Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 2019

Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 2019

Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 53 03.03.2019, 15:33

"Master ve Margarita" (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası

Müzikal "Usta ve Margarita" Müzik SalonuPetersburg Eylül 2014'te dünyayı gösterdi. Bir buçuk bin seyirci, Mikhail Bulgakov tarafından aynı adı taşıyan romana dayanan bu büyük ölçekli mistik üretimi keşfetmeye geldi.

usta ve margarita tiyatrosu

Kitap hakkında

Mikhail Afanasyevich ünlüünü yazmaya başladı1928 yılında romanı, çok uzun bir süre bunun üzerinde çalıştı, birkaç kez yeniden yazdı ve ona önemli değişiklikler yaptı. Kitabın başlığı birçok kez değişti ve Master ve Margarita aynı anda romanda yer almadılar. 1930'da yazar yaratılışını yaktı, ancak ES Shilovskaya ile olan evliliği romanda çalışmaya döndükten sonra. Hayatının son günlerine kadar, Bulgakov büyük işini düzeltti. Romanın yayınlanması, ölümünden sonra Bulgakov'un kocası tarafından ele alındı.

Müzikalin yaratıcıları

Büyük bir ekip müzikal yaratmaya çalıştı"Usta ve Margarita": tiyatro "Music Hall" birlikte yapım şirketi «Makineleri Laboratuvarı» ile. yönetmeni ve "Music Hall" sanat yönetmeni - Projenin Müzik yönetmeni Fabio Mastrangelo oldu. Proje Yönetim - Sirakanyan S. ve T. Zhalnin. A. Tanonovym Tomaz O., S. Rubalskaya, Dolgov, A. Popkov, A. Mays: Müzik altı besteciler tarafından yazılmıştır. libretto yazarları ve altı - Ivan Afanasyev (aynı yapımcı), A. Pastushenko, M. Oshmiany, K. Hancock, MI - Sergei Bulgakov-Shilovsky (Mihail Bulgakov son eşi torunu ES Shilovskaya) 'dir Shevchuk. Koreograf - D. Pimonov. İllüzyonist - M. Kretov.

usta ve margarita müzik yorumları [

Kentauer tarafından yaratılan kostümler ve süslemeler -örneğin "Operadaki hayalet", "Miss Saigon", "Oliver" ... O Müzikal Komedi Ağustos Petersburg Tiyatrosu'nda bir başarıydı "Vampir Ball" üretiminde yaptığı çalışmalarla bilinen Rus halk olarak müzikal Macar versiyonlarının sanat yönetmeni 2014.

Zaten oyunu görme fırsatına sahip olanlar"Usta ve Margarita" (müzikal), prodüksiyonun yorumu tersini bırakıyor, ancak çoğunluğun genel izlenimi dikkat çekiciydi, birçoğu büyük zevkle bir kereden fazla bu mistik eylemin seyircisi olacak.

Müzikalin karakterleri

Woland, Master, Margarita, Yeshua, Gella,Azazello, Behemoth, Koroviev, Pilate, Evsiz, Frida, Berlioz, Kaifa, Levi Matvey, Likhodeev, Maigel - Müzik Salonu "Master ve Margarita" nın üretim karakterleri. Müzikal (St. Petersburg), ya da onun yaratıcıları, bir şekilde onları biraz değiştirdi ...

usta ve margarita müzik fotoğrafı

Wotan Şeytan, dünyayı dolaşıyorgünahkarlar için arama. Onun müzikalinde, kitap görüntüsünün aksine, kuyrukta çekilen uzun saçlar ve kostümlerin cephaneliğinde, Gotik tarzda çok özgün bir tane var. Kesinlikle olumsuz bir karakter olarak adlandırılamaz, vicdanı net olanlara zarar vermez, hak edenleri haklı olarak cezalandırır.

Master - bir tarihçi, yazar olmaya karar verdi. Parlak bir roman yarattı, ancak çoğu kez dahilerle olduğu gibi yetenekleri de takdir edilmedi.

Margarita - güzel bir kadın, bir sevgisi var, ama sevgili bir kocası değil, hayatı boş. Bir zamanlar Usta ile tanıştı ve ona aşık oldu. Kendini feda etmeye hazır gerçek aşkın sembolüdür.

usta ve margarita müzik salonu

Yeshua, dünyada hiçbir kötülük insanı olmadığına inanan bir filozoftur. Haç üzerinde masumca çarmıha gerildi. Yeshua tarafından İsa anlamına gelir.

Judea Procurator, korkaklığı nedeniyle, Yeshua'yı tüm hayatını tövbe eden infazla kınadı.

Woland'ın emrindeki iblisler. Kedi Suaygırı - iki ayak üzerinde yürür, bir adam gibi davranır ve konuşur. Gella bir vampir, çok güzel ama boynunda çirkin bir iz var. Bulgakovskaya Gella her zaman çıplak yürür, ancak müzikalin yaratıcıları ona bazı elbiseler verdi ve ayrıca Woland'a olan sevgisini verdi. Koroviev, geçmişte Woland'ın başarısız bir şakaya ceza olarak girmesini sağlayan bir şövalyedir. Azazello bir iblis katilidir.

Müzikalin arsa

müzikal usta ve margarita aktörleri

Müzikalin arsa, mümkün olduğunca kitaba yakın. Karakterlerin diyalogları ve monologlarının çoğu romanın tamamından alınmıştır.

Woland Moskova'ya varır vekara büyü profesörü. Kötü işler yapan insanları cezalandırır. Olaylar, yirminci yüzyılın 30'unda herkesin ne Tanrıya ne de Şeytanın var olduğuna inanmasıyla gerçekleşir. Woland tam tersini kanıtlıyor.

Usta Pilate ve Yeshua hakkında parlak bir roman yazdı, ancak çalışmaları eleştirildi ve yayınlamayı reddetti. Romanını yakar ve gönüllü olarak kendini bir çılgınlıkta bulur.

Woland geleneğe göre bir top düzenler.kraliyet kanı akan bir kraliçe - Margarita adında bir kadın olmalı. Ana karakter uygun bir aday olarak ortaya çıkıyor ve Azazello bu rolü yerine getirdiğini öne sürüyor ve bu mesajın karşılığında arzusunu yerine getireceğine işaret ediyor. Margarita, Üstadın tekrar birlikte olacağı ümidiyle topun hostesliğini kabul eder.

Oyunun finalinde Woland, Ebedi ve Margarita'yı sonsuz dinlenmeye vermek için unutulmaz bir hale getirir.

"Master ve Margarita" (müzikal) seyirci yorumlarıKarakterlerin adresi çeşitli alındı. Enthusiasm çok şey söylenir, ama hayal kırıklığına uğramış küçük bir yüzdendir - bunlar kitap okuduktan sonra karakterlerinin müzikte ne gösterildiklerinin tam olarak olmadığını hayal edenlerdir. Bunun için oyunun yaratıcıları, prömiyerin öncesinde, izleyiciye, üretimin doğru bir şekilde algılanması için kitaptan soyutlamalarını tavsiye ettikleri bir cevap verdi.

aktörler

"Usta ve Margarita" müzikalinde oyuncular 3 turda oynuyorlardı. Bunların arasında zaten ünlü olan ve izleyiciye çok aşina olan sanatçılar var.

Ivan Ozhogin (Woland) - En iyi oyunculardan birimüzik türü, çarpıcı sesin ve güzelliğin sahibi, Altın Sofit'in ödülü, tiyatronun müzikal kalbi ve Golden von Vampir'lerin müzikalinde Kont von Krolock rolü için Altın Maske. "Operadaki Hayalet", "Jekyll ve Hyde", "Paul Negri", "Nord-Ost", "Kediler" müzikallerindeki lider rollerin yöneticisi ...

usta ve margarita müzikal spb

Şimdi eserlerinin listesi "Master ve Margarita" (müzikal) projesine eklendi. Bu makalede, Woland gibi Ivan Ozhogin'in fotoğrafı.

Rostislav Kolpakov (Woland) - ün kazandıMüzikal "Vampirlerin Topu" sayesinde. Anton Avdeev (Master / Yeshua) - "Chaplin", "Aladdin", "The Vampire Ball" müzikallerinin solisti. Victoria Zhukova (Margarita) - daha önce tiyatro "Rock Opera" bir solisti oldu. Natalia Martynova (Margarita) bir tiyatro ve sinema oyuncusu. Vyacheslav Shtyps (Pilate) - Müzikal "Aladdin" müzikalinde St. Petersburg Müzikal Komedi Tiyatrosu'nun solisti. Elena Romanova (Frida) - topluluğun oyuncusu ve müzikalin “Vampirlerin Topları” nda Sarah rolünün oyuncusu. Maria Lagatskaya-Zimina (Gella) - müzikal "Chaplin" in solisti.

Bu harika bir şey sayesinde"Usta ve Margarita" (müzikal) projesinde yer alan grup, prodüksiyonda yer alan aktörler hakkında izleyicilerin yorumları, en olumlu. Çoğu izleyici, Woland rolünü oynayan Ivan Ozhogin için özel hayranlıklarını dile getiriyor. Onların düşüncesine göre sanatçı, kahramanı sahneye oturtmayı mükemmel bir şekilde yönetir.

Müzikalin galası

Müzikal "Master ve Margarita" nın galası düzenlendi18 Eylül Konuklar küçük siyah elbiseler giymiş kızlar tarafından karşılandı ve ellerinde kara kediler tuttu. Tiyatronun girişinde kırmızı halı döşendi. Bir tiyatro için tiyatroya gelen herkes, Kota Behemoth'ta yeniden canlanabilir ve bu şekilde fotoğraflanabilir. Romanda unutulmaz yerlerin isimleri ile salonda koltuk bölümleri ile ilginç bir fikir: "Çeşitlilik", "Griboyedov restoran" ...

Üretim özellikleri

prömiyeri müzik ustası ve margarita

"Master ve Margarita" (müzikal, St. Petersburg) bir dizi vardırbenzersiz özellikler. Bu interaktif bir performans - eylem sırasında, seyirci onun katılımcıları olur. Tasarımdaki süslemelere ek olarak, 3D görüntülü video içeriği de kullanılmakta olup, stereoskopik gözlük kullanılmadan yapılmasını mümkün kılan en son teknoloji kullanılarak oluşturulmuştur. Müzikalde özel efektler ve Copperfield hileleri var. Oyun sırasında, fotoğraf ve video çekime izin verilir ve alkış yasaktır. "Üstat ve Margarita" (müzikal) incelemeleri ile ilgili en çok beğeni alan seyirci, seyirci ile sanatçıların bu kadar yakın etkileşimden memnun.

Master ve Margarita Anıtı

Müzikalin galasının arifesindebasın toplantısında, heykeltıraş Grigory Pototsky'nin Usta ve Margarita'sının bir anıtı doğrudan tiyatro sahnesinde açılmıştı. Gelecekte Rus Müzesi'ne taşınması planlanıyor. Grigory Pototsky, kahramanları St Andrew's Cross biçiminde tasvir etti.

Bilet fiyatı ve oraya nasıl gidilir?

Performans "Master ve Margarita" Tiyatro Müzik Salonublokları gösterir, ayda ortalama 7-10 gün. Eylem, müdahale ile 2 saat 30 dakika sürer. 500 ila 5000 ruble arasında bilet maliyeti. Tiyatroda, bir program satın alabilirsin, aryalar, T-shirt stüdyo kaydı olan CD'ler.

Tiyatro adresi: Alexandrovsky Park, 4. En yakın metro istasyonu Gorkovskaya'dır. Yakınlarda tiyatro "Baltık Evi", tiyatro "Skazkin Evi", Leningrad Hayvanat Bahçesi bulunmaktadır. Yakın ünlü "Peter ve Paul Fortress" dir.

Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 2019

Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 2019

Related news

 • Ebruli Bebek Yelek Modelleri
 • Dmitri Ivanovich Mendeleevin kısa bir biyografisi
 • Arpa Şehriyeli Salata Nasıl Yapılır Resimli Tarifi Videosu
 • Pencerelerde Isı İzolasyonu Nasıl Sağlanmalı
 • Kevin Hart

 • Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 2

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası


  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 17

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 13

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 69

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 79

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 64

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 11

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 6

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 29

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 58

  Master ve Margarita (müzikal): yorumlar, bilet fiyatları. Müzikalin galası 22