Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar 2019

Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar 2019 Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

Lenf drenajı - nedir bu? Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

Birçok kadın yardım etmek için umutsuzca yollarını arıyorkendini sıraya koymak. Kalitatif kozmetoloji bakımı ile kastedilen nedir? Bu sadece dış bir cazibe değil, aynı zamanda içerideki sağlıktır. Görünümü canlandıran ve iyileştiren, tomurcuklarındaki kusurları iyileştiren ve yok eden birçok pahalı prosedür vardır. Lenfatik drenaj, vücudun güzelliğini ve tazeliğini elde etmenin en etkili yöntemlerinden biridir. Vücudun lenfatik sisteminin işleyişini aktive eder ve stabilize eder, böylece zararlı cürufların ve aşırı sıvıların giderilmesine izin verir. Bu nedenle lenf drenaj masajının yetkin bir şekilde iletilmesinden kişinin genel iyilik hali gelişir ve vücudun sorun bölgeleri düzeltilir. Yani lenfatik drenaj - nedir ve nasıl çalışır?

Lenf sistemi: Vücudun önemi

Lenf drenaj nedir?

Lenf sistemi tamamlarKardiyovasküler. Bunlar birbirleriyle ilişkilidir ve birbirlerinin işleyişine bağlıdırlar. Lenfinin kendisi, esas olarak su "hücreleri" yıkamaktan oluşan, damarlarda dolaşan bir sıvıdır. Lenfatik sistem, interstisyel boşlukta bulunan proteinleri ve sıvıyı, subklaviyen damarlar yoluyla kana taşır. Lenfositler ürettiği ve bağışıklığı garanti ettiği için vücudun koruyucu reaksiyonlarında da önemli bir rol oynar. Bütün gemiler lenf düğümlerinden geçerler. Modern şehirleşmiş bir dünyada, insanlar genellikle ürün ve çevreye ölümcül bulaşma ile karşılaşırlar, kötü beslenirler, giderek strese maruz kalırlar ve hareketsiz bir yaşam tarzına öncülük ederler. Bu lenf kalınlaşmasını ve sıvı taşıma hızındaki bir azalmayı gerektirir. Sistemdeki arızalar ve herhangi bir dengesizlik, bir kişinin kilo vermeyi amaçlaması durumunda, tümörler ve ödem oluşumuna, diyet ve spor anlayışından mahrum kalmasına neden olur. Lenf hızını arttırmak, fiziksel egzersizlerle kolaylaştırılır, bu nedenle dokuların, kan damarlarının ve kasların durumunu, yükler yardımıyla iyileştirmek mantıklıdır. Daha hoş ve daha az enerji yoğun bir yol vardır - lenfatik drenaj. Bu nedir, evde barındırmak mümkün ve sonuçları nelerdir?

Lenfatik drenaj masajına neden ihtiyacımız var?

Gözlerin altında çürükler ve torbalar, şişlik, anidenkırışıklıklar, sağlıksız görünüm, kilo alımı ve selülit, arteriyel basınç sorunları, bacak ağrısı, varisler ve diğer rahatsızlık verici rahatsızlıklar ve rahatsızlıklar sıklıkla lenfatik sistemin işlev bozukluğunun sonuçlarıdır. Bozuklukları önlemek ve ortadan kaldırmak için, uzmanlar lenf drenajını önermektedir. Bu nedir? Lenfatik drenaj, hücresel zondan fazla sıvı ve metabolik ürünlerin uzaklaştırılması ve dağıtılması için bir dizi prosedür olarak anlaşılır ve özel tekniklerle geliştirilmiş lenf akışı sağlanır. Masaj hareketleri nedeniyle, lenf akışı hızlanır, tümörler ve şişlik giderilir ve metabolizma iyileşir. Lenfatik drenaj manuel ve donanımdır.lenf drenaj cevapları

Manuel lenfatik drenaj: yararları

Yaşayan elleri tercih edenlerSadece bedeni değil, aynı zamanda ruhu da canlandırabilen, unutulmaz bir rahatlatıcı etkiye sahip olan manüel lenfatik drenaj masajını tercih etmeye değer. İyileştirmenin yanı sıra eşsiz bir keyif ve rahatlama getirecek. Teknik, geleneksel kas masajından farklıdır. Yumuşak sürgülü hareketler, cildi okşayarak ve yatıştırıcı yamaları doğru bir şekilde damarları etkiler ve gerekli sağlık ve kozmetik etkiyi sağlar. Bu yöntem düşük verim nedeniyle daha az popülerdir, ancak insan vücudu için en yararlı olanıdır. Tecrübeli, usta bir usta tarafından yapılması gereken seansta, organizmanın bireysel özellikleri dikkate alınır ve en yoğun noktalar etkilenir. Yetkili uzmanı seçmiş ve sorunlu alanları belirledikten sonra, manuel olarak limfodrenazh'ı seçin, kural olarak, takdire değer ve olumlu olan yanıtlar. Derin manuel masaj ile durgun eksiklikler ortadan kaldırılır. Onun sistematik egzersiz kas tonunu artırır, onları sıkılaştırır ve kilo azaltmaya yardımcı olur. Yüzey masajına ağrı eşlik etmemeli, koruyucu ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.yüz lenfatik drenaj

Donanım lenf drenajı - nedir bu?

El kitabına ek olarak, böyle bir seçenek varprosedür. Mekanik lenf drenaj ultrasonik, darbe akımları, mikro akım, vakum basınç düşmesi ile gerçekleştirilen bir fizyoterapik işlemdir. Bu ciddi eksiklikler ortadan büyük lenf düğümlerinde mekanik bir etki göstermesi için geçen en etkili masaj vardır. Ana avantajı uzun süreli olumlu etkilerdir. prosedürlerin sıklığını gözlemek ve yavaş yavaş yaşam şeklini değiştirerek, bir kişinin görünümü ve en önemlisi de mükemmel sonuçlar elde ağrı muaf. Kumaş kolayca herhangi diğer tıbbi prosedüre tabi böylece Donanım vücut lenfatik drenaj, 8 kez lenf akışını arttırır, cilt dolayı "portakal kabuğu" kaldırıldı derin güç düzgünlüğü, sıkılığını ve esnekliğini alır, gençleştirici etkiye elde bağışıklık sistemini ve geri yükleme güçlendirir metabolizma, damarların durumunu iyileştirir. en iyi anti-selülit etkisi beri, mekanik lenfatik drenaj vardır onu bacaklarda genel bir cilt durumunda bir iyileşme, hafiflik kaydetti ve ses seviyesini azaltmak adil seks, bırakarak mutlu gözden geçirmektedir.lenfatik drenaj

Pressoterapi: cilt üzerinde etkileri

Pressoterapi bir prosedürdürVücudun tek tek bölümlerinin ağrısız şekilde sıkıştırılması, durgun kusurların giderilmesine yol açar. Bu, donanım lenf drenajının en popüler koruyucu şeklidir. Havanın pompalandığı özel tek kullanımlık manşet takımlarının yardımıyla, vücutta belirli bir basınç yaratılır. Bu süreç rahatlatıcı bir masajın ve cüruf işleminin işlevlerini birleştirirken, cüruflar yıkanarak kan dolaşımını iyileştirir. Doktorlar, bacaklarda şişlik, varisli damarlar ile pressoterapi öneriyoruz. Prosedür aşırı kilogram ve nefret selüliti ile savaşmaya izin veren metabolik süreçleri başlatır. Pressoterapi, artırılmış etkililiğini artırdığından, çeşitli yağları ve şifalı merhemleri problemli alanlarda da kullanabilirsiniz.

Lenfatik drenaj masajı sonuçları

Yüzün uzun süre boyunca lenfatik drenajı,şişlik, göz altındaki torbalar, şişlik ve morarma. Geliştirilmiş kan dolaşımına bağlı olarak, cildin görünümü ve rengi büyük ölçüde transforme olur, sağlıklı, taze bir görünüm elde edilir, formlar düzeltilir, yüz kırışıklıkları düzeltilir ve derin kırışıkların sayısı azalır, pürüzsüzlük ve elastikiyet sağlanır. Yüzün lenfatik drenajı sıklıkla mikroküreler tarafından yapılır, kas kasılmasını ve gevşemeyi uyarır. Bu plastik cerrahi için değerli bir yedek olan yararlı bir yüz asansördür. Maske kullanımı ile birlikte manuel yüz masajı yapılabilir. Maddi durum izin veriyorsa, uygulamalarını oturum sırasında reddetme.

Vücudun lenfatik drenajı - bu nereye başlar?kilo vermek ve sağlıklı bir yaşam tarzına geçmek. Figürün hatlarını ayarlar, cildin durumunu iyileştirir (skarları, çatlakları düzeltir) ve damarları giderir, selüliti yok eder, vücudu oksijen ile doyurur, uygun beslenmeyle birlikte problem alanlarının hacmini azaltır. Zayıf kadın bacaklarında, estetik açıdan rahatsızlık verici, çok sayıda vasküler hastalık, ağrı ve rahatsızlık görülür. Limfodrenazh bacaklarına yardımcı olacak tüm bunlardan kurtulun. Prosedür selüliti temizler, cildi sıkılaştırır, ağrıyı, ağırlığını ve şişmeyi azaltır, iltihabı hafifletir, damar sistemini destekler. Ve bu durumda, kullanışlı ev lenf drenajı harika çalışıyor.Vücudun lenfatik drenajı

Lenfatik drenaj yapılması mümkün olmadığında

Bir dizi kontrendikasyon mevcutLenfatik drenaj, cilt hastalıkları var. Özellikle zararlı etkileri çeşitli yanıklar, derin sıyrıklar, alerjik döküntüler ve döküntüler iç masajı, yani donanım üzerinde. Ciddi kronik şişlik asla lenfatik drenaj ile tedavi edilmemelidir. Başlamak için, kök nedenini ortadan kaldırmak, olası kardiyovasküler hastalıkları belirlemek ve daha sonra harici, daha fazla yüzey tedavisi uygulamak gereklidir. Enfeksiyöz hastalıklar, malign ve benign oluşumlar, gebelik, tromboz eğilimi ile, prosedür de önerilmez.

Yalnız lenf drenaj

Para biriktir, kişiyi sıraya koy, evetve sadece kozmetoloji bakımında deneyim kazanmak için evde yüzdeki lenfatik drenaja yardımcı olacaktır. İnternetteki eğitim videolarını tanımak veya uzmanlık kursları almak en iyisidir. Güçlü etkilere karşı dikkatli olun, aşırıya kaçmayın ve kendi kendine faaliyetlerini kötüye kullanmayın. Kendi yeteneklerinize güvenerek, basit lenf drenaj yöntemlerine geçebilirsiniz.

Evde lenfatik drenaj masajı

ev lenf drenajıYüz masajı yapmadan önce, ısınmanız ve ısınmanız gerekir.cilt. İlk önce, alnına masaj yapın: parmaklarınızı merkezden tapınaklara yavaşça sürükleyin. Göz alanı hassas ve hassastır, aynı hareketleri nazikçe buruntan ormanın alt kenarına, tapınağa, daha sonra kaşların uçlarından kolayca çıkarır, parmaklarınızı gözün üst köşesi boyunca gözün iç köşesine çeker. Yanaklar, ağız köşelerinden hafif basma dokunuşları olan tapınaklara masaj yapılmalıdır. Nazolabial kıvrımları düzeltmek için, hafif basınç ve parmak delme yöntemini kullanabilirsiniz. Çenenin merkezinden kulaklara doğru hareket ederek çene çizgisini vurun.

Ev ayak ve vücut masajı

bacakların lenf drenajı Bacaklarda ve vücutta gerekli kan akışını teşvik edinhafif vuruşlar, karıncalanma, yağların ve selülit önleyici ürünlerin aktif sürtünmesi. Bacaklar cilde basılarak ve kaslarda egzersiz yapılarak masaj yapılmalıdır. Düzenli banyolar ve vücudun ve yüzün nazik bakımı, dengeli bir diyet, doğru rejim, görünüşte ve içsel durumdaki çarpıcı sonuçlar için uzun süre beklemeyecektir.

Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar 2019

Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar 2019

Related news

 • Bira mayası: çeşitleri ve hazırlanma yöntemleri
 • Muhallebili İncirli Kek Videosu
 • Illustratorda izleme: açıklama, özellikler, türler ve öneriler
 • Kırmızı ve siyah: bir özeti
 • İstek ve Arzularını İfade Eden Herkes Sapık veya Kötü Kadın Değildir

 • Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar


  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar

  Lenf drenajı - nedir bu Evde yüz, vücut, bacakların lenfatik drenajı: yorumlar