Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 2019

Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 2019
18.08.2019

Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 73

Lada Granta (asansör): yorumlar. "Lada Granta" (elevatorback): özellikleri

Yeni Lada Granta'nın görünüşleri (ilk kezhatchback'in serbest bırakılmasını bekliyor) AvtoVAZ taraftarları üç yıl bekledi. Bu etkinlik birkaç kez ertelendi, ancak 2013'ün sonunda gerçekleşti ve Mayıs 2014'te Lada Granta (liftback) modeli piyasaya sürüldü. Bir çok açıdan yeniliğin selefinin memnun sahiplerinin yorumları, popülerliğini etkiledi.Lada Grant Elevatorback yorumlar

Aracın tanıtımı yönetmen tarafından yapıldı.AvtoVAZ - Bu Andersson. Yenilikin avantajlarını ve olanaklarını anlattı. Bu, üreticinin bu modele ciddi şekilde bağlı olduğunu gösterir. Buna ek olarak, şirket ilk olarak, liftback tipinde bir araba üretmiştir.

dizayn

Liftback sedan platform üzerine inşa edilmiştir, yaniağabeyi ile çok ortak noktası var. Bu durumda, araç bütçesinin az belirgin biçime sahip, görünüş olarak sedan çok farklıdır: tasarımcılar yenilik sportif ve modern bir görünüm vermek başardık. siyah aksan, sis farları kıç tarafında ve beşinci kapının varlığını kontrast Yeni tamponlar - Bir sedan "rustik" görünüm ve araba "Lada Granta" nin yeni model (liftbek) arasındaki temel farklar. Fotoğraf bunun canlı bir onaylamasıdır.

Arabanın ana yongalarından biri orijinalÜzerine çekici aydınlatma ekipmanları ile arka kısım. Model ayrıca aracın üst seviye yontulur "Lada Granta" (liftbek) bulunan yeni yan aynalar ve spor "ipucu" ile alaşım jantlar vardır.ucube hibe elevatör özellikleri

karakteristikleri

Araç gövdesinin boyutları aşağıdaki gibidir: Toplam uzunluk 4247 mm (13 mm azalmıştır), genişlik - 1700 mm, yükseklik - 1500 mm, taban - 2476 mm. Taban yapılandırmasında, modelin yüksük ağırlığı 1150 kg, toplam fren ağırlığı 1560 kg'dir.

Iç mimari

Salon liftbeku da sedan aldı, amaküçük değişiklikler ve eklemeler. AvtoVAZ çalışanları arka kapı panellerini tamamladı, vites kolunu yeni bir tasarıma kavuşturdu ve otomobilin üst versiyonları, kapı panellerinin gümüş kenarları ve ön panelde bulunan hava girişleri ile desteklendi. Yeni dikiş deseninden ayrı olarak, koltuklar, önceki formda sedandan yenilik aldı.frets grant elevatorback test sürüşü

Beş kişilik bir asansörde boş alan yokselefinden daha az. Aynı zamanda bagaj bölmesinin hacmi önceki 520 litreden 440 litreye düşürülmüştür. İkinci sıranın katlanmış koltukları ile bagajın kapasitesi 760 litreye çıkıyor.

Teknik bölüm

Geliştiriciler motor için üç seçenek sunuyorBu model araba için "Lada Granta" (elevatorback). Sürücülerin incelemeleri güvenilirlikleri ve iyi teknik özellikleri hakkında konuşuyor. Temel, 1.6 litre V4 atmosfer hacmi ve maksimum 87 litre kapasite idi. a. 5100 rpm'de.

İkinci motor değiştirilmiş bir versiyondur"Junior" motor, 16 valflı bir zamanlama ile desteklendi, böylece gücü 98 litreye çıktı. a. 5600 rpm'de. Tork da 4000 rpm'de 145 Nm'ye yükseldi.

Ve son güç ünitesi - bir hacme sahip motor1,6 litre ve maksimum 106 litre kapasite. a. 5800 rpm'de. Motorun 148 Nm'de maksimum torku 4000 rpm'de elde edildi. AvtoVAZ motorlarını sadece 2013 yılında genişletti.

Powerplantın tüm çeşitleri inlineSilindirlerin düzenlenmesi dağıtılmış bir yakıt sistemi içerir. Aynı zamanda Euro-4'ün ekolojik normlarını karşılıyorlar. Yüksek kaliteli çalışmaları için, uzmanlar araba "Lada Granta" (asansör) için benzin A-95 kullanımını öneriyoruz. Yorumlar daha düşük kaliteli yakıt binmek caiz olduğunu söylemek, ancak prematüre arızalarına yol açabilir.

İletim, süspansiyon

Temel iletim beş hızdırMekanik vites kutusu, daha önce sedan "Lada Grant" otomobil sürücüleri için bilinir. Modelin pahalı versiyonları dört ileri otomatik bir kutu ile tamamlanabilir. Karışık çevrimde talep edilen araba tüketimi aşağıdaki gibidir: 5MKPP ile çalışan 87 ve 98 kuvvetli motorlar ile, sırasıyla 7,0 ve 6,7 l / 100 km'ye eşittir ve 4 ACPP ile birlikte çalışan 106 beygir gücünde bir ünitedir. 7.6 litre.

Asansörün bir sedan ile ortak bir üssü olduğundan,Küçük düzeltmeler dışında, süspansiyonunda yeni hiçbir şey görünmedi. Ön süspansiyon bağımsız ayaklar "McPherson", arka - yarı bağımsız bir burulma çubuğu tarafından sunulmaktadır. Birlikte araba "Lada Granta" (asansör) yumuşak ve pürüzsüz bir şekilde oluştururlar. Test sürüşü onun makul ve iyi iş gösterdi.freck grantback kaldırma fotoğrafı

Ön tekerlekler disk frenlerle donatılmıştırarka - davul mekanizmaları. Aracın fren sistemi, pahalı komple setlerde, yardımcı elektronik sistemler ABS, BAS ile desteklenmiştir. Direksiyon ayrıca elektrikli direksiyon sistemini de kolaylaştıracaktır.

"Lada Granta" (asansör): fiyat, ekipman

Araç, AvtoVAZ için her zamanki versiyonlarda sunulacak: "Standart", "Norma" ve "Lux". Üretici bir spor modifikasyonu olasılığını dışlamaz.

Standart fiyat marketten başlar315 000 ruble. 8 valflı 1.6 litre hacme ve maksimum 87 litre kapasiteye sahiptir. a. Beş ileri manuel ile birleştirilmiştir. Araba ekipmanı ayrıca şunları içerir: sürücü hava yastığı, gündüz farları, merkezi kilitleme, R14 jantlar, yüksekliği ayarlanabilir direksiyon simidi ile kafa optik.

"Norma" nın geri çekilme versiyonu 345 000'denruble. Bir fren yardım sistemi, ikinci koltuk sırası için başlıklar, gövde rengi, ses sistemi, elektrikli ön camlar için boyanmış orijinal kalıplar ile tamamlanmaktadır.

"Lux" versiyonu ile 16 valf ile donatılmıştırMaksimum kapasite 106 litre. a. Manuel şanzıman ile eşleştirilmiş çalışır. Toplamanın maliyeti 420 000 rubleden başlar. Yukarıdaki dışında, araç emniyet kemerleri yükseklik ayarı içerir, "iklim kontrol" sistemi, elektrikli arka camlar, eğlence sistemi, ısıtmalı ön koltuklar, renkli yan aynalar (dönüş sinyali göstergeleri ile) vücut rengi, sis farları, alaşım jantlar R15.frets granta asansör fiyatı

Ayrıca mevcut ve üst için bir kutu-makinearaba "Lada Granta" versiyonu (elevator). Robotik iletimin incelemeleri çoğunlukla olumludur, ancak mekanik iletim hala daha güvenilirdir. Robotik şanzımanlı lüks kit, en az 477.000 rubleye mal olacak. Parktronics, yağmur ve ışık sensörleri, ESP sistemi ile tamamlanmaktadır.

Modern sistemlerin ve iyi ekipmanın kullanılmasına rağmen, araç genel olarak tüm AvtoVAZ ürünleri gibi bütçesel kalır.

Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 2019

Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 2019

Related news

 • Daria Sklyarova: biyografi, oyunculuk kariyeri ve kişisel yaşam
 • İbrahim Tatlısesten Erol Köseye büyük şok
 • Enflasyonla Mücadele Programı Açıklandı: Marketlerde İndirime Gidilecek, Yıl Sonuna Kadar Elektrik ve Doğalgaza Zam Yok
 • Dudak Dolgusu ve Botoks Hakkında
 • Bakan Varank: Ar-Ge ve tasarım merkezi sayısı artmalı

 • Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 20

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri


  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 11

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 100

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 94

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 66

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 48

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 84

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 62

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 64

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 74

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 19

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 42

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 17

  Lada Granta (asansör): yorumlar. Lada Granta (elevatorback): özellikleri 16