LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlarLCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar

23.05.2019

LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 18

LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar

Modern inşaat şirketleri durmuyorEşsiz projeler ile Moskova bölgesinin hem Muscovites ve sakinleri lütfen. İlk tanışmada, geliştiricinin sakinlerine konforlu bir konaklama sağlamak için tüm ayrıntıları, tüm detayları hesaba katmaya çalıştığı duygusu vardır. LCD Wellton Park - Moskova bölgesinin Solnechnogorsk bölgesi topraklarını işgal eden eşsiz bir proje. Bu materyal çerçevesinde projeye objektif bir değerlendirme vereceğiz. Kompleksin gerçek sakinlerinden gelen geri bildirimler, projenin her yönden değerlendirilmesine yardımcı olacak, eserleri ve dezavantajlarını dikkatlice inceleyecektir.

LCD Wellton Parkı

Proje hakkında

Son zamanlarda şehir parkı kavramıgittikçe daha popüler ve talep görüyor, çünkü her kompleksin şehir ve ülke hayatının tüm cazibesini takdir etmesine, gelişmiş metropol altyapıya erişimi kaybetmeden temiz hava, sessizlik ve sükunetin tadını çıkarmasına izin veriyor.

Avrupa şehir parkı kavramı gerçekleştiriliyor12 hektarlık bir alanda. Geniş daireler ve gerekli her türlü alt yapıya sahip modern bir konut kompleksi, her bir konut sahibinin rahat etmesini ve sevdikleriyle iyi vakit geçirmesini sağlıyor. Geliştirici, tarlaları korumak için gerekli tüm çabaları yaptı, ayrıca, çiçek tarhları, çiçek tarhları, süs bitkileri dikimi ile sunulan bir peyzaj tasarımı projesi geliştirdi.

konum

LCD Wellton Park Solnechnogorsk konumunda bulunuyor.Moskova bölgesi bölgesi. Proje adresi: Moskova bölgesi, Solnechnogorsk bölgesi, Podolino köyü, Lesnaya caddesi. Yakın zamana kadar, özellikle Khimki ve Skhodnya, Moskova bölgesinin yaşamı için en elverişli değillerdi. Ama şimdi bölge aktif olarak inşa edildi, toplu taşıma ağı gelişiyor. Aynı zamanda, inşaat şirketleri orman alanlarını korumaya çalışarak yeni bina sakinlerine (Skhodnya) taze ve temiz hava, yürüyüş ve dinlenme için bir yer sağlıyor. Modern bir metropolün koşuşturmasından yoruldunuz, merkezden uzaklaşmak istiyorsanız bu projeye dikkat edin.

Velton Parkı (Skhodnya)

Mimari çözüm

LCD "Velton Park" (Skhodnya) mimarisi içinÇözüm Hollandalı uzmanların işbirliğinin sonucuydu. Parlak ve pitoresk bir Hollanda mimarisine sahip bir konut kompleksinin projesini sunmayı başardılar. Kompleksin her binasının kendine özgü tasarımı ve giriş grubu vardır. Kompleks, Solnechnogorsk bölgesinin tam teşekküllü bir dekorasyonu olacak. konut kompleksi "Welton Park" ana özelliği ahenkli ve her evde alçı ve klinker tuğla ekler kombinasyonunu zıt hem de oldu.

altyapı

Hala yeni binalardan (Skhodnya) daha önce hiç olmadıaynı zamanda çok güzel, muhteşem ve rahat. Geliştirici, kompleksin topraklarında yaşam için en rahat koşulları yaratmaya çalıştı.

Yeni binalar (Skhodnya)

Tüm sürücüler güvenebilirGeniş zemin otoparkı, kompleksin yakınında bulunan büyük alışveriş ve eğlence kompleksi Wellton, gerekli tüm alışverişleri yapabileceğiniz ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iyi vakit geçirebileceğiniz bir komplekstir. restoranlar, barlar, kafeler, kuaför, masaj salonu ve fitness merkezi olduğundan kompleksinin sakinleri, altyapı eksikliği karşılaşmazsınız.

"Velton Park" (Skhodnya) topraklarında görünecekanaokulu, 115 yer için tasarlandı. Bina, modern Avrupa standartlarını dikkate alarak tasarlanmıştır. Anaokulunun cephesi, kompleksin en genç sakinlerinin dikkatini çeken bir masal tarzında tasarlanmıştır. Böyle bir anaokulunda çocuklar sabah erken saatlerde koşacaklar ve nitelikli ve tecrübeli öğretmenler, çocukların yetişmesini ve gelişmesini üstlenecek ve ebeveynleri temelsiz kaygılardan koruyacaklar.

Apartman planlaması

Dikkat alıcıların bir, iki ve üçAvrupa planlama üç odalı daireler. Evlerin standart dışı mimarisine bağlı olarak, trapez ve yuvarlatılmış odalar elde etmek ve kompleksin sakinlerine en cesur ve sıra dışı fikirlerini gerçekleştirme fırsatı vermek mümkündü.

Konut kompleksi "Velton Park"

Fiyat politikası

Modern teknolojileri ve malzemeleri kullanarak,geliştirici, modern büyükşehir sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı başardı. Aynı zamanda yeni bir komplekste bir daire birçok kişi için erişilebilir oldu. Tek odalı daire 2 200 000 ruble için satın alınabilir, mükemmel bir görünüm ile geniş bir "treshka" 4 000 000 rubleye mal olacak. Şu anda şirket, bütçenizin önemli bir bölümünü korumanızı sağlayan mortgage kredileri, hisse ve indirimler için elverişli koşullar sunmaktadır.

yorumlar

Şu anda proje teslim ediliyor, bütün evler ikamet ediyor,buna göre ilk sonuçları özetleyebiliriz. Bu yüzden Wellton Park LCD'nin sakinleri projenin ölçeğini not ediyor. Bu hayat için mükemmel bir seçenektir: iyi bir altyapı, topraklarında kendi anaokulları vardır, peyzaj tasarımcısının işi özel ilgi gerektirir.

LCD Wellton Park: yorumlar

Bugüne kadar, ana eksikliklerulaşım erişilebilirliği, daha doğrusu, onun yokluğu. Bugüne kadar, sadece özel araçlarla komplekse gidebilir, servis otobüsleri planlama aşamasındadır ve en yakın tren istasyonu en az 10 km uzaklıktadır ve trenler çok nadiren geçmektedir. Kompleksin topraklarında okul yoktur ve bugün burada hiç görülmeyeceği bilinmemektedir. Pek çoğu, altyapı tesislerinin yetersiz sayısının, diğerlerinin sessizlik ve huzurun, projenin temel özellikleri haline gelmediğini, inkar edilemez avantajlarının olduğunu belirtiyor.

Yüksek faturalar - başkaSakinlerin fark etmeyi başardıkları bir kusur. Moskova dairelerine göre% 10-15 daha yüksektir. Diğer tüm yönlerden proje mükemmel: mekân güzel, temiz hava ile pitoresk. Ve Solnechnogorsk bölgesinin altyapısı henüz yeni gelişmeye başladı, bu nedenle yakın gelecekte tüm eksik altyapı burada görünecek. Bu arada, bazı rahatsızlıklara maruz kalmak zorunda kalacaksınız, bu da mülkün demokratik değeriyle dengelenecektir.

Khimki (Skhodnya)

Özetlemek

Eğer başkentin hazzını hissetmek istiyorsanızve ülke hayatı, şehir merkezine uzaklık ve gerekli tüm altyapı tesislerinin yokluğunu umursamıyorum, LCD Wellton parkı sizin için mükemmel bir sonuç olacaktır. Bir daire satın almak Şu anda geliştirici özellik değerinin% 10 tabi taksitler sunuyor, uygun şartlarla mümkündür. Tüm avantajlarını kişisel olarak doğrulamak için tesisin satış ofisini mutlaka ziyaret edin. Yerinizi, temiz havayı seveceğinize inanıyoruz, ancak kompleksin mimarisi kesinlikle zevk yaratacaktır. Wellton Park LCD'ye daha yakından baktığınızdan emin olun. Bu konuda olumlu yorumlar. Üstelik, burada bir daire satın almak için bir fırsat var iken bütçeniz için önemli tasarruf.

LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlarLCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar

Related news

 • Ekmekli Puding Tarifi
 • Adam ve Erkek Olmanın Dayanılmaz Ağırlığı Çiftleri Yoruyor
 • Dynamo Kursk: 102 - Galatasaray: 45 MAÇ SONUCU
 • Soya fasulyesi
 • Dolmabahçe Sarayı Müzesi

 • LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 83

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar


  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 54

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 79

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 3

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 50

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 16

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 78

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 85

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 77

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 15

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 93

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 28

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 84

  LCD Wellton Park, Novaya Skhodnya: adres, yorumlar 9