Lugol hazırlama: kullanım talimatlarıLugol hazırlama: kullanım talimatları


Lugol hazırlama: kullanım talimatları 43 06.03.2019, 01:54

Lugol hazırlama: kullanım talimatları

Boğaz ağrısı her zaman belli olurrahatsızlık. Duyumlar nahoş ve acı verici ve sürekli zulüm öksürüğü kışkırtır. Öksürüğün üstesinden gelmeye başladığında, uyumadan önce özellikle dayanılmazdır. Ve boğaz için ilaç "Lugol" kelimenin tam anlamıyla bir zorunluluktur. Bunun, boğazın tedavisi için en etkili araçlardan biri olduğu uzun zamandır bilinmektedir.

Tıbbi ürün "Lugol". Kullanım talimatları

En az bir kez bunu kullanan hastalartıbbi ürün, sadece olumlu geribildirim bıraktı. Buradaki şey, ilacın antiseptik bir özelliğe sahip olmasıdır, bu nedenle mukoza zarının yüzeyini, potansiyel olarak tehlikeli mikroplardan temizler, ki bu iltihap sırasında tam anlamıyla boğaza saldırabilir. Bu ilacın temeli - iyot ve bileşimindeki yardımcı maddeler olarak potasyum iyodür, gliserol ve saf su içerir. Ek maddeler suda iyotun çözünmesini iyileştirir, yumuşatıcı etkiye sahiptir. Ve iyot antiseptik bir etkiye ve lokal olarak tahriş edici bir etkiye sahiptir.

Hazırlık "Lugol" için eşlik eden talimatUygulama, aracın serbest bırakıldığı formdan bağımsız olarak aynıdır. Bu, her zamanki bir çözüm olabilir ve bir sprey olabilir - bu ilaç ürününün tüketicilerinin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran modern bir yeniliktir.

Açıkçası, "Lugol" kullanma ihtiyacıherhangi bir boğaz hastalığının varlığına bağlıdır. Yani, bu ilaç, günde 2 ila 6 kez, ağız mukoz membranı, doğrudan boğaz ve farenks (bir inflamasyon kaynağı olarak) sulama kullanılır.

İlaç "Lugol" kullanımı için talimatlar, vücuda zarar vermemek için sıkı bir şekilde uyulması gereken önlemleri tanımlar. Onlara daha ayrıntılı olarak bakalım.

Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç "Lugol"

Tabii ki, hamilelik ve emzirme dönemindeen azını istiyorum. Fakat banal soğuktan hiç kimse bağışık değildir ve ilaçların bebek üzerinde en az etkiye sahip olması son derece önemlidir. Herhangi bir sıkıntıyı önlemek için hamilelik sırasında bu ilacı kullanmamanız tavsiye edilir. Emzirme döneminde olduğu gibi - emzirme döneminde kontrendikedir tıbbi ürün "Lugol", çok dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Birinde olduğu gibi, ve başka bir durumda, bir doktor konsültasyonu basitçe gereklidir. Ayrıca, "Lugol" ilacının bir takım avantajlara sahip olmasına rağmen, özellikle vücut için bu tür zor dönemlerde, kendi kendine ilaçlama yapmak gerekli değildir.

Şimdi kullanımı çok popüler halebir sprey şeklinde salınan ilaç "Lugol". Bu oldukça uygun kullanım yöntemi, çözeltinin ağız, boğaz ve farinksin mukoza zarında engellenmemiş ve ağrısız bir şekilde uygulanmasına izin verir. Bir pamuklu yünün bir çubuk (kalem, kalem) üzerine sarılması gerektiğinde, bir çözelti içinde bekletildikten sonra bademcikler için geçerli olduğunda çocukluğun hatırlanmasına değer. Birçoğu için, bu güne bir vampir refleksi neden olur. Çok daha az hoş olmayan duyular hastalara bir sprey "Lugol" sunar. Bu ilacın kullanımı ile ilgili talimatlar aynı kalır, sadece maddenin ağız boşluğunun sulanmasıyla kullanılması gerektiğini belirtir. İlacın etkinliği hiç azalmadı ve tatsız hislerin yokluğu onu daha da popüler hale getirdi.

Böylece ilaç Lugol,Kullanım talimatları son derece basit, boğazda soğuk algınlığı ve acı verici hislerle başa çıkmak gerektiğinde her durumda faydalıdır. Bu ilacın etkinliği, bileşimini oluşturan bileşenlerden kaynaklanır. Ancak ilacı kullanmanın kapsamını ve yöntemlerini bilmek önemlidir.

Lugol hazırlama: kullanım talimatlarıLugol hazırlama: kullanım talimatları

Related news

 • Sebze Çorbası Tarifi
 • KAPŞONLU HIRKA YAPILIŞI
 • Çalışan ebeveyn olmak
 • Bir araç ne olabilir Citrosept Talimatlar ve öneriler
 • Eşek Zinciri Yelek Modeli

 • Lugol hazırlama: kullanım talimatları 30

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları


  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 59

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 81

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 67

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 24

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 18

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 95

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 57

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 19

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 35

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 93

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 8

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 8

  Lugol hazırlama: kullanım talimatları 31