Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 2019

Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 2019

Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 29 24.02.2019, 04:13

"Lokobeyz Ripeya" anlamındadır. talimat

"Lokobaze Ripeda" uyuşturucu ilacıYenilenen bir krem ​​olarak nitelendirilir. Ürün çok kuru ve kuru cildin korunmasını sağlar, kurumasını ve soyulmasını önler. İlaç, kapağın sorunlu alanlarının bakımı için destekleyici ve önleyici bir araçtır. "Lococcus Ripella" çeşitli aktif ilaçların kullanımını durdurduktan sonra cildi tekrar kurmaya yardımcı olur.

İlaç hipersensitivite için önerilmez.

"Locobase Ripeda" aracı talebiSorunlu (kuru) alanlara günde bir kez ince bir tabaka ile uygulayın. Gerekirse (örneğin, olumsuz faktörlerin yoğun şekilde etkilenmesi durumunda), günde birkaç kez kullanıma izin verilir.

Kremayı kullandıktan sonra tüp sıkıca kapatılmalıdır. İlaç oral uygulama için uygun değildir.

"Lokobase" araçlarını karakterize eden talimat çift hareketini gösterir. İlaç, transepidermal sıvı kaybını azaltabilir ve gerekli lipid eksikliğini giderebilir.

İlacın nemlendirme etkisi gün boyunca devam eder.

Araştırma sırasında,temas ve atopik dermatit ve derinin kuruluğu ile komplike olan diğer koşullarla cildin işleyişini eski haline getirmek için gerekli lipid eksikliği ile ilişkili olan ilaçlar. Ajan "Lokobase Ripeda" (bununla ilgili talimatlar kanıtlar), topikal steroid ajanlarına olan ihtiyacı azaltmaya yardımcı olur. İlaç, alevlenmenin hafifletilmesini (ortadan kaldırılması) hızlandırır, hastalığın remisyon süresini (semptomların zayıflamasını) artırır.

Üreticiye göre, ajan "LokobeyzDiğer ilaçlar ile karşılaştırıldığında biçmek ", doğala özdeş lipidler, en yüksek içeriğine sahiptir. modern teknoloji ile yapılan kozmetik krem ​​oluşturma. Formülasyon nanopartiküller daha fazla verimlilik ve ajanın gelişmiş özelliklere teşvik parafine içerir. Bu bileşenler, bulanıklık uygulanmasından sonra kabuğun.

"Lokobaze Ripeda" uyuşturucusununhem bağımsız bir ajan olarak hem de anti-inflamatuvar etkinliğe sahip diğer ilaçlarla (topikal steroidler) birlikte kullanın.

Uzmanlar farklı kişilere krem ​​önerirlerdermatoz formları, ağır cilt kuruluğuna karşı dermatit. "Reap Lokobeyz" kılavuz iktiyoz, sedef, basit ve alerjik kontakt dermatit, egzama önerir anlamına gelir. İlaç deride yaşlılık ve anayasal kuruluk olan insanlar için reçete edilir.

Maddede bulunan sıvı parafin kapağın yüzeyinde su geçirmez bir film oluşturmaya yardımcı olur.

Bir hidrat olan gliserin, ilacın nemlendirici bir etkisini sağlayan epidermal stratum corneum'da su tutar.

Palmitik ve oleik asit, kolesterol veSeramitler doğal lipidlerin eksikliğini doldurur, yavaşlar ve cildin zarar görmesini önler ve "Lokobase Ripeda" ilacının kalıcı bir etkisini sağlar.

Bileşen trometatin, cildin yenilenmesi için (iyileşme) en uygun olan gerekli pH seviyesinin korunmasını sağlar.

"Lokobase Ripeda" ilacının hareketi başlıyorderiye uygulandıktan hemen sonra. İlaç, oklüzal etki yüzünden yüzeydeki nemin buharlaşmasını azaltır. İlacın stratum corneum içine daha fazla girmesiyle, lipid eksikliği doldurulur. Daha sonra, cildin daha derin katmanlarına nüfuz, plaka aktif lipid bileşenleri, serbest ve gerekirse su-lipit dengenin korunmasını sağlamak, beslenen buzağı anlamına gelir. Böylece, "Lokobase-Ripeda" ilacının uzun vadeli etkisi sağlanmıştır. İlacın bir benzeri "Topicrem" tıbbıdır.

Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 2019

Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 2019

Related news

 • Tahinli Çıtır Rulo
 • Evli erkekle aşk yaşamak
 • KADINLARI İLİŞKİDEN SOĞUTAN HAREKETLER
 • Günlük Hayatta Rastlanılmış Fotoğrafları Ünlü Film ve Dizilere Benzeten Kişilerden 15 Alternatif Afiş
 • Diksiyon nasıl geliştirilir
 • Tarçınlı Sarmal Çörekler

 • Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 50

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat


  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 46

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 22

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 90

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 85

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 40

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 66

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 96

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 42

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 8

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 96

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 85

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 98

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 87

  Lokobeyz Ripeya anlamındadır. talimat 14