Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşamMarz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam

27.05.2019

Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 16

Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam

Amerikalı aktris Mary Marg Helgenberger16 Kasım 1958'de bir çalışanın ailesi ve bir hemşire olarak doğdu. Çocukluktan beri, kız müzikal yeteneklerini geliştirdi, bunlar daha sonra geliştirildi - okuldaki pirinç bandında. Okuldan sonra Margin Helgenberger kendini dramatik sanata adamaya ve oyunculuk derslerine girmeye karar verdi.

margin helgenberger

formasyon

Çalışmalarını bitirdikten sonra, kız kariyerini ciddi bir şekilde takip etmeye karar verdi: New York'a taşındı, aktörlerin seçimi için tüm olası ajanslara kayıtlı, sürekli bir oyuncu oldu.

Genç aktris ilk televizyonda gerçekleşti1981'de "Hope Ryan" adlı dizide küçük bir rol aldığı zaman. Daha sonra Margin Helgenberger, Sidney Pollack'in "Tootsie" adlı filminde rol aldı. Burada ana karakterler Dustin Hoffman, Teri Garr ve Jessica Lange idi.

Ardından bir dizi televizyon çalışması izledi.aktris. O, "Crypt Masalları", "Killer'in Gözleri", "Fallen Angels", "Otuz" gibi dizilerin yaratılmasına katıldı. Sonunda, yetenekli sanatçı fark edildi ve oldukça ilginç ve iyi ücretli roller sunmaya başladı. Bu karakterlerden biri de, "Çin Plajı" dizisinden "Kolovski", Putana idi. Rol, sanatçıya Emmy Ödülü getirdi.

margin helgenberger filmleri

Aktrisin kariyeri yükseldi, hemen oynadı"Aslanlar ile Çatışma", "Ortaklar", "Kovboylar çok kabul edilir" gibi birkaç film. 1995 yılında Helgenberger Michael Bay "Bad Guys" tarafından yönetilen filmde bir rol teklif etti. Karakteri, dedektif Ellison Sinclair, Will Smith ve Martin Lawrence ile yan yana çalıştı. Star cast her zaman yeni başlayanlar için harekete geçirici bir faktör olur. Ayrıca, deneyimsiz meslektaşlarına yardımcı olmak için kıdemli katılımcıların isteklerine dayanarak performans ortamında yazılı destek yazılmamış bir yasa vardır. Böyle dostane ilişkiler her zaman ortak bir amaç için yararlıdır.

Daha sonra Marz Helgenberger, katılımı olan filmlerDüzenli olarak çekildi, "Gözetleme kullanımı" ve "Tutuşturmak kolay", "İntihar", "Bulmaca", "Sevgili Amerikalılarım" gibi filmlerde rol aldı. Resimleri "Laughing Man Örneği" ve "Ölümcül Bağları" oluştururken sette özellikle seçkin oyuncu. Bu yaratıcı enerjiyi, tüm yaratıcı grubun arkasında olduğunu gösteren çalışmalarda gösterdi.

Aktrisin bir sonraki atılımı "İdeal Şehir, Mükemmel Cinayet" filmiydi. Ardından Stephen Soderbergh'ın yönettiği "Erin Brokovich" adlı dramada Donna Jensen'ı canlandırdı.

psikoloji

2004 yılında Margin Helgenberger çıktıPaul Weitz tarafından yönetilen komedi filmi Dennis Quaid, Scarlett Johansson, Tofer Grace. Tipik bir aile tarihi, izleyiciyi baştan son kareye kadar askıda tuttu. Genelde bir ailede daha fazla çocuğun, onlarla baş etmenin daha zor olduğu kabul edilir. Ancak, çocukların ebeveynlerine huzur bulmak için yardım etmeleri gerekiyor. "Cool Company" filminin peripetiası bu yönde gelişiyor. Olay o kadar sürüklenir ki, seyirciler kahramanlara gönülsüzce katılmaya başlarlar.

Mary Morg Helgenberger

Kariyer büyüme dönemi

2007'de aktris bir suç arsasında rol aldı"Sen kimsin Bay Brooks?" Bruce Evans'ın yapımında. Uzun zamandan bu yana çok sayıda Hollywood yıldızı görüldü - Kevin Costner ve Demi Moore, William Hurt ve Dane Cook. Kahramanı Earl Brooks, şirketin ruhu, bir yandan neşeli ve sosyal bir kişi ve öte yandan bir seri katil. Bazen böylesine bölünmüş bir kişilik, zor bir çocukluğa ya da huzursuzluğa bağlıdır. Fakat Bay Brooks çok müreffeh bir adamdır, bu nedenle sebebi ruhsallığında aranmalıdır.

Ertesi yıl, Margin Helgenberger "Kolomb Günü" adlı bir gerilim filminde rol aldı. Alice rolünde, karşı konulmazdı.

En başarılı film projelerinden biri olanaktris katıldı, Amerikan asi direktörü Felix Alkala "yeraltı gelen ateş" adı altında oldu. Marz Helgenberger filmdeki ana rolü oynadı. Ortağı Steven Seagal'dı.

helgenberger'in yeraltı dünyasının marjından ateş

Filmografi

Kariyeri boyunca oyuncu, yirmiden fazla film ve televizyon dizisinde rol aldı. Aşağıda katılımı ile filmlerin yaklaşık bir listesi:

 • "Kolomb Günü" (2008), Alice'in karakteri.
 • "Sen kimsin Bay Brooks?" (2007), Emma'nın rolü.
 • "Serin şirket" (2004), Anne'nin karakteri.
 • "Erin Brokovich" (2000), Donna Jensen rolü.
 • "Yeraltı Dünyasından Ateş" (1997), Sarah Kellogg.
 • "Kötü Adamlar" (1995), Ellison Sinclair'in rolü.
 • “Kovboylar öyle çekildi” (1994), Margaret karakteri.
 • "Gece yarısından sonra" (1989), Alex'in rolü.
 • “Always” (1989), Rachel'ın karakteri.

Kişisel hayat

Özel yaşamında Margin Helgenberger yoktuizinler. Sadece aktrisin 1989 yılında aktör Alan Rosenberg ile evliliğini yaptığı bilinmektedir. Bir buçuk yıl sonra, çiftin oğlu Hugh Howard doğdu. Çift oldukça mutlu yaşıyor ve başka bir çocuğa sahip olmayı planlıyor, ama zaten bir koruyucu çocuk. Bu pratik oyunculuk ortamında kabul edilir, film yıldızları çocukları kendi ailelerinden isteyerek kabul ederler.

Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşamMarz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam

Related news

 • FLAMİNGO DESENLİ İNCE UZUN LİF YAPIMI
 • Çok İzlenen Videolar
 • Yücel Elmas
 • İş sözleşmesinin feshi ciddi bir konudur
 • Fırında Mücver Tarifi – videolu tarifler – Yemek Tarifleri

 • Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 62

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam


  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 91

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 65

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 71

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 59

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 87

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 80

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 67

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 34

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 81

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 95

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 64

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 20

  Marz Helgenberger: kariyer, filmografi, kişisel yaşam 94