Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 2019

Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 2019
17.09.2019

Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 11

Ksenia Sobchak'ın kocası Maxim Vitorgan

Xenia Sobchak'ın kocası Maxim Vitorgan, teledivy'nin ilk ve tek eşidir. Maxim'in Xenia'yla olan evliliği üst üste üçüncüsüdür ancak sevgililerden herhangi birini karıştırmaz.

özdeyiş

Ksenia Sobchak'ın kocası, tanınmış ve popüler bir oğludur.Sovyet döneminin oyuncusu Emmanuel Vitorgan. Adam oyunculuk ortamında büyüdü; çocukluğundan itibaren yapımlara katıldı, tiyatro sevildi ve tabiatta anne-babasının izinden gitti. Maxim Vitorgan, GITIS'ı bitirdi, farklı Moskova tiyatrolarında çalıştı, filmlerde oynamaya çalıştı. Maxim, tiyatroda oynamak istediğini daha da güçlüydü. Xenia'nın kocası Sobchak da filmlerde oynuyor, ancak tiyatro daha çok seviyor. Bugünün başarısı, aktörü "Seçim Günü", "Radyo Günü", "What Men Think for" filmlerinde çekti. Buna ek olarak, Maxim televizyonda çocuk şovları düzenliyor ve bu rolü rahat hissediyor.

koca xenia sobchak fotoğrafı

xenia

Scandalously bilinen TV sunucusu Ksenia SobchakCanlı karakteri, görüşlerin cesaret ve şok edici davranışıyla şov dünyasında ünlü oldu. Çocukluk de toplumun üst alınan beri Petersburg Anatoly Sobchak politikası, Xenia kızı, ünlü insanlar tarafından çevrelenmiş ve kamu yetkililerinin hayatını absorbe büyümüştür. Kariyer televizyonunda, "Dom-2" adlı TV programında sunucunun rolü ile başladı, daha sonra diğer projelerde görünmeye başladı. Xenia Sobchak'ın kocası bir kız tarafından yönlendirilen şovlardan birinde tanıştı.

Xenia Sobchak'ın kocası

tanıdık

Ksenia Sobchak'ın kocası Maxim Vitorgan ilk gördükız arkadaşı ile birlikte gelen televizyon projesinde, onun gelecekteki karısı. Xenia çifti bir araya geldiği ve devralana kadar onların ilişkinin gelecekte evlilik yol açacaktır o programı açtı. o zaman Xenia geçemedi muhalif gösterilerin, üzerinde çalışma toplantısında müdahale etme, gençler sonsuza dek beraber olmak istiyorum anlıyoruz. Maxim usulüne uygun bir diz üzerinde duran ve bir yüzük, kız cevap verdi başvuran, öneriyi Xenia yaptı: "Evet." aşıklar evlenmeye karar olması, kimseyi tanımıyorum gençlerin bile en yakın arkadaşlarının yoktur. o Magazin içinde bilgi sızması farkına vardığı için tören bile imzalamak gittiğini kayıt ofisi, değiştirmeden önce düğün, kesinlikle gizli tutuldu.

koca xenia sobchak maxi vitorgan

düğün

Düğün töreni gizlice yapıldı, tıpkıplanlandı. Onun kararına düğün kutlamaları için evlenip tüm katılımcılar ilk gösterimine davet düşündüm zaman Moskova'da filmin galası sırasında kamuoyuna açıklandı çiftin düğün var ve değil. Xenia Sobchak'ın eşi Maxim Vitorgan'ın düğün fotoğrafı, kitleye şok verdi. evlilik hesaplama sonuçlandırılır hemen dedikodular, Xenia bu evlilik evli bir kadının statüsünde kendilerini kabul ettirmek isterler ve eşi Maxim açgözlü durumu. Ama günler uçuyor, yıllar kaçıyor ve çift birlikte ve katılmayacak. , Sergiler, iş, kariyer gala - her şey her zamanki gibi devam ediyor, çift Vitorgan-Sobchak ve tüm dedikodu hiçbir onay bulma, aşağı ölür.

ksenia sobchak kocası çocuklar

çocuklar

Gazetecilerin ne kadar uğraştığı önemli değil, düşününXenia'nın emirleri altında olağanüstü bir mide henüz başaramadı. Çiftin çocuk sahibi olmayı planlayıp planlamayacağı konusunda Sobchak her zaman kötü bir şekilde cevap veriyor: “Ne zaman istiyorsak henüz bilmiyoruz ama istediğimiz zaman.” Maxim Vitorgan'ın ilk evliliğinden bir oğlu ve bir kızı var. Bu yüzden şimdiki eş, temelde değil, başka bir çocuğu doğurmayacak. Şimdiye kadar, çift yaşam tarzını inşa ediyor, sosyal etkinliklere katılıyor, seyahat ediyor ve işlerini bırakıyor. Bir ailenin - bir apartman dairesinin son satın alınması - Baba Maxim, Emmanuel Vitorgan'a göre, bir çocuk odası içerir. Bu gerçek, gazetecilerin merakını daha da ısıtmıştı, ama hiç kimsenin gerçeklerin dibine ulaşması gerekmiyordu. Teledivinin geçmiş ifadelerini hatırlayarak, onun bir anne olmayacağı sonucuna varabiliriz, ama bu kelimeler evlilikten önce geçmişte ortaya çıktı. Şimdi hayat değişti, evli ve sakin kadın Ksenia Sobchak oldu. Koca, çocuklar - bunlar, eskiden skandal sarışın olan kendi deneyimleriyle ikna edilen kadın mutluluğunun ana değerleri ve anlamıdır. Bu nedenle, çift aniden çocuğun doğduğunu ilan ederse, olağandışı hiçbir şey olmayacaktır. Deneyimi gizli bir evlilikle tekrarlamak elbette ki daha zor, hamilelik saklayacak, ama büyük bir arzuyla böyle bir operasyonu yürütmek mümkün olacaktır.

Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 2019

Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 2019

Related news

 • İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü
 • Politik tartışmaların gölgesinde sessiz ve mütevazı: Türkiyedeki Ermeni göçmenler
 • İğne Oyası Firkete Çiçek Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Korku Filmleri Videoları Sayfa 2
 • Evin dışını bitirmek yerine: varyantlar, materyaller, fotoğraf

 • Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 34

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan


  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 4

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 21

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 93

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 13

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 93

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 5

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 45

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 57

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 64

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 24

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 13

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 14

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 24

  Ksenia Sobchakın kocası Maxim Vitorgan 80