Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyonLeningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon


Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 84 24.02.2019, 22:34

"Leningrad" grubu: tarih, diskografi, kompozisyon

Müzik grubu "Leningrad" en çokskandal ve tahrik edici. Birçoğu yaratıcılığını azarlıyor ve bazen konser yasama düzeyinde yasaklanmıştı, ancak buna rağmen daha az popüler ve bilinen kolektif haline gelmiyor. Hatta aksine - her skandal öyküsü, sadece bu ekibin müziğindeki kamuoyunun ilgisini arttırıyor.

Leningrad Grubu

Ilk akorlar

Müzikallerin oluşturulduğu resmi tarihKollektif 9 Ocak 1997'dir. İlk vokalist Igor Vdovin'di ve Sergey Shnurov (Shnur) bas, şiir ve müzik içeren, efsanevi adı seçen bir konsept geliştirdi. "Leningrad" grubu bu şekilde ortaya çıktı. Diğer tüm müzisyenler arkadaşlar arasından ve sadece tanıdıklarından davet edildi. İlginç olan şey, bugün Kordonun kendisi, ilk katılımcı grubunun tamamını listeleyemez. Röportajlarında, grubun ulusal olduğunu ve kimin oynadığı önemli değil, esas şey ve kimler için açıklanıyor. Shnurov kendini "Leningrad" ın çeşitli alanlarda çalışmak için zaman ayırdı ve kendisini iki müzik grubunda denedi, ancak bunların hepsi tamamen "yanlış", ancak farklı bir şey istediler.

Leningrad kompozisyonu grubu

Başarı Hikayesi

İlk albümü "Leningrad" çıktıYaratılışından neredeyse hemen sonra ve belirli bir başarı elde etmedi. Topluluk, Igor Vdovin'in ayrıldıktan sonra toplumun çalışmaları hakkında bilgi edinmeye başladı. resmi lideri ve vokalist, metinler artar mat miktarı ve müzik artık mümkün değildir görmezden olma Sergey kordon. Yeni albümler, radyo ve televizyonda rotasyon, canlı konserler. Varlığının bütün geçmişi için "Leningrad" grubu kompozisyonunu defalarca değiştirdi. Birçok müzisyen gitti ve geldiyse de, buna rağmen yaratıcılık kavramı değişmedi. Tecrübeli müzik eleştirmenleri bile tam türe işaret etmeyi zor buluyor ve ilk akorlardan gelen dinleyiciler yeni şarkılar öğreniyorlar. Grubun sonraki tarih öngörülebilir - rekor yeni hit ve albüm, büyük mekanları, gayri festivallere zorunlu katılımı solo resitaller. Aynı zamanda kışkırtıcı ve dışmerkezli olmasına rağmen, kolektif ülkemizde ve yurtdışında büyük bir zaman için inanılmaz derecede popüler kalıyor. Bazılarına göre, "Leningrad" grubunun kurucusu. Grubun lideri - Sergei kordon gerçekten göze çarpan ve yaratıcı insanlar, buna ek olarak yalnız projelerde geçme zamanı ve düzenli dedikodu ve Magazin sayfalarını vurur, bu takımda çalışmak. Fakat yine de böyle büyük bir popülerlik bir insanın yetenek ve faaliyetiyle açıklanamaz. Muhtemelen, insanlardaki "Leningrad" ın sırrı, dürüstlüğü ve fiili problemlerin tartışılması her dilde anlaşılabilirdir.

Grubun lideri Leningrad Grubu

Albümler ve en ünlü hitler

Varlığının bütün geçmişi için toplu yayınlandı15 albümden fazlası. Onların en ilginç ve en önemlileri: "Dachniki", "milyonlarca", "Ekmek" ve "Kına". "Leningrad" grubu defalarca geçmiş çalışmalarına geri döndü, eski şarkıları yeniden yazdı, onları mükemmelleştirdi ve resmi koleksiyonlar çıkardı. Eş zamanlı müzik kanalları, havadaki merkez ve uzun linger ve çeşitli grafiklerde ağır rotasyon düşmek çoğu yeni disk kaldırılan klipler, serbest bırakılması ile. "Yönetici", "Mamba", "Yolu" ve "Gelendzhik": video hakkında konuşan en tanınmış silindirler aşağıdaki şarkılar için düşünülebilir. Şimdiye kadar, grubun uzun süre serbest bırakmadığı yeni besteler ve klipler. Bu bitti mi ve çok geçmeden bir grup "Leningrad" olduğunu unutmak mümkün olacak mı? Grubun lideri, aşamalı olarak ve resmi görüşmelerde defalarca projenin kapandığını duyurdu. Ancak grup her defasında hayranlarına konserler ve albümlerle katıldı. Bunun bu kez de gerçekleşmesi mümkündür. Grubun dağılmasıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı, bu da bugünkü varlığı göz önünde bulundurmanın uygun olduğu anlamına geliyor.

Leningrad grubunun kompozisyon fotoğrafı

"Leningrad" grubu: kompozisyon, katılımcıların fotoğrafları

Sahnede kolektif her zaman farklıkatılımcı sayısı Tipik olarak, numara 14 4 arasında değişir, ancak grubun hala ana üyeleri: Sergey kablosu (müzik, söz, vokal), Alexander Popov (variller, vokal) Andrei Antonenko (trompet düzenlemeler), Roma Fokin (vokal, saksafon). Resmen, bununla birlikte, bugün "Leningrad" grubu daha büyük bir kompozisyona sahiptir. Birçoğu nadir ve neredeyse egzotik enstrümanlarda çalabilen 10'dan az müzisyen değil. Bununla birlikte, tüm ekip son derece seyrek, canlı performansların çoğu eksik kompozisyonda tutuluyor. Kordon, kendiniz bile değiştirmenizi sağlar - grup halk müziği çalar çünkü herkes şarkıları söyleyebilir.

Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyonLeningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon

Related news

 • Flemoxin ilacı. Yorumlar. Endikasyon, doz rejimi
 • Fiyonklu fuşya ayakkabı
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Beyaz Çikolatalı Pasta Tarifi
 • Puf Çiçeklerle Yuvarlak Lif Yapılışı Türkçe Videolu

 • Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 45

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon


  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 90

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 3

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 71

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 69

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 31

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 8

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 31

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 87

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 96

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 5

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 99

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 88

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 100

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 100

  Leningrad grubu: tarih, diskografi, kompozisyon 83