Mark Margolis ünlü bir aktördür 2019

Mark Margolis ünlü bir aktördür 2019
20.08.2019

Mark Margolis ünlü bir aktördür 24

Mark Margolis ünlü bir aktördür

Mark Margolis ünlü bir Amerikan aktörüdür. 26 Kasım 1939'da doğdu. Philadelphia'daki Temple Üniversitesi'nde okudu. Sonra New York'ta. Çalışmalarına oyunculuk stüdyosunda devam etti.

Popülerliği ne getirdi?

Marc Margolis ün kazandıfilm "Scarface". Bu film, memleketlerinden ayrılmak zorunda kalan iki Kübalı. Adli sicil, yaşama yerleşmesini engellemektedir. Yine suç yolunu alırlar. uyuşturucu satıcısıyla aşinalık yurtdışında kaderlerini karar verdi. Film, film eleştirmenleri tarafından hemen kabul edilmiyor.

mark margolisAma izleyiciden onay alır. Daha sonra Mark Margolis'in tekrar popüler hale geldiği şu resimler geldi: "Bir Rüya için", "Çeşme". Sinemada bir aktörün kariyeri 1952'de başlıyor. Filmdeki ilk popüler görüntülerden sonra sanatçıya özel olarak rol yazıyor.

"Çeşme"

Yönetmen'in daha önce çalıştığı tüm aktörlerin resminde görmek istemesi nedeniyle filmdeki "Çeşme" filminden Peder Avila'nın imgesi filme çekildi.

margolis filmleri işaretleMark Margolis, fotoğrafı yukarıda sunulanaralarındaydı. Zaten ünlü yönetmen Darren Aranofsky ile çalıştı. Film felsefi, çok tartışmaya ve ihmallere neden oldu. Görüntüleyenlerin yüzde 50'si, resmin neyle ilgili olduğunu anlamadıklarını gördü. Seyirci, filmde tekrar izlerken yeni sorunların ortaya çıkacağına inanıyor. Bu filmin felsefî bir arka plan ile bütün özüdür.

filmler

Mark Margolis herhangi birinden reddetmezyönetmenin önerisi. Televizyon dizilerinde rol aldı ve epizodik roller üstlendi. Onun oyunculuk hesabında, televizyon dizisi "Kanun ve düzen", "Cezaevi OZ", "Ölü Do Lie" ve diğerleri. Aktörün filmografisi geniş. Birçok sinematografi konusu buna tabidir. Bu bir suç draması ve melodram, bir komedi ve fantastik bir gerilim filmi, savaş hakkında film. Film odasında Margolis'in arkadaşları saygıdeğer ve yıldızlı Hollywood aktörleri: Hugh Jackman, Stephen McHatti, Al Pacino.

mark margolis fotoğrafıYönetmen ve operatörlerin yetenekli eylemleri olmadanNe aktör ne de Mark Margolis üyesi olarak yer alır. Seçtiği filmler, çoğunlukla yönetmenin ismine bağlı olarak çekim yapmaya davet ediyor. Oyuncu, toplam 148 resim sergisi ile çalışır. Şimdi hareket etmeye devam ediyor. Margolis'in en iyi filmleri arasında şunlar yer alıyor: "Colombo. Colombo panik açıyor, "" Nehirlerin kuzeye aktığı yerde, "" Ace Ventura. Evcil hayvanı arayın. 2015-2016'da aktör, "The Negative Child", "12 Monkeys", "My Big Greek Wedding 2" filmlerinde yeni rollere imza attı.

Sinemanın tüm türleri, üzerinde bir konuşma vardı,Marc Margolis zekice hakim oldu. Onun biyografisi, korku, fantezi ve mistisizm üzerine verimli bir çalışma dönemi içerir. 1998'den 2005'e kadar olan süreyi hatırlamak için yeterliydi, burada "Pi" filmleri ve "Nedenin Gizemi" dizisinden iki resim yayınlandı. "Pi" tablosu çeşitli türleri birleştirir. Ve bu, farklı bir projede, oyun için maksimum reenkarnasyon ve karşılık gelen ruh halini gerektirir. Drama, gerilim ve fantezi, son zamanlarda oldukça yaygın hale gelen en karmaşık sinematografik egzersizlerdir. Bir matematikçi borsadaki hisse senedi fiyatlarındaki değişikliklerin rakamlarından kodları aramaya ve denemeye çalışmaktadır.

Bu görüntü çeşitliliği Margolis'eişten belli bir zevk. Oyuncu kariyerine çok geç başladı. Ama yine de, her genç sanatçı başarılı olamayacak kadar çok şey yaptı. Profesyonel olarak, görevi gerçekleştirmek için aynı arzuyla, Margolis elde edilen rollerin uygulanmasına yaklaşır.

"Nuh"

Filmde "Nuh" tanınmış bir İncil hikayesi koydu. Fakat yönetmen, çocukluğundan beri herkesin bildiği hikâyeye yaklaşımını arıyor. Onun kahramanı bir kahin ve bir falcıdır. Olağanüstü kişiliklerle her zaman olduğu gibi, her yerde ve herhangi biriyle karşılıklı anlayışı yoktur. Ama en kötüsü, onu aile içinde anlamadıklarıdır. Ve Nuh bir dışsal olarak adlandırılan birine dönüşür. Ne yapmalı, senaryo yazarı ve yönetmen-yönetmen kendi yollarıyla empati ve karşılıklı anlayış probleminin kapsamına yaklaştı.

aile

Aktörün ailesi, onlar için ne kadar önemli olduğunu anlıyorbaba ve koca sevdikleri şeyi yapmak için. Jacqueline'in karısı Mark Margolis'ten bir çocuğu doğurdu. Karşılıklı anlayış ailede hüküm sürmektedir. Bu, çalışmasının değerli olduğu, yapabildikleri kadar desteklendiği sanatçının güvenilir arka yüzüdür.

Sonuç

Oyuncu Mark Margolis'in bütün eserleri doluduyu ve mümkün olduğunca gerçeğe yakın. Yaşamın bu gerçeği için filmde görünmesini öneren yöneticiler tarafından çok takdir edilmektedir. Margolis'in ücretleri düşük, ama oynadığı roller çok fazla.

mark margoli biyografisiBu nedenle, aktörün ailesinin herhangi bir maddi sıkıntısı yoktur.deneyimler. Amerikalıların alabileceği tüm aile yardımları, ailesi de sever. Fakat Margolis için, refah hiç bir zaman önemli değildi. Sadece bir erkeğin bir aileyi desteklemesi gerektiğini çok iyi biliyor. Ve eğer en sevdiği işi ona zevk vermediyse ve para getirmediyse, etkinlik hattına katılacak veya değişecektir.

Mark Margolis ünlü bir aktördür 2019

Mark Margolis ünlü bir aktördür 2019

Related news

 • Sosyal medya, bahçıvan’ Melania Trump’ı tiye aldı
 • Tel kesit ve güç birbirine nasıl bağlı
 • Zencefilli, narlı formüllerle gribe meydan okuyun
 • Makarna Sosu Tarifi
 • Karpuz Kek Tarifi

 • Mark Margolis ünlü bir aktördür 13

  Mark Margolis ünlü bir aktördür


  Mark Margolis ünlü bir aktördür 62

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 14

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 45

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 98

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 40

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 86

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 44

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 52

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 71

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 59

  Mark Margolis ünlü bir aktördür 62