LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 2019

LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 2019
25.08.2019

LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 17

LCD "Efsane" (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı

Troitsk, Yeni Moskova'nın bir ilçesidir. Sermayenin gelişiminin yeni yönü belirlendiğinde, 2012'den bu yana, üzerinde bulunan tüm kasaba ve şehirler dahil, Kaluga otoyolunun alanı hayatın cazibesine dönüştü. Burada gayrimenkul maliyeti önemli ölçüde büyüdü. Aynı zamanda, modern geliştiriciler devasa boş alanlara dikkat çekti ve kendi altyapıları ile büyük konut kompleksleri inşa etmek için kullanıldılar. LCD "Efsane" (Troitsk) bunlardan biri oldu.

Troitsk'teki yaşam hakkında

Hala bir süre önce tüm istekliMoskova'da bir daire satın al, sadece başkentte iyi yaşayabileceğine inanıyorsun. Ama zaman içinde bu postula sarsılmaz olmaktan çıktı. Yeni Moskova - Moskova ikamet izni ile pazarlık fiyatına satın almak için mükemmel bir fırsat. Troitsk - Kaluga otoyolunun yönünde bulunan Moskova yakınlarındaki küçük bir kasaba. Muskovitler, kazara halka dışına çıkmayı düşünmez ve Troitsk'in yeni binalarında gayrimenkul edinemezler. Şu anda, sermaye, gelişmiş altyapı, yeterince iş ile mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir, bu yüzden şehrin sakinleri yolda çok fazla zaman harcamak zorunda değildir.

Moskova (Troitsk)

Bir apartman seçerken, birçok insanşehrin kullanılabilirliği. Bu göstergeye göre, Moskova Çevre Yolu'na 20 km uzaklıkta bulunan Troitsk, Moskova yakınlarındaki şehirlere açıkça kaybediyor. İyi bir ulaşım bağlantısı vardır, ancak sadece otobüs ve minibüslerle temsil edilir. Ve ücretsiz Kaluzhskoe otobanı, izin verilen hızı aşmak zorundadır ve bu da normal kazalara neden olur. Ancak kısa bir süre içinde metro istasyonları olacak, bu nedenle ulaşım erişilebilirliği konusu çok acil olmayacak.

Diğer tüm konularda, Troitsk için mükemmel bir seçenektirhayat. Oldukça sessiz ve huzurlu, hava temiz, şehrin eğlence ve rekreasyon organize etmek için yeterli parkları, meydanları ve yerleri var. İşte bu yüzden şu anda emlak çok popüler oldu.

Proje hakkında

Yani, LC "Efsane" (Troitsk) - Yeni'nin incisiMoskova, şirketler grubu tarafından temsil edilen "Yeni çeyrek". Yedi düşük katlı bina, bir anaokulu ve bir ortaokul 17 hektarlık tahsis edilmiş arazide görünecek.

LCD "Efsane" (Troitsk)

Rahat bir çeyrek inşaatı için geliştiriciYeni Moskova'nın ekolojik temiz bir bölgesini, pitoresk bir gölün kıyısında bir bölge seçti. Proje, modern metropolitan yaşamın konforunu ve bir kır evinin tüm zevklerini temsil ediyor. Konut kompleksi "Legend" - modern inşaat teknolojilerinin ve yenilikçi malzemelerin kullanımına dayanan bir proje. Bu, mimarlığın zarafeti, geleneksel olmayan çözümler, planlama düşüncesi ve aynı zamanda yeni mikrodünyadaki tüm sakinlerin güvenliği hakkında eşsiz bir hikaye.

Geliştirici hakkında

Yeni Moskova (Troitsk) - oldukça popülermodern geliştiriciler için de dahil olmak üzere yön. Sermaye bu şekilde gelişecek, yakın gelecekte metro istasyonları görünecektir. Ve Troitsk sakinleri bir Moskova ikamet izni ve başkent sakinlerinin tüm ayrıcalıklarına sahip olacaklar. Pek çoğu, projelerinin güvenilir olmaması gereken çok genç bir geliştirici olan GC "Yeni Mahalleler" ini düşünebilir. Ancak günümüzde LCD "Legend" (Troitsk) geliştiricisi, asırlık kültürel mirası korumaya çalışan ve inşaat kalitesini ve montaj hızını iyileştirmek için modern inşaat teknolojilerinin yardımıyla oldukça büyük bir şirkettir. Geliştiricinin tüm projeleri kapsamlarında etkileyici. Başkentin ihtişamlı sakinleri için gerçekten konforlu konut kompleksleri inşa etmenin mümkün olmasından dolayı her ayrıntıyı, her ayrıntıyı düşündüm.

Konut kompleksi "Efsane"

konum

Tabii ki, birçok hissedar ve potansiyel yatırımcıgayrimenkul alıcıları LCD "Legend" (Troitsk) ile ilgileniyorlar. Şantiyeyi ziyaret edenlerin yorumları, yeni kompleksin MKAD'a 22 km uzaklıkta olduğunu doğrulamaktadır. Araba ile bu mesafe sadece 18 dakikada aşılabilir. Kaluzhskoe karayolu hemen hemen her zaman ücretsizdir, ayrıca, şu anda yeniden yapılanma çalışmaları devam etmektedir. Kendi arabasına sahip olmayanlar toplu taşıma araçları ile komplekse gidebilirler: metro istasyonundan "Teply Stan" dan 10-15 dakikada otobüsler ve minibüsler kalkıyor.

Bugüne kadar hiçbir proje, bina yoğunluğu LCD "Legend" in şekilde asgari olacağı yerdir. Her vatandaşın mekanı budur.

LCD "Efsane" (Troitsk): yorumlar

Inşaat aşamaları

İlk aşama tesisinin teslim edilmesine ilişkin son tarih planlanmaktadır.2019'nin 2. çeyreği. LCD "Legend" in yapım süreci (Troitsk), evlerin ve altyapının kademeli olarak teslim edilmesini ima ediyor. Çıkar sahipleri ve projeye gerçekten ilgi duyanlar, buradaki çalışmanın gece bile bitmediğini görüyorlar. Kalifiye uzmanlar, deneyimli profesyoneller ve modern inşaat ekipmanları, kaliteli ve güvenilir konut binalarını hızlı bir şekilde inşa etmemize olanak sağlayan yapıda yer almaktadır.

ekoloji

Çevreci bir ortamda yaşamak istiyorsanızBölgeyi temizleyin, doğayı havalandırın ve hafta sonunuzu doğa ile birlik içinde geçirin, kesinlikle LCD "Legend" (Troitsk) 'u beğeneceksiniz. Yeni Moskova - başkentin akciğerleri. Buradaki trafik o kadar yoğun ve yoğun değil, üstelik bu alan her yönden pitoresk ormanlar, göller ve nehirlerle çevrilidir. Bu, konsantre zararlı üretim değildir, bu nedenle alan yaşam için idealdir.

Geliştirici LCD "Efsane" (Troitsk)

GC "Yeni Mahalleler" in bataklık arazisindenDesna Nehri'nin setini, kompleksin tüm sakinleri için boş zaman ve rekreasyon organize etmek için mükemmel bir yere dönüştürdü. Nehir boyunca yürüyüş, bisiklet ve paten için ideal olan asfalt yollar döşenir.

Ulaşım erişilebilirlik

2019 yılına kadar, Yeni Moskova toprakları14 yol yeniden inşa edildi ve toplam uzunluğu yaklaşık 140 km. Kaluga otoyolunun tüm otoyolları, her yönde dört şerit olacak ve bu da trafik sıkışıklığı olasılığını ortadan kaldıracaktır. "Metrostroy" kompleksi birkaç dakika içinde görünecek yeni bir istasyon "Red Pakhra", inşası için planını koydu.

LCD "Efsane" (Troitsk) Yeni Moskova

altyapı

Konut kompleksinin kendi altyapısı"Legend" bir yüzme havuzu ile 180 kişi için bir anaokulu tarafından temsil edilir, 430 kişi için kapsamlı bir okul, veliler çocukları Troitsk ve Moskova okullarına taşımak için ihtiyaç duyacaktır. Altı seviyeli park çözümleri, park yerleri bulmakla ilgili problemleri çözmektedir. Kompleksin her sakini için ayrı bir yer var. Büyük alışveriş ve eğlence merkezi "Legend" kompleksin sakinleri için alışveriş ve eğlence için gereken her şeye sahiptir.

Üstelik geliştirici aktif olarak destekliyorSporun gelişimi, bu nedenle kompleksin topraklarında spor oyunları için bir yüzme havuzu, kardiyo bölgesi ve açık alanlar ile büyük bir fitness merkezi olacaktır. Bir havuz, yürüyüş ve bisiklet yolları, yüksek kaliteli aydınlatma ile 1 km kıyı rekreasyon alanı, alıcılara göre, eğlence için favori bir yer olacak.

LCD "Legend" in yapım süreci (Troitsk)

Planlama çözümleri

Mükemmel planlama çözümleri,Metropolün modern sakinlerinin istek ve tercihlerini - geliştiricinin üzerinde odaklandığı - dikkate alarak. Potansiyel alıcılar, 41 metrekarelik bir alana sahip bir, iki ve üç yatak odalı daireler arasından seçim yapmak zorunda. Alıcı çeşitli planlama çözümlerinden birini seçmek zorundadır. Geniş mutfak, ayrı odalar, gardırop, balkon - tüm bunlar rahat bir yaşam düşüncesine tekabül eder. Bunu doğrulamak için siteyi ziyaret etmek yeterlidir.

LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 2019

LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 2019

Related news

 • Yağlı karaciğer hepatozunun tedavisi: diyet, su rejimi, ilaç alımı
 • Elie Wiesel tarafından dünyaya açılan bir felaket
 • İKİZ LALELER TIĞ OYASI ANLATIMI
 • Halka 1.Bölüm izle
 • Porselen Çatlakları Nasıl Yok Edilir

 • LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 68

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı


  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 92

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 25

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 35

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 83

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 53

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 4

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 96

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 37

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 31

  LCD Efsane (Troitsk, Yeni Moskova): geliştirici, inşaat ilerleme, altyapı 91