Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 2019

Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 2019

Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 13 22.02.2019, 04:56

Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf

Çekici görünüm ve oyunculuk yeteneğiKyvanch Tatlutug olan basit bir Türk adamın kaderini önceden belirledi. Yıldızın biyografisi, birkaç yıl içinde şöhretin nasıl elde edileceğine, sadece büyüleyici bir gülümseme ve azimle silahlandırıldığına dair canlı bir örnektir. Türk aktörünün çocukluğu ve gençliği, kişisel hayatı ve profesyonel başarıları hakkında bilinenler nelerdir?

Nasıl başladı?

Türkçenin ilk yıllarının detaylarıÜnlüler, Kyvanch Tatlutug (biyografi) ve eşi ile ilgilenen tüm hayranları tanımıyor. Oyuncunun babası ve erkek kardeşi ile fotoğrafı aşağıda sunulmuştur. Yıldızın ebeveynleri dört çocuğu daha var, ama aile hiçbir zaman maddi ihtiyacı yaşamamış. İstikrarlı gelir, sahipleri Kvancha'nın ataları yaklaşık yüz yaşında olan fırın tarafından sağlandı. Bütün çocuklar mükemmel bir eğitim aldı.

kyvanch tatlytug biyografisi

Aktörün vatanı Türkiye’nin Adan kentidir.1983'te doğdu. Çocukluktan gelen ebeveynler, oğullarının sorumluluklarına, liderlik özelliklerine, aile değerlerine saygı göstermeye çalışmışlardır. İlk kez, erkek basketbolun amacı, oyunun amacı ile ortaya çıktı. Bu alanda Kyvanch Tatlutug büyük başarılar elde etmeyi başardı. Yıldızın biyografisi, spor üzerine odaklanmış olsaydı tamamen farklı olabilirdi, ancak bu bir travma ile önlendi.

Aktör bacağını yaralamadan önce bile, babası babasının hastalığından dolayı İstanbul'a taşındı. Bu hareket, Tatlutug'un modelleme işinde kendini deneyimlemesi için şartlar sağladı.

Kyvanch'ın genç yılları

Travma bir spor kariyerine erişemedigenç erkekler Bu, neyse ki, Kyvanch Tatlutug gibi harika bir aktörün varlığını hiç duymayacak hayranlar için. Yıldızın biyografisi, modelin rolüne kendini model etmeye çalışmanın, anne tarafından önerildiği bilgisini içerir. Oğlunun ilk adımları atmasına ve fotoğrafını önde gelen Türk kurumlarına göndermesine yardım eden oydu. Sonuç olarak, genç adam onlardan biriyle sözleşme imzaladı.

kyvanch tatlytug biyografi ve eşi fotoğrafı

Çekici görünüm, fotojenik,cazibe - tüm nitelikler, 2001 yılında dünyanın en iyi modelinin Kyvanch Tatlutug olarak tanınmasına yol açtı. Yıldızın biyografisi, Paris ve Milano'daki çalışmaları hakkında birkaç yıl süren bir model olarak bilgi içerir. Ancak, yavaş yavaş adam oyunculuk mesleğinde kendini denemek arzusu geldi.

Kyvanch Tatlutug: biyografi ve filmografisi

Kendilerini bir model olarak ilan etmeyi başararakProfil eğitimi olan (drama stüdyosu kursları) genç bir adamın seride rol alması kolaydı. Telvanvela "Gümüş", Kvanch Tarlytug'ın rol aldığı ilk proje oldu. Biyografi, yükselen bir yıldızın bir fotoğrafı, basına ilginin bir hedefi haline geldi. Mehmed'in rolü oyuncuya ve çoğu güzel cinsel ilişkiye giren ilk taraftarlara verdi.

kyvanch tatlytug biyografi ve eşi

Daha da büyük şöhret onu ona getirdi"Meneche ve Khalil" adlı televizyon projesinin filme alınması Bu seride, Kyvanchu, aile geleneklerinin seçilmiş olanla yeniden birleşmeyi önlediği talihsiz bir sevgilinin rolünü üstlendi. Bununla birlikte, yine de kocasından onu aldatıyor, aldatılmış eşin ve kendi akrabalarının intikamı haline geliyor.

"Yasak Aşk", "Kuzey Güney" - diğerleriTatlytuga'nın katılımıyla telenovela, yurt içi ve yurt dışında izleyicilerin sevgisini kazandı. İlk dizide, Kyvanch, genç bir kızla evli olan orta yaşlı bir amcanın şımarık bir öğrencisi olan ebedi bir öğrenciyi oynuyor. Bu karıda ve karakterine aşık olur. İkinci projede aktör daha karmaşık bir rol aldı. Onun kahramanı, erkek kardeşinin yerine, işlediği suçtan sorumlu olarak cezaevinde oturuyor.

Aşk ilişkisi

Tabii ki, tüm hayranlar ilgileniyorKendini Kyvanch Tatlutug, biyografi ve eşi, eski ve şimdiki kızların bir fotoğrafını sağlayan romantik hobiler. Yıldızın ilk resmi arkadaşı bir zamanlar "Miss World" ünvanını kazanan aktris Azra Akyn'di. Dört yıl süren tutkular arasındaki ilişkiler, bir skandalla sona erdi, genç adam başka bir kadın tarafından taşındı.

Kyvanch'ın Azra'yı terk ettiği hanımefendi olduoyuncu Meltem Kambul. Seçilmiş olanın erkek arkadaşından 14 yaş büyük olması ilginçtir, ancak Tatlytuga rahatsız etmedi. Çift, altı ay sonra ayrıldı, daha sonra yıldızın kızı milyonerlerin mirasçısı oldu - Firata Idil. Bu ilişki daha da az sürdü.

Oyuncu evli mi?

Söylentilere inanıyorsanız, ilgilenen taraftarlarKyvanch Tatlutug (biyografi) ve eşi, yakında bir idolün düğünü hakkında duyabilecekler. 2012 yılında aktör, bir keresinde İdil'e gittiği Meltem ile bir ilişki kurmaya karar verdi. Son zamanlarda, giderek artan yaklaşan düğün fişleri hakkında bilgi. Halihazırda gerçekleşmiş olan angajman hakkında söylentiler de vardır, ancak sevgililerin kendileri onaylamamıştır. Kivanch, gazetecilerin doğrudan sorularını doğrudan yanıtlayarak yalnızca büyük bir aile kurma isteğini anlatıyor.

kyvanch tatlytug biyografi fotoğraf

"Türk Brad Pitt" in genç yaşları göz önüne alındığındaTaraftarlar, katılacağı yeni parlak projelerin erken görünümüne güvenebilir. Sonuncusu, Kyvanch'ın çalışması, teleproject "Kurt Seit ve Alexander" da bir rol.

Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 2019

Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 2019

Related news

 • GÜLLÜ AJURLU ŞİŞ İŞİ BATTANİYE ÖRGÜ MODELİ TARİFİ
 • TIĞ İŞİ ÇOCUK GİYSİLERİ VE EL İŞLERİ İÇİN ZİG ZAG ÖRNEK
 • Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması
 • Tığ İşi Çilek Oyası Yapılışı Türkçe Videolu
 • Stas Natanzon: etkinlikler ve olaylar
 • Yemeklerden önce dua: istek ve teşekkür

 • Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 97

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf


  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 54

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 60

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 71

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 43

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 91

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 4

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 43

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 63

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 87

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 44

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 34

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 93

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 23

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 18

  Kyvanch Tatlutug: biyografi, fotoğraf 87