış sayısını belirtebilirsiniz. Bu durumda, birçok kişi bu paraya veda edebileceğinizi düşünüyor. Çünkü kontrol elinizde değil. Ancak, bu tamamen doğru değil. Bu ayın bitiminden önce pasaportlu ofiste yardım arıyorsanız, parayı hesabınıza geri aktarabilirsiniz.

Muhtemelen daha düşünceli bir hizmet bulmak zorbundan daha iyi. Ancak, her gün yüzlerce çalışan Megafon'un çalışmasını geliştiriyor. Yarın abonelerine sunacakları hizmetler tüm beklentileri aşabilir. Belki de yakında dünya çapında cep telefonlarına bir transfer göndermek mümkün olacak.

Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 2019

Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 2019

Related news

 • Türkiye hastalıkları ve tedavileri hakkında ne biliyorsunuz
 • Mantarlı Omlet
 • Lokanta Usulü Tas Kebabı Videosu
 • Cilt Soyulması Neden Olur Çözüm Önerileri
 • Fatih Terim

 • Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 87

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor


  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 38

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 12

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 51

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 70

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 14

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 28

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 75

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 77

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 60

  Megafon, abonelerine ne tür bir Mobil Çeviri hizmeti sunuyor 36