Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 2019

Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 2019
21.08.2019

Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 92

"Maincrafter" da demir blok nasıl yapılır - talimatı

"Maincraft" dünyasında çok çeşitliNesnelerin yapımı ve üretimi için hem de nesnelerin basit bir şekilde süslenmesi için, istenen renkte ve çevrede renklendirmek için kullanılan malzemeler. Meincraft'daki glandüler blok olan bu maddedir.

Gerekenler ne

"Maynkraft" da oynayan oyuncular anlar,bloklar ve eşyalar oluşturmak için gerekli hammaddelere ihtiyaç vardır. Ayrıca: "Meincraft'ta demir blok nasıl yapılır?" İşi yapabilmek için mümkün olduğunca başlangıçtaki kaynakların çoğunu çıkarmamız gerekecek. Yani demir cevheri.

maynkraft'da demir blok nasıl yapılır

Bunu elde etmek için minimum oluşturmanız gerekirtaş çekme, çünkü bu işlem için ahşap uygun değildir. Demir cevheri en çok 16 metre (blok) derinlikte araştırılacaktır. Böylece suyla su basılmayacaksınız ve lavların içine düşmeyeceksiniz. Herhangi bir mağarayla tanışırsan şanslısın. İçlerinde sıklıkla demir tortuları bulmak mümkündür.

Meincraft'ta bir demir blok yapmadan önce, yukarıdaki taşları kullanarak, taş kazma ve meşalelerle doldurun ve mümkün olduğunca fazla cevher çıkarmaya gidin.

oluşturma

Meincraft'daki tüm tariflerin nasıl yapılacağıDemir blok belki de en basitlerinden biridir. Cevheri stokladıktan sonra sobamıza gidin. Bütün bunları külçelere eritmemiz gerekiyor. Unutma, sen uyurken, erime süreci gitmiyor. Böylece, hayatta kalma modunda oynuyorsanız ve demir bir ev oluşturmak istiyorsanız, bu girişim için çok zamana ihtiyacınız olacaktır.

demir blok nasıl yapılır

Peki, "Maincrafter" da demir blok nasıl yapılır? Bu çok basit. Çalışma tezgahı arayüzünü açın. Önümüzde dokuz serbest hücre var. İçlerinde bir külçe koymamız gerekiyor. Yani bir demir bloğun oluşturulması için 9 külçeye sahip olacağınızı görebilirsiniz. Çok fazla ama ne yapmalı.

uygulama

Tabii ki, konunun değerlendirilmesi: "Meincraft'ta demir blok nasıl yapılır?" - nerede uygulanabilecekleri hakkında konuşmazsanız, tamamlanamaz. Sonuçta, yapılacak bir şey var ve uygulamak için başka bir şey.

Dikkat etmeniz gereken ilk şey, renkblok, açık gri. Ve bu cevherin aslında kahverengi olmasına rağmen. Eğer pixel sanatında demir rengini kahverengi bir renk olarak kullanacak olursanız, unutun.

Ve şimdi demir blokları pratikte uygulamak için gerekli olan yer.

maynkraft demir blok

 1. İnşaat. Demir bloklar ahşap olanlardan çok daha güçlüdür. Böylelikle, bu malzemeden yapılmış eviniz, aynı suçluların patlamasından odundan çok daha dayanıklı olacaktır. Fena değil mi?
 2. Depolama. Oyunda en çok aranan materyallerden biri olan demir cevheri de oldukça yaygın. Envanterde yer kazanmak için demir blokları üretebilirsiniz. Sonuçta, blok dokuz çubukta demonte edilebilir.
 3. Golem. Yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi demir blokları koyarsanız, o zaman heykeliniz canlanacak ve emrinizde gerçek bir savaş golemine sahip olacaksınız. Tek acımak, onu doğrudan yönetemeyeceğiniz, ancak canavarların sahip olduğu toprakları koruyacak ve eğer çitle çevrilmemişse, sizi doğrudan sakinleri ile köye götürecektir.
Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 2019

Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 2019

Related news

 • Muz ile armut reçeli nasıl pişirilir
 • Komedi Biraz hamile: aktörler, roller, kısa öykü
 • Rıfat Ilgaz Öykü Yarışması
 • Domates Lekesi Halıdan Nasıl Çıkar
 • Yavaş yemek zayıflatır mı

 • Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 29

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı


  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 26

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 28

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 75

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 3

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 27

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 18

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 77

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 82

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 21

  Maincrafter da demir blok nasıl yapılır - talimatı 53