Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 2019

Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 2019

Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 39 18.02.2019, 05:09

Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi

Mantarlar vücut için çok faydalıdır ve onlardan çorbaherşeyi seviyorum. Bugün, bu incelikten zevk almak için, mantar sezonu için beklemek zorunda değilsiniz, champignons her süpermarkette satılıyor - hem donmuş hem de taze. Lezzetli ilk kurslar için birkaç tarifinizi dikkatinize sunuyoruz.

Şampanya içeren mantar kreması çorbasımantar ile mantar mantar çorbası

Şapkalı faydalı ürünler yıkanmalıdır.ve tabaklara kesilir. Balta tereyağı ısıtın, mantarları yumuşak olana kadar yumuşak bir şekilde getirin. Bir başka tavada, unu yağda, güzel bir altın rengi olana kadar kızartın. Üç bardak su ilave edin, iyice karıştırın - sıvıda topaklar olmamalıdır. Karışımı 15-20 dakika pişirin ve ürünü wok'tan ekleyin. Lezzetli mantar çorbası bir blender bütün karışım içinde öğütüldükten sonra gerçekleşir. Sonra, küçük bir tencereye dökün krema, baharat, iyi ısı yarım fincan ekleyin, ancak bir taşım kaynatın yoktur. İlk yemek sıcak sunulmalıdır.

Mantar çorbasını patateslerle pişirme reçetesilezzetli mantar çorbası

Yumrular temizlenip doğranır. Bir tencereye koyun ve hazır oluncaya kadar tuzlu suda kaynatın, suyu (başka bir kaba koyun) boşaltın ve sebzeler pürüzsüz bir halde pişirilir. Soğanı kabuklarından soyup, rasgele kesip yağda kızartın. Mantarlar yıkanır ve kesilir, soğan, tuz ve biber ilave edilir. Hazırlık durumuna getirin, bir blender ile yuvarlayın. Nihai karışım patateslerle karıştırılır ve iki buçuk bardak yağlı krema döküldü. Baharatları tadına ekleyin ve bir kez daha bir blender kullanın. Sonra karışımı ateşin üzerine koyun ve iyice ıslatın, ancak kaynatmayın (kremler curdle). Servis yaparken, süsleme için birkaç kızarmış şampanya topu koyabilirsiniz. Mantar çorbası-patates püresi, şampanya ile yapılır.

Birinci yemeği domatesle pişirmenin reçetesimantar çorbası pişirme reçetesiKalın bir tencerede biraz yağ ısıtın,yıkanmış ve doğranmış mantar, kıyılmış sarımsak ve havuç ile soğan ekleyin. Küçük bir ateşte 5-7 dakika kızartın. Sonra rendelenmiş domates ekleyin (domates sosu ile) kaynatın, soyulmuş patatesleri küplerle ekleyin. Yaklaşık 5 dakika sonra, bir litre su dökün ve baharatlarla hazır oluncaya kadar pişirin. Sonra bir blender ile fırlatın ve croutons veya taze pişmiş ekmek dilimleri ile mantar çorbası-püre patates servis yapın.

Lezzetli bir ilk ders için reçetemantar kremalı mantar çorbası

Mantarların poliogramı yıkanmalı vekıyma makinesini doğrayın. Tereyağı ile önceden ısıtılmış bir tencerede, hazırlanmış karışımı koyun ve ayrıca soyulmuş havuç ve soğan ekleyin. Karışımı 45-50 dakika boyunca kapağın altına sürünüz, daha sonra 250 gram suya dökünüz ve kaynamayana kadar bekleyiniz. Ayrı bir tencerede, iki kaşık yağını ısıtın, birçok un ununu dökün. Karışım altınlaşır dönmez, bir bardak sebze suyu dökün (aynı miktarda su kullanabilirsiniz) ve bir litre süt kaynatın. Mantar karışımından sebze almak ve ezilmiş orman hediyeleri süt sıvısına girmek için. Sonra her şeyi karıştırın, birkaç yumurta ve tereyağı karıştırın. Hepsi bu, mantarlı mantar çorbası-püre hazırdır.

Sonuç

Yukarıdaki tariflerde kolayca ekleyebilir veDiğer sebzeler, örneğin karnabahar veya kabak. Ayrıca önceden kaynatmak için daha iyidir ve daha sonra tüm malzemelerle birlikte yenilirler. Kokulu otlar eklediğinizde, çorba daha baharatlı olacak. Korkma, deneme ve yaratma.

Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 2019

Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 2019

Related news

 • Lor Peyniri Nasıl Yapılır
 • Kahve Renkli Cepken Yeleği Yapılışı
 • Denizlide kolunu makineye kaptıran işçi hayatını kaybetti
 • Domatesli Biberli Pide Tarifi Videosu
 • Emekli için çalışmak veya bilginizi ve tecrübelerinizi nasıl uygulayabilirsiniz

 • Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 25

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi


  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 26

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 63

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 77

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 49

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 82

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 57

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 43

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 66

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 37

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 57

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 100

  Mantarlı mantar çorbası püresi - tüm aile için yıl boyunca tedavi 27