Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları

Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatlarıLipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 81 24.02.2019, 06:10

Lipid düşürücü ilaç "Simvastatin": kullanım talimatları

kullanım için simvastatin talimatlarıKullanım için "Simvastatin" talimatlarıstatin grubunun bir parçası olan ve redüktaz tip HMG-CoA'nın bir inhibitörü olan bir hipolipidemik ilaç olarak karakterize edilir. Bu ilaç bir ön ilaçtır, çünkü yapısında, insan vücuduna alındıktan sonra hidrolize olan kapalı, sözde bir lakton halkası vardır. Ilaç kullanımı "Simvastatin" (bu kullanımı özel dikkat vurgulamaktadır) trigliseritler ve lipoproteinlerin yanı sıra toplam kolesterol kan seviyelerini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, terapötik etki, kullanımın başlamasından yaklaşık 12 ila 14 gün sonra ortaya çıkmaya başlar ve maksimum sonuç, dördüncü ila altıncı haftada elde edilir.

simvastatin tanıklığıBu ilaç temelde, şeklinde üretilirbiconcave yuvarlak tabletler. Ana aktif bileşen olarak her draje bileşimi yirmi miligram simvastatindir. Ek bileşenler arasında laktoz, polivinilpirolidon, kalsiyum stearat, sitrik asit, hipromelloz, mikrokristalin selüloz, butilate hidroksianisol, askorbik asit, mısır nişastası, titanyum dioksit, talk ve Macrogol 4000 bulunmaktadır.

Lipit düşürücü ilaç atamaKullanım amaçlı "Simvastatin" talimatı, örneğin primer hiperkolesterolemiden muzdarip insanları tedavi etmeyi önerir. Ancak, bu aracı kullanın bu durumda sadece diyet terapisinin etkisizliği durumunda olmalıdır. Kombine hiperkolesterolemi tedavisi için, "Simvastatin" preparasyonu da mükemmeldir. Reçete endikasyonları hipertrigliseridemi gibi bir hastalığı içerir.

ilaç simvastatinTablet verilerini al kesinlikle yasaktırKaraciğerde anormal durumların akut formları, yanı sıra ciddi böbrek yetmezliği muzdarip insanlar. Eğer simvastatin veya benzer uzmanlar lipid düşürücü ilaçlar "Simvastatin'in" almaktan kaçınmaya tavsiye yardımcı bileşenlerinden herhangi birine aşırı duyarlı iseniz. Kullanım talimatları, bu ilacı on sekiz yaşından küçük hamile kadınlar ve emziren anneler için reçetelenmeye izin vermemektedir. Büyük dikkatle bu hap hastalarını karaciğer hastalığı, arteriyel hipotansiyon veya epilepsi ile kullanmalıdır. Kronik alkolizm ve ciddi böbrek hastalıkları ile, ilaç "Simvastatin" sadece bir doktor gözetiminde alınmalıdır. Ek olarak, göreceli kontrendikasyonların listesi, artmış ve azaltılmış iskelet kasları tonunu içerir.

Olası yan etkilere gelince,İlaç alımı "Simvastatin'deki" tarafından tetiklenebilir, hangi burada ilk şey pankreatit, periferik nöropati, hipotansiyon, miyopati, volchanochnopodobnogo sendromu, rabdomiyoliz ve trombositopeni riskini tahsis etmek gereklidir. Buna ek olarak, nöbetler, baş dönmesi, şişkinlik, iştah, anjiyoödem, döküntü, ateş basması, ürtiker, eozinofili, fotosensitivite, vaskülit, ateş, kas parestezi, saç dökülmesi ve anemi kaybı meydana gelebilir.

Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları

Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları

Related news

 • Portakal Aromalı Nişastalı Kek Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • ABDli komutandan Kıbrısa sürpriz ziyaret: Üsler konusunda kolaylık talebi
 • Zeytinyağlı Sebze Sote Tarifi
 • Cips Kalorisi ve Besin Değerleri
 • Renata Litvinova: biyografi, kişisel yaşam, aile, fotoğraf, boy, kilo, filmografi

 • Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 51

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları


  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 50

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 48

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 40

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 24

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 62

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 45

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 38

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 53

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 48

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 39

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 29

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 75

  Lipid düşürücü ilaç Simvastatin: kullanım talimatları 26