25.06.2019

Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 85

Kuzminki'deki "Terem" Sergisi: Hayallerinizin evini bulun!

Her yıl sakinleri giderek artan sayıdaBüyük şehirler dairelerini özel evler lehine terk ediyor. Bir yazlık veya apartman binasında yaşamanın artılarını ve eksilerini karşılaştırabilirsiniz. Bu arada şimdilerde Moskova bölgesinde şimdilerde evlerde "anahtar teslimi" inşası konusunda uzmanlaşmış şirketler var, güvenilir. Çarpıcı bir örnek, bölgedeki düşük katlı konut segmentindeki en büyük geliştiricilerinden biri olan Terem'dir. En keyifli olanı - artık hayallerinizin evlerini kataloglardan seçmek zorunda değilsiniz. Kuzminki'deki “Terem” sergisi, herkesin en popüler ev tasarımlarını faaliyete geçirme biçiminde görmesini sağlayacak.

Kuzminki'deki sergi tereem

Yeni satış formatı

"Terem" şirketinin temsilcileri bunu vurguladıSergi alanında gerçek evler var, maketleri değil. Bu, en azından bugün arayabileceğiniz ve yaşayabileceğiniz tam teşekküllü bir yapıdır. Her nesne mükemmellik için getirilir ve iç dekorasyon bile övünebilir. Kuzminki'de, şirketin ürün çeşitliliği ile alıcıların en uygun ve eksiksiz bir şekilde tanışması için bir “Terem” sergisi düzenlendi. Pek çok müşterinin katalogdaki fotoğrafına ve açıklamasına bakarak bir evi hayal etmesi kolay değildir. Standart tasarımları kendi gözlerimle inceleyerek, bu tür "obzhitom" formunda tamamen farklı bir izlenim yaratılır. Maketleri ve çok sayıda sergi örneği oluşturmayı reddetmek, şirket müşterileri için düşük fiyatları korumanıza ve tutmanıza olanak tanır.

Kuzminki. Evleri "Terem" Sergisi: fotoğraf ve açıklama

Sergi alanında sadece 35 tane görebilirsinizbinalar. Tüm evler iç dekorasyon ile sergilendi. Sergi, şirketin en popüler standart projelerine göre inşa edilen kır evlerini içeriyor. Aralarında bahçe evleri, mevsimlik ve daimi ikamet amaçlı evler bulunmaktadır. "Terem", büyük boyutlu kaliteli evlerin oldukça ucuz seçeneklerinin (500 bin ruble) arasında yer aldığı geniş bir bina yelpazesiyle müşterilerini memnun ediyor. Dış cephenin, büyüklüğün ve türlerin dış görünüşü ile iç planlama konularında projeler var. Kuzminki'deki “Terem” sergisi, her alıcının, yaşam ve eğlence için en uygun evi bulmasını sağlayacaktır. Burada, sergi alanları üzerinde, kendi sitenizdeki "anahtar teslimi" gibi beğendiğiniz kulübenin yapımını sipariş edebilirsiniz.

Kuzminki evlerin terem fotoğraf sergisi

Sergi sitesi modu

Sergiye bak ve bedavaya bakDanışma her gün 10.00-19.00 saatleri arasında yapılabilir. Kuzminki'deki "Terem" sergisi hafta sonları olmadan öğle yemeği için çalışıyor. Sergi alanının tam adresi: Moskova, Zelenodolskaya caddesi, mülkiyet 42. Sergi "Kuzminki" pazarında yer almaktadır. Sergi, ziyaretçilere gelen tüm soruları yanıtlamaya hazır açık günlük danışmanlar. Şirketin uzmanları, kullanılan malzemeler, cephelerin ve iç mekanların sonlandırılması için seçenekler ve ek seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

Kuzminki Terem'de Sergi

Şirket Bilgileri

"Terem" - en büyük düşük katlıMoskova bölgesi geliştiricileri. Uzun yıllara dayanan tecrübesi, yüksek vasıflı uzmanlardan oluşan etkileyici bir kadro, kendi üretim üssü - bunların hepsi rakip firmalar için avantajlıdır. Organizasyon, özellikle tel kafes teknolojisi kullanılarak, keresteden yapılmış konut ve ev binalarının inşasında uzmanlaşmıştır. Kuzminki "Terem" deki sergi, mevsimlik ve yıl boyu yaşamak için konut binalarına adanmıştır. Buna ek olarak, şirketin kataloğunda banyo ve diğer müştemilat projeleri var. Çeşitliliği memnun eden ve modern tüketicilerin tüm gereksinimlerini karşılayan tipik projeler.Related news

 • Bir bilgisayarda Telegram ın Rusçaya nasıl tercümesi: tüm OS için yollar
 • Alexander Nikiforov: futbolcu biyografisi ve kariyeri
 • BÜMED’in minik sporcuları
 • Organize işler sazan sarmalı Haberleri, Güncel Organize işler sazan sarmalı haberleri ve Organize işler sazan sarmalı gelişmeleri
 • 1 Haftada 5 Kilo Verdim Şok Diyet Listesi

 • Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 46

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun


  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 39

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 12

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 91

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 44

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 61

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 93

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 54

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 19

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 96

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 42

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 53

  Kuzminkideki Terem Sergisi: Hayallerinizin evini bulun 51