LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 2019

LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 2019
31.03.2019

LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 21

LCD "Skhodnya Park": açıklama, yorumlar

Zamanımızdaki inşaatlar artıyor: en büyük metropol şirketler gerçekten eşsiz ev tasarımları sunuyor. Bu tam teşekküllü bir yerleşim kompleksi, hatta tüm mahalleleri ve mahalleleri, kendi altyapısı ve farklı nüfus gruplarının en rahat yaşaması için mükemmel koşulları ile. "Skhodnya Parkı" Moskova'nın kuzeybatısındaki modern bir yerleşim kompleksidir. Çevresinde bir sürü tartışma ve çelişki var, ancak müşterilerin geri bildirimlerini ayrıntılı bir şekilde incelemeye çalışacağız ve projeyi kendi gözden geçirmenizi sağlayacağız.

LCD "Skhodnya Parkı"

Proje hakkında

LCD "Skhodnya Park" (Khimki) - uyumlu bir kombinasyonModern bir metropolün konforu ve ülke hayatının cazibesi. Bir orman kuşağında yaşamayı hayal ederseniz, gelişmiş büyükşehir altyapısına erişimi kaybetmeden, projeye daha yakından bakın. Monolitik teknoloji, kendi altyapısı ve gelişmiş bir ulaşım ağı üzerine inşa edilen 9 katlı beş çok bölümlü bina - LCD "Skhodnya Parkı" nın her ikametgahı ne alacak. Projenin teslimi birkaç aşamada gerçekleşir. İlk aşamanın binalarında bitirme çalışmaları tamamlanmış, ancak 2019 yılı sonu için ikinci aşama binalarının teslim edilmesi planlanmıştır.

konum

LCD için "Skhodnya Park" mükemmel bir bölge seçildiKusursuz bir ekoloji ile Moskova bölgesi. Kuzeybatı yönü zararlı üretimden, kimyasal emisyonlardan korunur ve bu nedenle Moskova'nın en ekolojik temiz bölgelerinden biridir. Proje, Shodnya microdistrict Khimki'de uygulanmaktadır.

LCD "Skhodnya Parkı", kontaklar

Tüm alanın% 50'den fazlası eşsiz bir yere adanmıştır.doğal manzara ve parklar. Kompleksten sadece 50 m - şık bir orman, kesinlikle yürüyüş, piknik ve dinlenme sakinleri için en popüler yer olacak. LCD'deki dairelerin ilk alıcıları, doğaya yakınlığı, çocukları gürültüden uzaklaştırma, ekolojik olarak temiz bir alana yayılma ve dikkatlerini çekmeyi hatırlatıyor.

Ulaşım erişilebilirliği

Gelişmiş ulaşım ağı, modernin yakınlığıotoyol - tüm bu inanılmaz uygun fiyatlı LCD "Skhodnya Park." Projenin sorumluları, tüm sakinlerin bir alternatife sahip olacağını ileri sürmektedir, çünkü sadece özel araçlarla değil, tren ya da otobüsle de mikrodistekse ulaşmak mümkündür. Tren istasyonundan Leningrad istasyonuna gidebilir, karmaşık sakinlerin 15-20 dakika sürdüğünü unutmayınız. En yakın metro istasyonu "Nehir İstasyonu", ilk sahiplerinin deyişle, kıskanılacak düzenlilik dolaşan otobüs ve taksi ile ulaşılabilir. Mahalle büyüdükçe, ek toplu taşıma rotaları başlatmak için planlanmaktadır.

Araba sahipleri için faydalı bilgiler: Modern Leningradskoe otoyolu boyunca Moskova kavşağına sadece 15 km.

geliştirici

LCD "Skhodnya Park" geliştiricisi duruyorOOO ZeminzhConsultKimin hesabında onlarca başarılı proje hayata geçirildi. Benzersiz patentli teknolojiler, cesur deneyler ve yenilikler, şirketin tüm projelerini birbirinden ayıran özelliklerdir.

Bu, uyum sağlamayı mümkün kılan şeydirzaman çerçevesi kurulan ve LCD "Skhodnya Park." Her mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılar. Proje yöneticileri ile iletişim kurmak şirketin resmi web sitesinde bulunabilir.

altyapı

Bu durumda şehir merkezinden uzaklıkBu kendi altyapı, titiz özen nesneleri dengelemektedir. Proje mağazalar, restoranlar ve bovling salonu ile yeni bir anaokulu, alışveriş ve eğlence merkezi inşa edilmesini öngörüyor. Tüm güvenlik şartlarını yerine 316 otomobil, modern oyun alanı ve spor alanları için Yeraltı otoparkı.

LCD "Skhodnya Park", geliştirici

Kompleksin sakinleri her şeye erişebilecekSkhodnya'nın yerleşik mikro-üssünün gerekli altyapısı. Yürüme mesafesinde bir ortaokul, birkaç anaokulu, hatta yüksek öğretim kurumları, bir poliklinik ve tüm gerekli hizmet kuruluşları. Alışveriş tutkunları, MEGA-Khimki ve METRO gibi alışveriş ve eğlence merkezlerine olan yakınlığı kesinlikle takdir edeceklerdir.

daireler

LCD "Skhodnya Park" (Khimki) hakkında değerlendirme35 ila 82 metrekare arasında değişen çeşitli konfor sınıfı daireler tercih edilmektedir. Ayrı ayrı döşenmiş odalar, ayrı banyo, gardırop - bir süre önce hayalini bile kurduğumuz bir şey imkansızdı. Planlama çözümlerinin çeşitliliği, her ailenin her açıdan en iyi seçeneği kolayca seçmesini sağlar.

Zhk gangway park Khimki Değerlendirme LCD "Skhodnya Park", Khimki

Kompleksdeki tüm daireler bir dekorasyon ile kiralanmaktadır.anahtar. "Bu bir laminat zemin, modern Avrupa sıhhi tesisat üretim, kalite pencereler, iç ve dış metal kapı montajı dahil duvarlarında modern duvar kağıdı, asma tavanlar, gerekli tüm tesisat işleri, gösterir.

Özetlemek

LCD "Skhodnya Park" - gerçek için mükemmel bir projekonfor bilenler. Bir orman yamasıyla çevrili, kendi altyapısına sahip konfor sınıfının konut kompleksi, mükemmel yaşam koşulları yaratır. İnşaat aşamasında, bir apartman dairesinde uygun koşullarda nakit para ve ipotek kredisi yardımı ile satın almak mümkündür. Projeye özel ilgi gösterilmesi şiddetle tavsiye edilir, bir dizi benzersiz avantajdan dolayı bunu gerçekten hak eder.

LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 2019

LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 2019

Related news

 • Hamile Kalma Yöntemleri
 • Bar Avrupa (Penza): menü, yorumlar
 • Serdar Alyamaç
 • Beyaz mantar: onları çeşitli şekillerde kurutun
 • Sos barbekü: en popüler yemek tarifleri

 • LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 82

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar


  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 61

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 97

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 75

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 15

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 81

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 69

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 31

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 10

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 81

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 24

  LCD Skhodnya Park: açıklama, yorumlar 71