20.06.2019

Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 47

Lipid düşürücü ilaç "Simvastatin": kullanım talimatları

kullanım için simvastatin talimatlarıKullanım için "Simvastatin" talimatlarıstatin grubunun bir parçası olan ve redüktaz tip HMG-CoA'nın bir inhibitörü olan bir hipolipidemik ilaç olarak karakterize edilir. Bu ilaç bir ön ilaçtır, çünkü yapısında, insan vücuduna alındıktan sonra hidrolize olan kapalı, sözde bir lakton halkası vardır. Ilaç kullanımı "Simvastatin" (bu kullanımı özel dikkat vurgulamaktadır) trigliseritler ve lipoproteinlerin yanı sıra toplam kolesterol kan seviyelerini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, terapötik etki, kullanımın başlamasından yaklaşık 12 ila 14 gün sonra ortaya çıkmaya başlar ve maksimum sonuç, dördüncü ila altıncı haftada elde edilir.

simvastatin tanıklığıBu ilaç temelde, şeklinde üretilirbiconcave yuvarlak tabletler. Ana aktif bileşen olarak her draje bileşimi yirmi miligram simvastatindir. Ek bileşenler arasında laktoz, polivinilpirolidon, kalsiyum stearat, sitrik asit, hipromelloz, mikrokristalin selüloz, butilate hidroksianisol, askorbik asit, mısır nişastası, titanyum dioksit, talk ve Macrogol 4000 bulunmaktadır.

Lipit düşürücü ilaç atamaKullanım amaçlı "Simvastatin" talimatı, örneğin primer hiperkolesterolemiden muzdarip insanları tedavi etmeyi önerir. Ancak, bu aracı kullanın bu durumda sadece diyet terapisinin etkisizliği durumunda olmalıdır. Kombine hiperkolesterolemi tedavisi için, "Simvastatin" preparasyonu da mükemmeldir. Reçete endikasyonları hipertrigliseridemi gibi bir hastalığı içerir.

ilaç simvastatinTablet verilerini al kesinlikle yasaktırKaraciğerde anormal durumların akut formları, yanı sıra ciddi böbrek yetmezliği muzdarip insanlar. Eğer simvastatin veya benzer uzmanlar lipid düşürücü ilaçlar "Simvastatin'in" almaktan kaçınmaya tavsiye yardımcı bileşenlerinden herhangi birine aşırı duyarlı iseniz. Kullanım talimatları, bu ilacı on sekiz yaşından küçük hamile kadınlar ve emziren anneler için reçetelenmeye izin vermemektedir. Büyük dikkatle bu hap hastalarını karaciğer hastalığı, arteriyel hipotansiyon veya epilepsi ile kullanmalıdır. Kronik alkolizm ve ciddi böbrek hastalıkları ile, ilaç "Simvastatin" sadece bir doktor gözetiminde alınmalıdır. Ek olarak, göreceli kontrendikasyonların listesi, artmış ve azaltılmış iskelet kasları tonunu içerir.

Olası yan etkilere gelince,İlaç alımı "Simvastatin'deki" tarafından tetiklenebilir, hangi burada ilk şey pankreatit, periferik nöropati, hipotansiyon, miyopati, volchanochnopodobnogo sendromu, rabdomiyoliz ve trombositopeni riskini tahsis etmek gereklidir. Buna ek olarak, nöbetler, baş dönmesi, şişkinlik, iştah, anjiyoödem, döküntü, ateş basması, ürtiker, eozinofili, fotosensitivite, vaskülit, ateş, kas parestezi, saç dökülmesi ve anemi kaybı meydana gelebilir.Related news

 • Meizudan fiziksel tek bir tuşu dahi olmayan telefon
 • Bir çocukta pürülan anjina: yetkili doktorun tedavi ve görüşü
 • 25 adımda yağları atın
 • Cep Telefonlarına Zam Kapıda: Bandrol Ücretine Güncelleme Geldi, TRT Payı Yüzde 10a Yükseldi
 • Evde Yoğurt Nasıl Mayalanır

 • Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 63

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları


  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 89

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 2

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 10

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 55

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 42

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 85

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 43

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 18

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 7

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 49

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 23

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 40