Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 2019

Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 2019
18.07.2019

Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 46

Ölümsüzlük yasası "Stalker: Çernobil gölgeleri"

Hemen hemen her bilgisayar oyunu mevcutturBelirli koşullar altında kullanabileceğiniz hileleri. Bazı projelerde kodlar genel olarak mevcuttur ve bunları yalnızca web'de bulup oyuna girmeniz gerekir, ancak bazılarında bunu başarmanız çok daha zor olur. Ayrıca sayıları geliştiriciler tarafından çok kısıtlı olduğu için birçok kod bulma ihtimaliniz bulunmayan oyunlar da vardır - bu tam olarak "Stalker" serisinin ifade ettiği şeydir. Tabii ki, çıtayı almak, bu oyunların konu içine biraz daha ileri gidip, çok daha fazla olanak alacak hangi yardımı ile oyun dosyalarını değiştirmek, ancak hileler sağlamayabilir. Ve bunu yapmak oldukça tehlikeli, çünkü oyun dosyalarındaki herhangi bir değişiklik hoşnutsuz sonuçlar doğurabilir. ": Shadow of Chernobyl Stalker", hem de herkes için kullanılabilir olan başka hileleri Bu yazıda sizin için ölümsüzlük kodunu öğrenecektir.

Kodları nasıl girersiniz?

Çernobil gölgesinin takipçisi için Ölümsüzlük

Diğer bilgisayar oyunlarında olduğu gibi buradaİlk hileleri girmek için tam olarak bilmek ve o zaman zaten böyle için ölümsüzlük kodu olarak spesifik düzenlemelerden dikkat çekmek olabilir "Stalker: Shadow of Chernobyl". Aslında, her şey oldukça basit, çünkü oyun hileleri oyun konsolu aracılığıyla tanıtılıyor ve bunları etkinleştirmek veya aramak zorunda bile değilsiniz. Başlangıçta etkin olup standart "tilde" düğmesi tarafından çağrılır. Ayrıca, isterseniz, oyun ayarlarında konsol çizgisinin görüntüleneceği düğmeyi kendiniz değiştirebilirsiniz. Daha sonra ele alınacağı: "Shadow of Chernobyl Stalker", Yani için ölümsüzlük koduyla birlikte hileleri girmek için muktedir yapmak zorunda Bütün basit bir süreç.

Ölümsüzlük için Hile

Bir takipçisi saf gökyüzü için Ölümsüzlük

Için kendine ölümsüzlük kazandırmak istersen"Stalker: Çernobil'in Gölgesi", oysa yukarıda anlatıldığı gibi oyun konsolunu aramanız gerekecek. Bundan sonra, kısa bir kod tanrısı kaydetmeniz ve daha sonra Enter tuşuna basın - bundan sonra karakteriniz tüm saldırı türlerinin neden olduğu zarardan tamamen etkilenmeyecek. Böylece ölümsüzlük alacaksınız. Bununla birlikte, daha ilginç başka seçenekler de var. Örneğin, oyun dosyalarını değiştirme ve oradaki direnci maksimuma kadar her türlü hasara değiştirme özelliğini kullanabilirsiniz. Üstelik, karakterinizi yalnızca ölümsüz değil, aynı zamanda son derece zengin, çok miktarda silahla asılı olacak vb. Özel bir eğitmen indirebilirsiniz. Anladığınız gibi, "Stalker: Clear Sky" için ölümsüzlük aynı çıkıyor.

Sonsuz Koşu

Çernobil'in gölgesinde ölümsüzlük

Olması garanti edilen bir başka kodçalışma, durmadan sürmenizi, dayanıklılığınızı kaybetmeden vermenizi sağlar. En önemli ve vazgeçilmez kod, ama o çalışan bazen hayat kurtarıcı olabilir ya da daha önce görev kolaylaştıracak dikkati çekiyor: - "Çernobil Gölge STALKER" in ölümsüzlük olduğu açıktır. Bunu etkinleştirmek için, konsolu açın ve orada g_always_run kod kaydetmeniz gerekir - İlk seçeneği seçerseniz kodu 1 veya 0 bir sayısal değer gelmelidir, kod devreye girer ve eğer ikinci - kapatır. Ölümsüzlük kodunda olduğu gibi, "Stalker: Clear Sky" da olduğu gibi, sonsuz çalıştırma kodları da benzer şekilde bulunur.

Oyun içeriğini aktive etme

Ayrıca küçük bir hile var.oyunun kısmi bir versiyonunu veya indirilen korsanları almanız durumunda, sizin için mevcut olmayan bonus oyun içeriğinin kilidini açarsınız. Hangi sürümünüz varsa, oyunun bulunduğu klasörü açmanız ve fareyi çift tıklatarak başlatılabilen setup-bp dosyasını bulmanız gerekir. Bonusların iki parçasının kilidini açmak için alanları doldurmanız istenecektir. İlk alanda pseudodog kelimesini ve ikinci - snork kelimesini girmeniz gerekmektedir. Bundan sonra her iki ikramiyeye de tam erişeceksiniz.

Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 2019

Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 2019

Related news

 • Çok Kolay Kilim Lif Modeli Yapı Türkçe Videolu
 • Yay Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey
 • Gluten nedir Hangi besinlerde bulunur Gluten alerjisi belirtileri
 • Cesur ve Güzel 8.Bölüm izle
 • Deniz İncisi Kabukları Bayan ve Bebek Yelekleri i Örgü Modeli

 • Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 43

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri


  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 15

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 53

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 100

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 50

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 33

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 53

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 23

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 20

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 73

  Ölümsüzlük yasası Stalker: Çernobil gölgeleri 84