Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliğiLololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği

26.05.2019

Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 56

Lololoshka kim? Öne çıkan YouTube kişiliği

YouTube, ilginç ve eğlenceli insanlarla dolu. Videoblogers, el ilanları ve diğer kişiliklerle dolu bu videoda. Tüm bunları isimleriyle bilmek imkansız. Bu sebepten dolayı sıkça sorulan sorular vardır: "Lololoshka kimdir?" Cevabı bilmek ister misiniz? Bu makaleyi oku.

Lololoshka kimdir: kelimenin anlamı

İnternet büyük ve muazzam bir dünyadır.kendi kuralları olan, argo. Bu argo kelimelerden biri "lololoshka". Kim böyle лололошка? Bu kelimenin anlamı nedir? Bu sorunun cevabı bu makalede.

LOL, yüksek sesle gülme ifadesi için bir kısaltmadır(İngilizce'den "yüksek sesle yüksek sesle"). LOL aktif olarak kahkahayı, kahkahayı yazılı olarak ifade etmek için kullanılır. Bu kısaltma, 90'ların başında Amerika'da dağıtıldı. Bize daha sonra geldi. LOL, sosyal ağlarda, sohbet odalarında aktif olarak kullanılır ve dağıtılır.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Lololoshka -LOL kısaltmasından türetilmiştir. Bu nedenle, eğer bu bağlamda ele alırsak, o zaman Lololoshka sürekli gülerek bir kişidir. Ve bu kelimeyi farklı bir bağlamda kullanabilirsiniz. Örneğin, kâğıt kâğıdın altında, sorun karşısında mizahla uğraşan iyimser bir insanın yanı sıra öfkeli ve gülmeyen bir aptal anlamına gelebilir.

Peki, lololosun kim olduğunu bulduk. Belki şimdi belirli kişiliğe geçmeye değer. Aşağıda, Lololoshka'nın Meinkraft'ta kimin hakkında konuşacağız. Ilgileniyor musun Oku.

Bay Lololoshka kim?

Lololoshka kimdir

Bay Lololoshka (Lololoshka, Bay Lololoshka, vb.) vb) popüler YouTube sanatçısının takma adıdır. Roman Filchenkov (Lololoshka'nın gerçek adı), kanalında 3 milyondan fazla abonesi olan çok popüler bir broşürdür. Lololoshka ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bu makale emrinizde.

Lololoshka neden bu kadar popüler?

Maynkraft'ta Lololoshka kim?

Roman Filchenkov kaydetti2012'de YouTube kanalı. Ancak, video sadece birkaç ay sonra yüklenmeye başladı. Yukarıda belirtildiği gibi, Lololoshka oyunun türünde bir video çeker. Roman popüler oyun Minecraft nedeniyle ünlendi. Lololoshka, "Appearances" in birkaç sezonunu aldı ve bu sayede abonelerinin önemli bir bölümünü satın aldı. Bu videolarda, Roman sadece oyunu oynadı ve sürecin izlenimlerini paylaştı.

Roma’nın yaygın olduğuna inanılıyorFilchenkov, popülaritesini bir başka ünlü deathplighter'e borçludur - Yuse. Gerçek şu ki, YouTube’un Rusya’daki ilk bölümü olan Yusia, Minecraft’ta video çekmeye başladı. İzleyiciler bu ölümlerden keyif aldılar. Ama oyun tarafından sıkıldı ve videoyu çekmeyi bıraktı. O zaman BayLololoshka ortaya çıktı. Kullanıcılar, Roman Filchenkov'un vurduğu ve vurduğu "Meincraft" ı izlemek istedi. Sonuç olarak, Yuzi'ye giden abonelerin çoğu kanalı Lololoshka'ya taşıdı.

Ölümlerin zirveye ulaştığı 2014 yılına yaklaştıkçaonun popülaritesi, Roma kanalı genişletmeye başladı. O Creed, Heavy Rain, Warcraft 3, Küp World, outlast, Rogue Legacy, Hearthstone "ın Spore, Assassin olarak oyunlar için bir video çekti. Hemen hemen her Cumartesi Roman abonelerinizle oynanır akışı düzenlenmiş. Buna ek olarak, Lololoshka aktif böyle Dilleron, Dragunov vb. d gibi diğer YouTube yapımcıları, etkileşime girmektedir. kariyerinin başında Lololoshka popüler YouTube EeOneGuy yardımcı bir görünümü de var.

Bay Lololoshka kim?

Bay Lololoshka şimdi

Şu anda BayLololoshka ile birlikte EeOneGuyJaponya'da. Yaratıcı etkinliklere gelince, kanal şimdi Lololoshka'nın Minecraft dünyasını fethetmeye devam ettiği "Görünümler" in bir sonraki sezonu.

Şimdi Roma şöhretinin düşüşünü yaşıyor. Kanal ve 3 milyondan fazla abonesi olan büyük bir kitlesi olmasına rağmen, Bay Lololoshke pugas'a olan ilgi. Minecraft artık çok popüler değil ve az sayıda insan ilgileniyor. Aslına bakılırsa, Roma'nın kanalı, EeOneGuy'daki PR sayesinde, eski hayran kitlesinin ve yeni abonelerin pahasına para biriktiriyor. Ama bu ne kadar sürecek? Bu sorunun cevabı sadece zaman verecektir!

Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliğiLololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği

Related news

 • Isıtılmış bir villa için böyle bir duş
 • İstanbul’da yoğun bakım yeri aranan hasta sayısı bazen günlük 100 hastanın üstüne çıkabiliyor
 • Ekşi krema ile bir pasta nasıl pişirilir
 • TAZE FASULYE KAVURMASI
 • Nizhny Novgorod bölgesindeki en ilginç yerler hangileridir Bölgenin görülecek yerler

 • Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 61

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği


  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 18

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 36

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 26

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 29

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 27

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 58

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 65

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 13

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 68

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 44

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 5

  Lololoshka kim Öne çıkan YouTube kişiliği 40