Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri 2019

Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri 2019 Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Joker'i

Mark Hamill ünlü bir Amerikalı aktördür.Orijinal Star Wars üçlemesinden gelen Luke Skywalker olarak ünlenen yapımcı ve yönetmen. Kariyerinde bu rolden sonra, çok ilginç ve yüksek profilli çalışmalar vardı. Bugüne kadar Mark Hamill'in dahil olduğu üç yüzden fazla proje var. Joker, çizgi filmdeki DC çizgi romanındaki en ünlü karakterlerden biri, bu özel aktörün sesinden bahsediyor.

Kısa biyografi

Mark Hamill Kaliforniya eyaleti Oakland'da 25 Eylül 1951'de doğdu. Erken çocukluğundan beri, Mark, spot ışığa katılmaya çok düşkündü.mark hamill joker

Sinematografi ile erken tanıştıyaşlı, babası bir askerdi ve aile Japonya'daki askeri birimde yaşadığında, günlük sinematografik bantlar gösterildi. Tiyatro da genç Mark'ı çekti. Daha sonra, çocukların hobileri sinemada ve sahnede hırs ve amaca yönelik kariyer oluşturma haline dönüştü. Yetenekli genç adam hızlı bir şekilde tanıma kazanmayı başardı.

Tiyatro ve sinemayı erken bile bilmeliFilmlerden birinde rol almak için seçmelere katıldı, ancak yine de almadı. Mezun olduktan sonra, gelecekteki aktör tiyatro kolejine girer. Kısa bir süre sonra "Bill Cosby Show" TV projesine katılmaya davet edildi.

Erken meslek

Mark kariyerine sinema ile başladıtelevizyon dizilerindeki roller. 1977'de Hamill'in şu an efsanevi destan "Yıldız Savaşları" George Lucas'ın ana rollerinden birini aldığı zaman ona gerçek bir başarı geldi. Aktör, genç Jedi Luke Skywalker rolünü oynadı.marc hamill joker voiceover

İlk filmin baş döndürücü başarısı olduBir aktör olarak kariyerinde belirleyici. Roller birer birer dökülmeye başladı. Bununla birlikte, bu makale çerçevesinde, kariyerinin daha az bilinen bir kısmına vurgu yapılacaktır. Makale, Mark Hamill'in DC çizgi romanlarındaki çizgi filmlerde Joker'i nasıl seslendirdiğini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Aşağıda, dublajlı animasyonlu bantların aktörü olarak faaliyetleri daha detaylı olarak ele alınacaktır.

Mark Hamill. Joker. Ses oyunculuk

Mark ilk kez en çok seslerini duyurmaya başladı.1992 yılında dünyadaki bilinen animasyonlu kötüler animasyonlu dizi "Batman". Joker'in sesi olmadan önce, aktör çoktan animasyonlu karakterlere dair zengin bir deneyime sahipti. O sürekli olarak bu tür (1984) "Nausicaä Rüzgar Vadisi" gibi Japon anime çizgi film seslendirme yer almıştır (1986) "Kale gökyüzünde", "Guyver" (1991) ve diğerleri.Mark Hamill şakacı seslendirir

Batman Mark Hamill (Joker) ile ilgili animasyon dizisinden sonraBu karakteri, göründüğü hemen hemen tüm gruplarda seslendirmeye başladı. Birçok yönden yetenekli seslendirme sayesinde bu karakter çok popüler ve karizmatik oldu. O, olumsuz bir kahraman olduğu gerçeğine rağmen milyonlarca hayranı kazanabildi. Joker Mark Hamill'in sesi, en duygusal ve etkileyici olanı, aynı zamanda hoş olmayan ve itici bir biçimde kasten yapar. Böylece karakterin sesi karakteri ve eylemleri ile daha uyumludur.

Mark Hamill. Filmler. joker

Aşağıda, Mark Hamill'in animasyon filmlerinde Joker'in sesi olarak en çarpıcı görünümlerinin listesi yer almaktadır:

 • TV dizisi "Batman" (1992-1995).
 • Karikatür "Batman: Fantezi Maske" (1993).
 • Animasyonlu dizi "Süpermen" (1996-2000).
 • Animasyonlu dizi "Batman'in Yeni Maceraları" (1997-1999).
 • Animasyonlu dizi "Geleceğin Batman" (1999-2001).
 • Tam uzunlukta çizgi film "Geleceğin Batman'i: Joker'in Dönüşü" (2000).
 • Animasyonlu dizi "Adalet Ligi" (2001-2004).
 • Animasyonlu dizi "Batman" (2004-2008).
 • Lego çizgi film "Batman: Yeni Times" (2005).
 • Animasyonlu dizi "Batman: Cesaret ve Cesaret" (2008-2011).
 • Tam uzunlukta çizgi film "Batman: Murderous Joke" (2016).

Bu, Mark Hamill'in dahil olduğu tüm animasyon filmlerinin sadece bir kısmı. Joker, bu aktörün seslendiricilerinin birçoğu ve aktörün kendisi ile birlikte bu çok-taraftarın hayranlarıyla bir araya geldi.ses joker Mark Hamill

Çizgi romanlarda yeni olan insanlar,Mark Hamill'in adı başka derneklere neden oluyor. Bu şaşırtıcı değil çünkü oyuncu yarım asırdan fazla bir süredir çalışıyor. Çok sayıda film, dizi, çizgi film, tiyatro yapımları ve TV şovları var. Bu liste hemen hemen hiç, hatta seçkin oyuncuları kıskandırabilir. Ama bu sadece bir aktörün aktivitesidir ve Mark genellikle yapımcı, yönetmen olarak hareket eder ve çizgi romanların yaratılmasında da yer alır.

Mark Hamill'in dünya film endüstrisine katkısı

Mark Hamill - Joker, Luke Skywalker, DannyCarlisle, Jesse James ve burada birçok aktör ve karakter, burada bu aktörün adı film meraklıları ile ilişkilendirir. Yaratıcı üretkenliği o kadar büyük ki, oyunculuk kariyeri boyunca film ve tiyatrodaki rolleri, animasyonlu filmlerin sesini canlandırma, yapım ve yönetme gibi üç yüzden fazla projede yer aldı.marc hemlill joker filmleri

Dahi bir adam her şeyde bir dahidir! Mark Hamill hakkında güvenle söyleyebilirsin, çünkü oyuncunun dehası tekrar tekrar gösterildi. Hiç şaşılacak bir şey yok ki, bu projeye veya projesine zaten onun başarısının neredeyse yüzde yüz garantisi olan en iyi Hollywood aktörü.

Sonuç

Birçok yönden, Mark Hamill sayesinde, dünya gördüorijinal üçlemesi "Star Wars" gibi başyapıtlar, çizgi roman DC'de çok sayıda çizgi film. Seyirciye Mark Hamill'i veren tüm karakterlerin basit bir listesi. Joker, en karizmatik ve büyüleyici karakterlerden biridir. Tabii ki, tek aktör, kahraman dile icat ve onun çok farklı insanlar geliştirdi, ama ona ses verdi, ve bu karakterin genel imajına şekillenmesinde çok önemli bir unsurdur.

Warner çarpanlarının aktif çalışması göz önüne alındığındaÇizgi roman evreninin çizgi romanını yaratmaya çalışan Bros., ve hızlı bir şekilde genişleyen, hayranların favori kötü adamlarını bir kereden fazla göreceklerini ve dolayısıyla Mark Hamill'in sesini duyacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri 2019

Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri 2019

Related news

 • Onomatopoeic sözler - ayırt etme ve konuşmanın hangi bölümlerini içerecek
 • Portekizin şu andaki başkanı: biyografi ve fotoğraflar
 • 1 Ayda 20 cm Saç Uzatma Yöntemleri
 • Bilgisayarda sıkıldıysam ne olurum İnternet size yardım etsin
 • Geceler Videoları Sayfa 2

 • Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri


  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri

  Mark Hamill - Animasyonlu DC Evrenin Jokeri