Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 2019

Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 2019
16.07.2019

Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 74

"Lady Bumzh" dizisi. Aktörler ve roller

"Lady Bomzh" dizisi, oyuncuları ve rolleriBu makalede sunulan ekranlar 2001 yılında çıktı. Filmin yönetmeni Marina Migunova. Bu seride oynayan aktörler, Sovyet sinemacılar tarafından iyi biliniyor.

kadın vagrant aktörleri

Arsa

Film kızın kaderini anlatıyor.İnsan hırsından ve barların arkasından gıpta duyduğu mutlak bir aile. Yabancı dil fakültesini bitiren Elizabeth Basargina, bir seyahat şirketinde bir rehber olarak göreve başladı. Kız, büyükbabasından aldığı Moskova yakınlarında lüks bir konakta yaşıyor.

Görünen o ki, meslek ve maddi refahona "en iyi" kız arkadaşını dinlendir. Elizabeth'in çalışması için zamanı ve günü kılavuz rehber olarak yok. Ana kahraman tamamen hazırlanmış bir çantanın arkasında.

Irina ve annesi bu davayla doğrudan ilişkileri varnişanlısı - Margarita Schekoldina. Bir kadın resmi pozisyonunu kudretle ve esasla kullanarak hakim olarak çalışır. Kısa süre sonra ana karakter o kadar uzak olmayan yerlerde, Schekoldina malikanesini elden geçiriyor. Hakimle ilişkiye girmeyi düşleyen Irina, kırık bir çukura dönüştü: çocuğun doğumundan sonra Schekoldina oğlu onunla olan tüm iletişimi durdurdu.

Yıllar geçti. Elizabeth cezaevinden geri dönüyor. İntikam için susuzluk çekiliyor. Uygulamak, işadamı Semyon Tumansky'ye - "Lady Bumzh" adlı filmin birkaç diziliminin merkezinde yer alan bir kahramana aşina olmayı planlıyor. Bu rolü oynayan aktör, film karakterleri oynuyordu, kariyeri yetmişlerin ortasında başladı.

Elizabeth kaza sonucu tanık olduintihar eşi Tumansky. İşadamı eşin ölümünü gizli tutmak için kızı bulur. Ona sadık yardımcı Chicheryukin'e yardım eder. Bu, "Lady Bumzh" serisinin bir diğer önemli karakteridir. Bu makalede Tumansky'nin muhafız oyuncusu olan oyuncu da kısaca anlatılacak.

Filmin çizimi budur. "Lady Bumzh" serisinin başrollerini kim oynadı?

bayan vagrants aktörler ve roller

Aktörler

Ana rolü Irina Lachina oynuyordu. Boris Nevzorov, işadamı Tumansky'yi "Lady Bumzh" adlı filmde oynadı. Aktör Mikhail Zhigalov - Chicheryukina. Tumansky'nin karısının rolünün ana karakteri oynayan aktrisin annesi olan Svetlana Toma tarafından gerçekleştirildiği dikkat çekicidir.

Galina Polsky seyirciden önce çıktıNegatif bir karakterin görüntüsü. Ünlü Sovyet ve Rus aktris, Elizabeth'in kurtuluşu sırasında şehrin belediye başkanlığı görevini üstlenmeyi başaran Margarita Schekoldin'e rüşvet verdiler. Basargin'e ihanet eden Irina'nın rolü Rimma Zubina tarafından gerçekleştirildi. Diğer aktörler "Lady Bumzh": Sergei Batalov, Anton Mukharsky, Nina Kastorff, Vladimir Golosnyak, Tatyana Sheliga.

Merkezden birini oynayan Mikhail Zhigalovkarakterler, uzun yıllar tiyatroda "Çağdaş" olarak çalışıyor. Filmde aktör ilk filmi 1972'de "The Last Day" filminde yaptı. Onun hesabında 40'tan fazla rol. Filmografisinde daha sonraki projelere "Ve yine de seviyorum", "Güzel doğma."

TV'nin oyuncuları evsizleri evsiz göster

Irina Lachina

Oyuncu ilk rolünü yedi yaşında gerçekleştirdi. Şöhret Lachina, 1991 yılında yayınlanan "Wandering Stars" filmini getirdi. Filmde rol aldığı "Mesih'te İsa Mesih", Polonya'daki festivalde ana ödüle layık görüldü. Irina Lachina ile diğer filmler: "Efsane №17", "Kendime bir mucize", "Deniz devriyesi", "Ağır kum" sunuyorum.

Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 2019

Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 2019

Related news

 • Nasıl Bir Kafayla Yapıldığı Merak Edilen Çağ Ötesi İcatlar
 • Örgü Çiçek Motifli Örgü Elbise
 • Murat Dalkılıç hizmetçisine 12 bin lira ödeyecek
 • 2013 yazında gerçek kıyafet modelleri
 • Septum Deviasyonu Nedir

 • Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 69

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller


  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 43

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 67

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 49

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 68

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 56

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 58

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 44

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 58

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 47

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 86

  Lady Bumzh dizisi. Aktörler ve roller 48