Krovostok grubunun lideri - Shilo 2019

Krovostok grubunun lideri - Shilo 2019

Krovostok grubunun lideri - Shilo 6 05.02.2019, 02:27

"Krovostok" grubunun lideri - Shilo

Popüler ve rap sanatçılarının parodileriyıllardır popüler olmuştur. "Krovostok" grubunun lideri Shiloh bu alanda ünlü oldu. Dolgu, şans gibi görünen rap tarzında şarkı sözleri yaratıyor. Birçok eleştirmen bu topluluğun çalışmasını gansta rap'e, daha doğrusu onun parodilerine atfetti. Kokar vermeye başlayan ilk grup olduğuna inanılıyor.

Shilo ("Krovostok"): biyografi

kan akan bıçakShylo - Anton'un yaratıcı takma adlarından biriChernyak'a da sık sık Oblazhchik deniyor. Grubun metinlerinin çoğunun ve değişken solistinin yazarıdır. Doğum tarihi kesin olarak bilinmiyor. Shiloh ("Krovostok"), kaç yaşında, asla konuşmaz; şarkıların lirik kahramanı yetmişli yılların başında doğdu.

Shiloh'un doğum yılı ve web sitesi doğruluyor2019'de profilde "sınıf arkadaşları" yaş 46 yaş, dolayısıyla yaklaşık 1971-1972'de bir solist doğdu. Anton ile bu sosyal ağ aracılığıyla iletişim kurabileceğinizi düşünmeyin. 2013'te sayfama gittim.

"Krovostok" adlı Shilo grubunda çalışmaya başlamadan önceMoskova Devlet Mimarlık Akademisi'nde eğitim gördü. O sertifikalı bir sanatçıdır. Dergilerde çalışma önerildi, ancak editör görevlerini aptal buldu ve hayatını eskizlere harcamak istemedi. Kariyeri için sanatçının yeteneğini kullanmadı. Mezuniyet sonrası ilk kez Shiloh çeşitli şirketlerde çalışmış: barmen, et sevgilisi, yükleyici.

Grup oluşturma tarihi

kan akımı kanadıArkadaşı Dmitry Feldman ile birlikteShylo ("Krovostok") yaratıcı kariyerine "Fenso" grubunda başladı. Daha sonra Anton, "PG" projesinde çalıştı ve genellikle "PushkinG" adlı alışılmadık bir barla onunla birlikte çalıştı. Başlangıçta, Shil'in ve diğer katılımcıların yaratıcı birliği, modern lirik yönelim kompozisyonlarının oluşturulmasına dayanıyordu, ancak bu müzik şöhret getirmiyordu.

Daha sonra 2003'te "Krovostok" oluşturuldu. Shilo ismi farklı şekillerde yorumladı: "kan" ve "doğu" kelimelerinin bir türevi olarak ve doğrudan anlamda. Grubun çalışmalarının Et paketleme tesisinde Shil'in yaptığı çalışma döneminden etkilendiğine inanılıyor. Grup, kendisini popüler gansta-rap'in parodisi olan yaratıcı aydınların eğlenceli bir hobisi olarak konumlandırıyor.

Başarının sırrı

awl kanama biyografisiShelo'nun ("Kanlı") oyunculuk verileri yok ve hayırşarkıların ve lirik kahramanın ruh halini çok iyi aktarıyor. Yaptığı performans kasıtlı olarak kötü olarak değerlendirildi ve metinlerin kendisi 90'lı yıllardan itibaren tipik bir bespredschiki tugayı söylüyor. Bu ilk verilerle dinleyiciler az sayılacak gibi görünüyor, ancak tam tersi ortaya çıktı - çoğu grup tarzından çok memnunuz.

Cazibeli insanlar bu konsepte hayranlar veparçaların icrası, her kompozisyona nüfuz eden ince bir ironi. Gençler lirik kahramanın öykülerini karşılığı olarak algılarlar. "Krovostok" un görüntüleri oldukça renkli, bu nedenle dinleyiciler gangster hayatının atmosferini canlı bir şekilde hayal ediyor. İlginçtir ki, grubun liderlerinden hiçbiri hapiste değildi. Birçoğu entelektüellerin acımasız öykülerine inanacakları şekilde anlatabilecekleri saçmalık olarak görüyorlar.
Bu grup tekerleme ve usule uygun değildirokumalar. Yaratıcılığın hayran kitleleri, Shila onu alışılmadık kişileştirmeler, metaforlar ve yaratılmış imgeler karşısında övüyor. Başarının sırrı budur. Yapımcılardan birisi, şarkı sözlerinin biraz daha iyi olması durumunda grubun tarih ders kitaplarına dahil edeceğini bile söyledi.

Lirik kahraman

kaç yıl kan aktıTüm şarkıların ana karakteri tembelBespredelnik, asıl önemli olan tüm kaprislerinin memnuniyeti. Bu görüntü vardı ve "Kanlı" yükseldi. Shiloh, daha önce hiç olmadığı kadar çok sayıda Rusun yakınında böyle bir kahraman olduğuna inanıyor. İlk önce birçok kişi ister, ki bu onlar için iyidir, başkaları için değildir. Pervasız eylemler sadece Ceza Kanunu ile durdurulur.

Yan taraftan bu yaratıcılık görünebiliraynı tipteki müzisyenler, fakat aslında değil. Albümlerde hem lirik hem de kaba şarkıları bulabilirsiniz. Çelişik görüşlere rağmen, müzisyenler bir genç adamı cazip hırsızların yaşamından uzaklaştırabildi. "Kanlı", 90'ın sonlarındaki filmler ve serilerle aynı olmadığını gösterir, ancak bunun ne olduğunu söyler. Her dinleyici kendi tarzında grubun çalışmalarını değerlendirir. Bazıları kendi izlerini felsefi, diğerleri parodiyi, diğerleri ise gerçekçidir. Her ikisi de bir - basit ve anlaşılır bir lirik kahraman, Shiloh konserlerinde göründüğü şekliyle değişmezdir.

Krovostok grubunun lideri - Shilo 2019

Krovostok grubunun lideri - Shilo 2019

Related news

 • Euro Truck Simulator 2de para ile ve nasıl oynanır rolü oynanır
 • Etiyopyada askeri helikopter düştü: 18 ölü
 • Duruş Bozuklukları Fiziksel ve Ruhsal Sağlığı Nasıl Etkiliyor
 • Çok İzlenen Videolar
 • Siyah Beyaz Aşkın yayın tarihi belli oldu

 • Krovostok grubunun lideri - Shilo 62

  Krovostok grubunun lideri - Shilo


  Krovostok grubunun lideri - Shilo 27

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 12

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 67

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 93

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 93

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 84

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 46

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 39

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 75

  Krovostok grubunun lideri - Shilo 44