Fotograf resim galeriler Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları
Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 78 06.01.2019, 16:06

Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları

Soğuk algınlığı, birçok insanın alevlenmesiyleKısa bir süre içinde kurtulmak neredeyse imkansız olan şiddetli öksürükten muzdariptir. Sıklıkla öksürük tedavisinde, doktorlar antibiyotik kullanımını reçete. Ancak hastalar, bu güçlü ilaçların destekçilerine ait değildir.

Son zamanlarda, birçok ülkede bilim adamları sebat ettiAntibiyotiklerin insan vücudu üzerindeki etkisinin araştırılması. Öksürükten kurtulma hızının hiçbir şekilde bu tür farmakolojik ilaçların alımına bağlı olmadığını kanıtlamışlardır.

Çoğu zaman, bir öksürük sonucu oluşurvirüslerin yayılması. Bu nedenle, tedavi tek yolu atanması veya başka araçlar hep bir tıp uzmanı tarafından haklı dozhdno. Bazen insanlar akut soğuk algınlığı önlenmesi veya hastalıktan kurtarmak için basit bir antibiyotik alabilir, ancak bu durumda, patojenler ilaçlara karşı direnç üretti, ve sonuç olarak hangi antibiyotik Eğer öksürük zaman etkili olacaktır olası değildir.

Uzun süre antibiyotik alırsanızöksürük, hasta bir disbakteriyoz veya çeşitli alerjik reaksiyonlara sahip olabilir. Antibiyotiklerle öksürük tedavisine neden olabilen komplikasyonları önlemek için deneyimli uzmanlar bu ilaç grubunu reçete etmeden önce bakteriyolojik balgam kültürü uygularlar. Patojenlerin antibiyotiklere duyarlılığını belirlemenizi sağlar.

Öksürük için antibiyotikler, ancak hastalığın doğası bakteri doğası gereği reçete edilmelidir - ortaya çıkmasının nedeni enfeksiyondu.

Bakteriyel öksürük belirtileri:

 • Hastanın 2 gün boyunca yüksek bir sıcaklığı vardır (38-39 derece);
 • Hastalığın toksik bir belirtisi vardır: Bir kan testinin sonuçları, formülün soluna kaymasıyla lökositozu gösterir;
 • belirgin dispne var;
 • Hastalığın uzun bir karakteri vardır.

Olmadan öksürük için antibiyotik reçete edebilirsinizBalgam kültürleri için ön analiz, ancak çok çeşitli uygulamaların hazırlanmasına tercih edilir. Böyle bir durumda, sadece antibiyotiklerle bir grup penisilin veya korunmuş penisilin tedavisi mümkündür.

Gruba ait ilaçlar arasındaKorunan penisilin, en yaygın kullanılan augmentin kullanımıdır. Tabletler, enjeksiyonlar ve şurup şeklinde üretilmektedir. Küçük çocuklar için en uygun tedavi şurup olarak öksürük ilacıdır, çünkü hoş bir kokuya ve tada sahip olmak hoş olmayan hislere neden olmaz.

Augmentin güvenli bir ilaçtır.Hamile kadınların tedavisi için, aynı zamanda, doğmamış çocuğun sağlığını etkilemediği anlamına gelir. Öksürük için hangi antibiyotik en etkili ve güvenli olacaksa, sadece hastanın kan testinden sonra belirlenebilir.

Öksürdüğünüzde antibiyotikleri doğru kullanırsanızMakrolidlerin grubu, ayrıca hiçbir yan etkisi olmaz. En yaygın ilaç azitromisin'dir. Her şeyden önce uzun süreli tedavi gerektirmeyecek şekilde kullanılması uygundur, üç gün yeterlidir. Ayrıca roksitromisin ve eritromisin gibi bu ilaç grubundan bilinen antibiyotikler de vardır.

Yine de açık bir şekilde eşlik etmeden öksürükSemptomlar bağımsız olarak geçecek ve bu durumda antibiyotik kullanılmamalıdır. Ancak, antibiyotiklerin tek doğru çözüm olduğu daha ciddi durumlar olduğunu anlamalıyız. Akut öksürüklü akut öksürük enfeksiyonlarında otitis, sinüzit veya tracheitis eşlik eder, bunlar hastanın vücuduna dahil edilmelidir.

Bu nedenle, öksürük için antibiyotiklerin atanması, yürütülen bakteriyolojik kültürlerden devam etmelidir.

Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşullarıresim fotograflar galeriler Goruntuler

Related news

 • Fuller Toprağı İle Hızlı Saç Uzatma Maskesiİçin Tıklayınız
 • Zodyak hangi işareti bir aile oluşturmak için Kanser uygun
 • BCAA kullanımı: yan etki yok

 • Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 7

  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları


  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 61

  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 53

  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 35

  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 92

  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 56

  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 92

  Öksürük için antibiyotikler: Vücudun randevu ve eylem koşulları 61